Skocz do zawartości

brak reakcji na pilot w kluczyku co moze byc? x5 e53


Patryk530i

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo. U mnie sparowanie pomagało na kilka godzin i znowu nie działał . Z racji ze miałem tylko jeden kluczyk dorobilem jeszcze jeden koszt 250pln w punkcie dorabiania kluczy w Aso to okolo 800 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam to moja pierwsza odpowiedź.

W kluczykach nie ma baterii tylko są akumulatorki. Akumulatorki te ładują się poprzez stacyjkę. Miałem tak z zapasowym kluczykiem, bo chciałem go wypróbować. Podjechałem do znajomego, który zajmuje się dorabianiem kluczy do aut i kodowaniem i sprzedał mi to info. Rzeczywiście, po kilkudziesięciu minutach jazdy z tym kluczykiem w stacyjce, pilot zaczął działać. Dlatego zalecam od czasu do czasu zmiany kluczyka i pojeżdżeniu na nim. Nie kombinujcie z bateriami, bo jak ktoś się do tego źle weźmie można coś nie chcący rozkodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze gdyby akumulator/bateria padla to by nie mozna bylo takim kluczykiem odpalic auta ;) problem mi znany wiec.......

 

Mialem tak dwa razy ze pilot nie dzialal(auto odpalalo z kluczyka) , meczylem sie kilka dni z tym, nie dalo sie zamknac ani otworzyc auta przez przyciski. Wystarczylo dotknac metalowa czesci kluczyka cos metalowego(i naciskac przyciski) i nagle problem sie rozwiazywal. Podobno jakies fale zaklocaja czasami dzialanie pilota . po prostu w danym miejscu pilot nie dzialal , jak sie gdzies pojechalo to wszystko bylo ok. Jak sie pojechalo w to miejsce gdzie nie dzialal i sie dotykalo kluczykiem czegos metalowego to problem sie nagle rozwiazywal :D problemy wystepowaly raz jak internet radiowy sasiadom zakladali a drugi raz gdzies pod supermarketem.

 

ps: sparowanie kluczyka w stacyjce pomagalo tylko na kilka sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wymiany akumulatorka często zdarzają się też zimne luty, ostatnio naprawiałem znajomemu kluczyk poprawiając luty i wszystko działa.

 

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Moduł do własnej konfiguracji świateł E39 sprzedam!



icon3.png BMW E36 316i M43

icon1.pngBMW E61 530D M57N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.