Skocz do zawartości

Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny


osy4

Rekomendowane odpowiedzi

żeby było śmieszniej to jest chyba 118d bo 120d ma seryjnie lakierowane w kolor nadwozia klamki i listwy...:)

zależy od zamówienia - nie jest regułą, że każdy 118d ma czarne klamki. Widziałem równiez w koloże nadwozia - poszukan nawet na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłbym ostrożny z tym określeniem "każdy" jeśli chodzi o wyposazenie to w BMW na prawde rózne klocki były. U mnie wyposażene jest dośc dobre a klamki są czarne nielakierowane i nie miałem tez w serii podgrzewanych lusterek. Dlatego z Jedynka może być podobnie.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłbym ostrożny z tym określeniem "każdy" jeśli chodzi o wyposazenie to w BMW na prawde rózne klocki były. U mnie wyposażene jest dośc dobre a klamki są czarne nielakierowane i nie miałem tez w serii podgrzewanych lusterek. Dlatego z Jedynka może być podobnie.

No tak, precyzyjniej mówiąc 120d na polski rynek miało w standardzie przed liftem lakierowane klamki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta z ogłosznia nie jest na polski rynek bo jest sprowadzona z zagranicy :) lepsze czarne nie lakierowane niż nakładki chromowane :D (się zrymowało )

 

nie czujesz, jak rymujesz :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,Euro leci w dół baaaardzo szybko ,jeszcze trochę i się przywiezie super jedyneczkę za 30 tys :mrgreen:

 

nie rozpędzałbym sie z tym Euro w doł to raz a dwa auta, które mnie ineteresują jesli chodzi o wyposażenie i stan zazwyczaj kosztuje ponad średnią dla danego modelu i rocznika. Moim zdaniem jest to jak najbardziej warta kasa do zapłacenia. Nigdy nie szukałem auta aby było w jak najniższej cenie.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie aby nie zakładać 10 tematów

Moja e87 ma zderzaki całe w kolorze również z tą dokładką nadole (przód i tył) klamki rownież w kolorze nadwozia i często widzę że takie opcje z tymi zderzakami są opisywane jako m-pakiet

Wyczytałem kiedyś w katalogu że są chyba dwa albo trzy pakiety M/// czy to możliwe że gdy zderzaki są całe w kolorze to jest to np. m-pakiet 1 poziom :) ? fotele również mam sportowe regulowane we wszystkie możliwe sposoby

Pytam bo poporstu nie wiem a ciekawi mnie to czy poporstu tak piszą czy tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie aby nie zakładać 10 tematów

Moja e87 ma zderzaki całe w kolorze również z tą dokładką nadole (przód i tył) klamki rownież w kolorze nadwozia i często widzę że takie opcje z tymi zderzakami są opisywane jako m-pakiet

Wyczytałem kiedyś w katalogu że są chyba dwa albo trzy pakiety M/// czy to możliwe że gdy zderzaki są całe w kolorze to jest to np. m-pakiet 1 poziom :) ? fotele również mam sportowe regulowane we wszystkie możliwe sposoby

Pytam bo poporstu nie wiem a ciekawi mnie to czy poporstu tak piszą czy tak jest

Sprzedawcy piszą bzdury i wprowadzają kupujących w błąd.

Rozumiem, że chodzi ci o zewnętrzne pakiety to tak:

 

M Pakiet jest jeden i nazywanie innych tak to ściema, Zobacz fotki M Pakietu w BMW1 (zdjęcia poglądowe z Internetu) :

 

http://img98.imageshack.us/img98/3363/dsc0026g.jpg

 

http://img97.imageshack.us/img97/7589/dsc0034m.jpg

 

http://img199.imageshack.us/img199/2642/dsc0018mx.jpg

 

Tak wygląda, czyli inny przód, tył i progi.

 

I jeszcze na koniec wersja limitowana Sport z M Pakietem

http://img638.imageshack.us/img638/803/bmw1serieslimitedsporte.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze zewnętrzny fabryczny pakiet aerodynamiczny (Aerodynamics package) :

 

http://img638.imageshack.us/img638/3449/front3ie2v.jpg

 

http://img59.imageshack.us/img59/9076/rear6fpi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tych to wiem :)

zderzaki te z pierwszej m-pakietowe mam już zamówione (nowe w aso) więc będzie 100% m-pakietowiec :) (poza czarną podsufitką)

lotkę na klapię mam również już w garażu lakierowaną przez fabrykę w kolorze samochodu od aerodynamik

o m-pakiecie i aerodynamiku wiem wszystko :) za dużo mam zdjec aby o tym nie wiedzieć

Ale właśnie ciekawiło mnie to czy te co obecnie mam są jakieś m-pakietowe bo ci allegrowcy tak motają w głowach że sam się pogubiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa już wiem moja obecna wersja nazywa się sport pakiet :)

jezeli tak, to powinienes miec wszystko w kolorze nadwozia - zderzaki i klamki, a do tego wielofunkcyjna kierownice, sportowe siedzenia, halogeny, kola 17cali, zawieszenie M i to chyba wszystko. wersja M pakiet, bo prawdziwej niema, ma inne zderzaki, listwy, lusterka, kola 18 cali i wszystko to co sport pakiet (tak naprawde dynamik), a no i ta slawna podsufitke

mozesz miec jeszcze pakiet

komfort - tylne lusterko automatycznie przyciemniane, podlokietnik, dodatkowe schowki, park boya (przod i tyl) i sensor deszczu + automatyczne swiatla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie gdzie zamówić tą listwę chrom do 3d? założenie jest problematyczne?

 

Czy ta "wersja limitowana Sport z M Pakietem" ma specjalny dedykowany kolor? zastanawiam się czy efekt na tym zdjęciu to kwestia światła czy może jakiś "lepszy niebieski" ?

 

też szukam takiej listwy, ale mam 5d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

szanownych! Noszę się już od jakiegoś czasu z zamiarem kupna 1'dynki, ale szczerze powiedziawszy wiąże się to z lekkim naciągnięciem moich budżetów. Wiem, co w tym momencie duża liczba z Was powie - nie stać cie, to nie kupuj, wiem! Tyle że im dłużej czytam o 1'dynce tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że warto - sami zresztą wiecie. Stąd moje pytanie do Was jako posiadaczy - jakie są zbliżone koszty eksploatacji BMW serii 1? Jakie zazwyczaj ponosicie roczne koszty utrzymania 1'dynki - filtry, oleje, ubezpieczenie etc. Jeśli ktoś z Was ma porównanie (i już trzeba było naprawić auto bo coś się (wow!) zepsuło), to jak kształtują się ceny części zamiennych w porównaniu do innych/podobnych modeli. Zdaje sobie sprawę, że kupując BMW serii 1 kupuje tak naprawdę auto bliskie klasie premium i koszty moge być spore, ale jakie? Jest drogo np. w stosunku do Audi A3 na ten przykład? Dodam, że chodzi mi o silnik benzynowy - raczej 118 niż 116. Z góry dzięki.

 

PS. Proszę o konstruktywne wypowiedzi, bez zadufanych gości twierdzących, że BMW nie dla biedaków i ludzi bez wypchanego portfela, których nie stać na to auto i wara itp. THX

Edytowane przez Jf_Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.