Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBANA31080B015625

Kod typu NA31

Typ 520I (EUR)

Typoszereg E E60 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M54

Pojemność skokowa 2.20

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka STOFF EDWARD/ANTHRAZIT (ABAT)

Data prod. 2003-11-10

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S2RAA LM RAEDER TRAPEZSTYLING 134 BMW alloy wheel, trapezoid style 134

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S606A NAVIGATIONSSYSTEM BUSINESS System nawigacji Business

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S6UAA VORBEREITUNG FUER NAVIGATIONSSYSTEM Instalacja CCC

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SBA LAENDERSPEZ. TELEMATIKFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie CO2

S934A WINTERREIFEN AUF LM-RAEDER Dummy-SALAPA

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S969A REQUEST NAVIG. DVD E60 ON DELIVERY Przy dost. zażądać płyty DVD nawigacji

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sprawdzenie prosiłbym jeszcze użytkowników o fachowe spojrzenie po fotkach do ceny auta dochodzi 2500 zł opłat. Jak dzwoniłem do kolesia to mówił że biorą on niego chłopaki tu z forum bmw i że można sprawdzić co i jak na tej stronie. Opowiadał że auto jest pewne i sprzedaje za taką cenę bo dobre tyle kosztuje a nie jak inni za 25 tys i woli zarobić na aucie tysiąc a nie jak inni 5k a później groźby od klientów i chowanie się. Z drugiej strony widziałem już takie aukcje gdzie na początku cena jest 30k a po 3 mies jak nie sprzedaje się to 25k i tak wiadomo że za tą cenę chandlarz musi jeszcze zarobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Tak jak wspominałem jak nie masz daleko najlepiej podjechać ,obejrzeć ,przejechać się zabrać na serwis i będziesz wiedział co i jak "auto jest moje":-),ewentualnie jak z jakiś przyczyn nie możesz podjechać chętne podjadę do Ciebie.

Nie przywożę połówek,ćwiartek czy innych wynalazków tak samo z licznikiem jak auto ma 380 tyś tak sprzedaję. Możesz popatrzeć po postach że również pomagam kolegom z forum jeżeli mają na oku jakąś sztukę a mam blisko oglądam auto i zdaję relację z oględzin:-).Auto kosztowało mnie 26 tyś dlatego mówiłem że za 27 tyś mogę sprzedać i jest to cena min.Może koledzy z forum wypowiedzą się na temat auta po fotkach a ja postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.Jak coś jestem do dyspozycji.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sprawdzenie prosiłbym jeszcze użytkowników o fachowe spojrzenie po fotkach do ceny auta dochodzi 2500 zł opłat. Jak dzwoniłem do kolesia to mówił że biorą on niego chłopaki tu z forum bmw i że można sprawdzić co i jak na tej stronie. Opowiadał że auto jest pewne i sprzedaje za taką cenę bo dobre tyle kosztuje a nie jak inni za 25 tys i woli zarobić na aucie tysiąc a nie jak inni 5k a później groźby od klientów i chowanie się. Z drugiej strony widziałem już takie aukcje gdzie na początku cena jest 30k a po 3 mies jak nie sprzedaje się to 25k i tak wiadomo że za tą cenę chandlarz musi jeszcze zarobić.

Niektórzy "handlarze biznesmeni" nie tylko nie zarabiają, nie wycofują nawet włożonej gotówki, ale starają się odzyskać cokolwiek.

Tu trzeba mieć wyczucie, albo po prostu być ch..... Częściej tym drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sprzedający wydaje się być normalnym człowiekiem, ogłoszenie brzmi dobrze, auto wygląda zachęcająco, przebieg niesamowicie mały a i cena niska jak na takie auto.

Produkcja listopad 2003, a rocznik nie sfałszowany i wpisany 2003...

No no no !!! Ho ho ho !!! Rzadka sprawa.

Czegóż chcieć więcej?

Jeśli weryfikacja potwierdzi słowa sprzedawcy to TYLKO BRAĆ !

 

PS.

Szkoda, że nie ma dwóch cylindrów więcej, wiadomo, byłaby droższa, do tego nie każdy tak uważa..., ale dla mnie szkoda...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS.

Szkoda, że nie ma dwóch cylindrów więcej, wiadomo, byłaby droższa, do tego nie każdy tak uważa..., ale dla mnie szkoda...

