Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

już od dłuższego czasu stoi (wcześniej za jakies ~37k), ale szukając po VINie nie znalazłem jej na forum: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-wyprzedaz-bmw-e46-lift-coupe-330ci-34-600-pln-ID6ykZGH.html#c151aa8f19

Na tle wszechobecnego złomowiska E46 na allegro i OLX ta sprawia wrażenie wartej zainteresowania. Co uważacie po zamieszczonych zdjęciach (sprzedającemu zabrakło kliszy na zdjęcia środka...), ale chciałbym dowiedzieć się czy w ogóle zawracać gitarę, bo jak na taki niby zadbany egzemplarz to stoi zdecydowanie za długo. Czy ktoś z Was ją oglądał? Warta zainteresowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód jakoś krzywo leży - przynajmniej na fotach tak wygląda. Na żywo zwróciłbym uwagę na odcień drzwi kierowcy.

Swoją drogą srebrny kolor to zmora lakierników. Najlepiej ewentualne różnice w odcieniach widać w pochmurny dzień lub w lekko zaciemnionym pomieszczeniu.

Brak fotek środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Brak zdjęć wnętrza, komory silnika, brak "oznaczonej" bezwypadkowości. Zdjęcia same w sobie jakieś słabej jakości. Maska dziwnie leży nad prawą lampą.

 

Napisz, żeby Ci dosłał zdjęcia brakujących rzeczy, no i w lepszej jakości. Podpytaj co było robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też będę musiał sprzedać swoje auto.

Powód- chroniczny brak miejsca do zaparkowania.

A tak na poważnie, po co ludzie nie pytani podają powód sprzedaży, a zwłaszcza tak durny.

 

Tak rozumujac to tez bym musial mojego sprintera sprzedac no i jedna z Beemek bo sie nie mieszcza :)

Wydaje mi sie ze sprzedajacy szuka durnia na auto ktoremu wcisnie taki kit i ktory kupi to i to.

Bardzo Miły Właściciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, żeby Ci dosłał zdjęcia brakujących rzeczy, no i w lepszej jakości. Podpytaj co było robione.

 

Eee, za te pieniądze i po waszych uwagach szkoda mojego czasu. Wygląda na to, że jeszcze postoi w tym Poznaniu. Miało być E90... teraz E46 a skończy się pewnie na E36 z mistykiem b28 :norty: . Dziękuje wszystkim za uwagi :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.