Skocz do zawartości

Bezel141 -> BMW E92 335D+ Performance, ZP07 hyperblack


bezel141

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:jawdrop:

 

Pochwalę jedną rzecz, której nikt inny nie pochwali :P Czarna skrzynia biegów.. Srebrna wygląda beznadziejnie jak w Volvo C30. Tutaj robi to od razu różnice..

 

Jestem nieobiektywny, bo kocham wszystko co czarne w aucie i na aucie :D

 

Myślałem o zmianie gałki na ori Performance :roll: :D

 

Sztos !

 

Dzięki :D

 

Beautiful ! :cool2:

 

mi sie podoba bardzo napis BMW performance w srodku lepiej zrobiony niz orginal w F30.

 

Dzięki! Napis jak i listwy zostały wykonane w MotoSpa w Bielsku Białej

 

Auto sliczne ale kolego.. diesel nie ma przepustnicy. To klapa gaszaca.

 

Dziękuje za uwagę, masz racje :D Tak czy siak, każdy zorientował się o co mi chodzi :D

 

Splittery do malunku, rzucają się w oczy po detailingu.

 

Poza tym auto jako całokształt prezentuje się :cool2:

 

Splittery do wymiany. Myślę czy zamiast nich kupić dokładkę taką jak ma kolega Bandai? Co sądzicie?

 

Jest :cool2: . Chyba tylko navi CIC brakuję do konfigu idealnego :D

 

Duży koszt, dlatego olewam :D

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splittery do wymiany. Myślę czy zamiast nich kupić dokładkę taką jak ma kolega Bandai? Co sądzicie?

 

:worried:

 

już lepiej taka, Arkym Aerosport, występuje do e92 prze LCI, LCI:

 

http://i.imgur.com/H6qqKDY.jpg

http://i.imgur.com/mj83BuE.jpg

Edytowane przez B-T-K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że Arkyma ma Baan Velgen (Holandia). Ale nie przestrasz się, sprawdzałem cenę w US $899.

 

Co zrobić podobają mi się drogie rzeczy :8)

 

http://www.sonictuning.com/arkym-aerosport-bmw-e92-e93-msport-add-on-front-lip-spoiler.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pff i tak nikt nie pobike AC schnitzer i dokladka do M3 za 12000 zl bez suwek, suwki 1000 :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu przyznam ze body kit ACS jest lepiej spasowany niz orginal i to duzooooo lepiej

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża firma z dobrym QA. Gdyby nie to że stylistyka mi nie podchodzi to bym brał bo produkty są świetnej jakości. Ktoś fajne porównanie zrobił z vorsteinerem kiedyś :-D http://www.bimmerboost.com/content.php?954-Vorsteiner-poor-product-quality-concerns-E92-M3-carbon-diffuser-compared-to-AC-Schnitzer
E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez slyszalem straszliwe opinie.

 

To tez powod czemu nie pchalem sie w carbonowy dyfuzor po tym jak rozwalili mi ostatni. Wole sobie sam pokryc carbonem cos co jest relatywnie dobrej jakosci niz polegac na gniocie z wlokna i dlatego preferuje wyroby customowe gdzie jestem 'product ownerem' ;-)

E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jakoś miesiąc temu na światłach przy PB, jeszcze na zimowym stetupie i powiem, że prezentuje się jak najbardziej cywilizowanie :D Po prostu ma jeździć, sorki ma zapierd***ć :D Nie kusi Cie pościgać z siemiatyckim passerati ? :D

 

 

Mam możliwość, kolega nim jeździ. Jednak jest sporo słabszy, robiłem raz szybką ewakuację i nie dogonił mnie :norty:

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik drogówki Siemiatyckiej uczepił sie mnie za blachy, teraz jeżdżę z uczepionymi na magnesy. Po bialym rzadko jezdze, raz dwa na tydzien. Nie mieszkam w Bialym
Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pełnej :). Teraz tylko dbać i nie dawać auta żonie :)

 

 

Jaka żona :lol: :lol: :lol: :mrgreen: mam dopiero 24 lata rocznikowo, skończę dopiero za pół roku :D :D

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie musiałem Ciebie z kimś pochrzanić, bo wydawało mi się że rozmawialiśmy kiedyś na spocie i mówiłeś że masz, ale pamięć - w szczególności moja - bywa zawodna :D.
http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.