 

Jeszcze nie dawno 3/4 forumowiczów pisało, że prawdziwe bmw zaczyna się od 6 cylindrów, a teraz już od ośmiu? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to gdybym nie miał swojego obecnego auta to już bym po nią jechał. Od jakiś 3 mies. próbuje sprzedać swoje auto ale zainteresowanie małe i boję się że kupię inne a to będzie stało i nikt mi nie kupi i zostanę z dwoma.

 

Nie wiem co jest z nim nie tak link http://olx.pl/oferta/seat-leon-1-8-20v-125-km-CID5-IDfN3O3.html#d4a59f0a69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! W ostatnim czasie byłem obejrzeć ten samochód, wszystko zgodnie z opisem. Sprzedający w porządku, nie jakiś handlarz co próbuje wcisnąć bo bubel. Auto bezwypadkowe, podłożnice proste. Jeśli ktoś ma dosyć jeżdżenia po Polsce w poszukiwaniu BMW E60 to z czystym sumieniem POLECAM. Ja jednak będę musiał zrezygnować z zakupu, ponieważ po dłuższym namyśle uznałem, że E60 będzie za mało uniwersalne,ze względu na charakter pracy potrzebuje bardziej SUVa. Mam nadzieję, że ktoś z forum kupi to auto bo jest warte swojej ceny

 

Co do przebiegu to jest udokumentowany i prawdziwy. Zresztą widać to po stanie auta w środku. Pozdrawiam

 

fc7bd0544d59.png

 

Link do ogłoszenia: http://allegro.pl/zadbane-bmw-e60-520i-bi-xenon-navi-bezwypadkowe-i6266934001.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam! W ostatnim czasie byłem obejrzeć ten samochód, wszystko zgodnie z opisem. Sprzedający w porządku, nie jakiś handlarz co próbuje wcisnąć bo bubel. Auto bezwypadkowe, podłożnice proste. Jeśli ktoś ma dosyć jeżdżenia po Polsce w poszukiwaniu BMW E60 to z czystym sumieniem POLECAM. Ja jednak będę musiał zrezygnować z zakupu, ponieważ po dłuższym namyśle uznałem, że E60 będzie za mało uniwersalne,ze względu na charakter pracy potrzebuje bardziej SUVa. Mam nadzieję, że ktoś z forum kupi to auto bo jest warte swojej ceny

 

Co do przebiegu to jest udokumentowany i prawdziwy. Zresztą widać to po stanie auta w środku. Pozdrawiam

 

fc7bd0544d59.png

 

Link do ogłoszenia: http://allegro.pl/zadbane-bmw-e60-520i-bi-xenon-navi-bezwypadkowe-i6266934001.html

 

To mój wpis 13 dni temu :

Sprzedający wydaje się być normalnym człowiekiem, ogłoszenie brzmi dobrze, auto wygląda zachęcająco, przebieg niesamowicie mały a i cena niska jak na takie auto.

Produkcja listopad 2003, a rocznik nie sfałszowany i wpisany 2003...

No no no !!! Ho ho ho !!! Rzadka sprawa.

Czegóż chcieć więcej?

Jeśli weryfikacja potwierdzi słowa sprzedawcy to TYLKO BRAĆ !

Czułem, że to dobra sztuka.

 

Ale to jest Polska..., ładne, uczciwe, z małym przebiegiem i normalną ceną ... - ale za drogie - wg polskich kupców - znawców, oczywiście...

Moim zdaniem to BMW jest TANIE, jak na to co sobą przedstawia, bo niemal każdy ULEP z portali ogłoszeniowych w ogólnym rozrachunku wyjdzie sporo drożej.

I nigdy nie będzie sprawował się dobrze.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że stary z Ciebie żołnierz na forum :D Skąd to przypuszczenie że strona kierowcy była lakierowana ? czyżby po zdjęciach tak wywnioskowałeś ? zapewniam Cie że nie była lakierowana ani nie poszły części w kolor ,zapraszam z czujnikiem,lakiernikiem i blacharzem ,jeżeli coś będzie nie tak zwracam za podróż ,zaproszę na grilla i postawie dobra flaszkę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak jak opisujecie to auto w tej cenie jest bardzo dobrą opcją. :cool2: lukszbmwe90 nie zastanawiaj się tylko jedź oglądaj tym bardziej że masz możliwość zostawienia Leona i pozbycia się problemu ze sprzedażą. Kolegi Leon 1.8 125KM stał pod płotem ponad pół roku aż w końcu sprzedał go handlarzowi 5kzł taniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.