Skocz do zawartości

Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017


Zafi

Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug dyrektyw unijnych niedlugo ma wejsc przepis nakazujacy wyposazenie kazdego nowego samochodu w ten system w standardzie. X1 ma juz to rozwiazanie w standardzie, w nowym G01 ten system tez jest zintegrowany. Przycisk obslugi asystenta hamowania znajduje sie bezposrednio pod przelacznikiem swiatel awaryjnych.

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tak zupełnie poza tematem...często widzę, jak kierowcy na prawdę drogich samochodów rozmawiają w czasie jazdy przez telefon. Zawsze mnie to zadziwia wiedząc,że na pewno na pokładzie mają Bluetooth. Zadziwiające doprawdy :D
Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, ze sparowanie telefonu na stałe bywa uciążliwe . Wyobraź sobie biznesowe rozmowy prowadzone w aucie przy osobach nie koniecznie upoważnionych ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, ze sparowanie telefonu na stałe bywa uciążliwe . Wyobraź sobie biznesowe rozmowy prowadzone w aucie przy osobach nie koniecznie upoważnionych ...

No, tak, o tym akurat nie pomyślałem...

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciagle prowadzenie auta z komorka w reku jest bardziej uciazliwe niz rozlaczenie zestawu glosnomowiacego w obecnosci osob postronnych. W Europie Zachodniej sa za to surowe kary + punkty i slusznie, widzac to co niektorzy potrafia wyprawiac na autostradzie gadajac przez komorke i nawet nie zdajac sobie z tego sprawy

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie martwił, miałem trzy F25 i nie narzekałem :wink:

Cześć rafusa,

 

Rozważamy zakup X3 z tego rocznego stocku. Czy możesz podzielić się Twoim doświadczeniem z F25? Jakie silniki miałeś? Jakie problemy?..

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze było 28i, moim zdaniem nieporozumienie. Pali tyle samo co 35i, wiec nie warto. Co do 35i, dwa kolejne, z jednym dość szybko pojawił się problem z połączeniem elektrycznym między skrzynia a silnikiem. Ze względu na długi czas oczekiwania na części z Niemiec wymieniono mi na inny 35i. Osiągi więcej niż dobre, przyzwoite spalanie, rodzina 2+2, warto mieć blind spot, sportowe fotele i head up (jeśli używasz nawigacji fabrycznej ).

Oprócz przygody z wymiana nigdy żadnych problemów, nawet nie wiem co to awarie przekładni ( po prostu w Stanach jeździ się znacznie wolniej, nie podjeżdża pod krawężniki itp.)

Generalnie polecam, trudno znaleźć coś lepszego w klasie, oprócz wyboru Macana (niestety trzeba sporo dołożyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Chyba ciagle prowadzenie auta z komorka w reku jest bardziej uciazliwe niz rozlaczenie zestawu glosnomowiacego w obecnosci osob postronnych. W Europie Zachodniej sa za to surowe kary + punkty i slusznie, widzac to co niektorzy potrafia wyprawiac na autostradzie gadajac przez komorke i nawet nie zdajac sobie z tego sprawy

 

Wystarczy odebrać rozmowę telefonem a nie przyciskiem na kierownicy i już dźwięk leci ze słuchawki a nie z głośników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy rusza sprzedaż nowego x3 w Polsce?

 

Można już zamawiać. Są cenniki na stronie BMW, konfiguratora online jeszcze nie ma.

 

Konfigurator jest, ale trzeba do niego wchodzić z poziomu otwartego konfiguratora na innym modelu.

https://www.bmw.pl/pl/ssl/configurator.html#/TS31/S02TB/G01/esl/new/

Podobnie jest z 6GT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylemacik - oby zawsze takie były :lol:.Sześcioletnia X3 zostaje drugim autem w rodzinie. Czas na coś nowego. Wybór padł na Macana S lub nowe X3M. Ceny na tym samym poziomie, nowa X3 chyba trochę większa. Plusy : Macan dobrze jedzie, po chorobach wieku dziecięcego, no i to przecież Porsche ,X3 to nowy model chyba ładniejsza od Macana[rzecz gustu],podejrzewam , że też dobrze jedzie.

Minusy : Macan w przyszłym roku lift,X3 trochę zakup w ciemno, o serwisach nie dyskutuję. Pozdrawiam jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Porsche to Porsche, BMW to inna liga (czytaj niższa). Poszukaj na sieci jakiegoś bieżącego porównania... BMW jeździ dobrze, ale Prosiak bez porównania lepiej, okupione to jest twardością zawieszenia (można temu zaradzić kupując PNEUMATYKĘ).

 

Jedyny ból z Prosiakiem, że KOSZTY są o niebo większe (utrzymanie, a nie daj Boże jakaś naprawa). Poza tym jedyny plus BMW to łatwość obsługi elektroniki pokładowej i multimediów, ale i tak ja bym brał Macana po lificie w ciemno.

 

Niezawodność Porsche ZAWSZE była na najwyższym poziomie, u BMW spada z modelu nie model i w dodatku pojawia się dużo wpadek (typy przekładnia, łańcuch czy inne kwiatki).

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.