Skocz do zawartości

Oryginalne opony do M67


mttj

Rekomendowane odpowiedzi

Popsułem poprzednie opony Dunlop (starły się).. no i kupiłem też Dunlopy

 

90% chyba te, nie pamiętam precyzyjnie: Dunlop SP Winter Sport 3D 235/65R17

 

i.. są złe - tz. nie najlepsze :(

 

jakie opony polecacie żeby się auto trzymało drogi jak szatan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż taki szatan żeby kolce to nie ;)

 

 

zawias to można pogorszyć ;)

już teraz w koleinach na zakrętach nie do końca ok jeździ, tz nie nadaje się aż tak do napierniczania bo wylecieć można,

chyba żeby pokombinować i sprężyny jakieś miękkie dać od innej wersji silnikowej :)

 

kolce na śnieg to i owszem na asfalt dramat pirelli sotozero w 210 alpin a4 continental 830 miałem wszystkie pirelki najlepsze

 

OOO ! a jak continentale - do bmw dobre są, tz czy dobre produkują w tych rozmiarach ?

bo je zawsze lubiłem niesamowicie się to trzymało drogi w każdych warunkach, poza ostrym deszczem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mttj, powiem ci szczerze że najlepsze jakie opony miałem na E32 750i, to Dunlop SP Sport.

Mają wytrzymałość do 300km/h, jeżdzi się super.

Tak wygladają: http://img109.imageshack.us/img109/9541/92062621.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że lato dla mnie to tylko Dunlop teraz mam obute przod 245/40zr19 tyl 255/40zr19 Dunlop SP Sport MAXX GT i są rewelacyjne, ale zime Dunlop ma tragiczne. Zime mam Nokiany teraz 235/60 R16 i jest super :) a opony nie zezarly mi rocznego budzetu na paliwo :P bo jak dobrze pamietam to zapłaciłem 480zl za sztuke. Ale wczesniej mialem Conti 245/60 r16 zime i bylo lepiej przy naszych warunkach tzn raczej mokry asfalt, niz kopny snieg. Na warunki wlosko-alpejskie nokian zdecydowanie lepszy, bo lepiej sie wgryza w snieg lezacy na ziemi.

Ale tak szczerze szczerze to najlpesze opony jakie mialem zimowe na kopny snieg to byly Debica :D (nie na 7er bo wstyd :P) z chamska wyciosana kostka, rewelacja. Najlepsze lato Toyo R888, problem tylko byl jak skapło troszke deszczu :)

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na wymiane opon.

Sprawiłem sobie Bridgestone Potenza , przód 235/45/r17 , tył: 265/40/17

Jeżdzi się rewelacyjne, twarda guma jak kamień , jeżdzi się bardzo dobrze, nie szumią przy 150 km/h a przy wyższych prędkościach to nie wiem :mrgreen:

Napewno lepsze niż Dunlop :) POLECAM .

PS. Moge dodać , że sprawdziłem stare opony, Pirelli P7 i też serdecznie polecam , porównywalne do dunlop sp sport z 2006r, też jeżdzi się jak najbardziej fajne i moge polecić :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.