Skocz do zawartości

Bezel141 -> BMW E92 335D+ Performance, ZP07 hyperblack


bezel141

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem z jakiej racji ta E36 przebiła twoją E92, moim zdaniem auto wygląda o 3 klasy lepiej :cool2:

 

 

Tez tak mysle, ale BMW podlasie to użytkownicy e36 wiec bliżej im do swego :) po drugie na e9x nie mieli za dużego pojęcia i nie wiedzieli do końca co z czym sie je :)

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem z jakiej racji ta E36 przebiła twoją E92, moim zdaniem auto wygląda o 3 klasy lepiej :cool2:

 

 

Tez tak mysle, ale BMW podlasie to użytkownicy e36 wiec bliżej im do swego :) po drugie na e9x nie mieli za dużego pojęcia i nie wiedzieli do końca co z czym sie je :)

 

Wiesz, jeżeli jest to konkurs na NAJŁADNIEJSZE BMW to automatycznie wystarczą oczy :P . Zakładam że osoby które oceniały muszę mieć też jakąkolwiek wiedzę techniczną żeby ogarnąć przeróbki :P, ale co tam, moim zdaniem jedna z najładniejszych E92 na forum.

http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z jakiej racji ta E36 przebiła twoją E92, moim zdaniem auto wygląda o 3 klasy lepiej :cool2:

 

 

Tez tak mysle, ale BMW podlasie to użytkownicy e36 wiec bliżej im do swego :) po drugie na e9x nie mieli za dużego pojęcia i nie wiedzieli do końca co z czym sie je :)

 

Wiesz, jeżeli jest to konkurs na NAJŁADNIEJSZE BMW to automatycznie wystarczą oczy :P . Zakładam że osoby które oceniały muszę mieć też jakąkolwiek wiedzę techniczną żeby ogarnąć przeróbki :P, ale co tam, moim zdaniem jedna z najładniejszych E92 na forum.

 

 

Dzięki :) wkład Karola w auto (30 tysięcy zł) mysle ze przezwyzsza dużo bardziej wkład w te e36 ktorym na złocie sie tak jarali, ale to jak mowie kwestia tego ze jeżdżą starszymi autami i maja inny światopogląd :) na złocie były trzy czy cztery auta nowsze od e46 :P

Tez kwestia co sie komi podoba, e36 bardziej idzie w germana a mój w sport

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, świat się zmienia, a jeżeli ktoś nie potrafi podążać za duchem czasu, to już jego problem :twisted: Oldtimery czy youngtimery, ok, rozumiem, niektóre modele mi się też podobają, ale zwycięzca nie pasuje mi do żadnej z tych grup, poza tym to nie był konkurs tego typu. Ale po co ja się tu w ogóle spinam :lol: :lol: :lol:
http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, świat się zmienia, a jeżeli ktoś nie potrafi podążać za duchem czasu, to już jego problem :twisted: Oldtimery czy youngtimery, ok, rozumiem, niektóre modele mi się też podobają, ale zwycięzca nie pasuje mi do żadnej z tych grup, poza tym to nie był konkurs tego typu. Ale po co ja się tu w ogóle spinam :lol: :lol: :lol:

 

 

Rok temu zajechałem na ten zlot i startowałem na felgę zlotu miałem Candy Red Zp01 i przegrałem z......... szeroką stalą.. dlaczego? Miałem zadrapanie na feldze a on nie :duh:

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega efekt po korekcie lakieru :cool2: :cool2:

Splittery są podrapane, czy tylko tak wyglądają na zdjęciu? :roll:

Mam nadzieję, że wystarczy Ci zapału do pracy przy tym aucie :mrgreen: No i czekam na efekt nowych naklejek :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega efekt po korekcie lakieru :cool2: :cool2:

Splittery są podrapane, czy tylko tak wyglądają na zdjęciu? :roll:

Mam nadzieję, że wystarczy Ci zapału do pracy przy tym aucie :mrgreen: No i czekam na efekt nowych naklejek :norty:

 

 

Jeden jest rozwalony, taki juz kupiłem :/

 

W serwisie powiedzieli, ze akcesoria performance do E92 zostały wycofane ze względu na leciwosc auta i musze szukać na rynku wtórnym.

Jeden kosztował 1300 zł :D

 

Zawsze mam tak, ze jak nie mam co robić to nudzi mi sie i sprzedaje samochod :)

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie :)

rozważałem zakup tego auta dla zony :)

ale mnie uprzedziłes :) wiec kupilem 1er :)

gratuluje ! i fajnie ze dbasz o Fure :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś na żywo :cool2:

Wygląda na delikatnie zmęczona ale patrząc na twoje podejście będzie dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś na żywo :cool2:

Wygląda na delikatnie zmęczona ale patrząc na twoje podejście będzie dobrze :wink:

 

 

Czy zmęczona, wg mnie jak na 10 letnie auto jest w porządku. Doprowadzić muszę tylko maskę do ładu, aby dobrze to wyglądało. W środku nie jest zniszczona, jedynie musze wyczyścic. Na zlocie samochód był po 250km od mycia :)

 

A teraz relacja mojej przygody z autem ciąg dalszy :D

 

Przewody do turbiny zostały zrobione, świst pozostał. Okazało się, że problemem są spaliny które uciekają przy sterowniku turbiny małej. Sterownik ten ulokowany jest na obudowie dużej turbiny. Po kilku telefonach okazało się, że winny jest zapchany DPF. Cały czas myślałem, oraz sprzedający mnie tak zapewniał, że DPFa nie ma.

 

Po sprawdzeniu okazało się, że DPF jest na sowim miejscu i jest całkowicie zapchany.

Wydech był czarny i samochód kopcił przy butowaniu dlatego, że spaliny znajdowały jakieś tam ujście i dlatego też byłem pewien, że DPFa nie ma.

 

W piątek usunąłem go i pojechałem wieczorem do Warszawy gdzie miał mi dziqsek wgrać soft, lecz pojechał wcześniej do domu i niestety teraz motam sie i szukam osoby która to zrobi za dobre pieniądze :kwasny:

 

W sobote odwiedziłem zlot BMW Klub Warszawa gdzie z hamowałem auto w Ślusarczyk Auto.

 

Samochód po usunięciu DPF wypluł 394km i 699nm. Trzy lata temu Karol zrobił program na 366km i 699nm.

Dzięki tej mocy wygrałem w konkurencji na najmocniejsze auto zlotu.

 

http://i.imgur.com/V0q6G36.jpg

http://i.imgur.com/7IqUejt.jpg

http://i.imgur.com/RO81N21.jpg

Edytowane przez bezel141
Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję że powoli wszystkie niespodzianki zmierzają ku końcowi :P

 

 

Wszystko mam pod kontrolą, mechanik również mi sprawdza wszystko po kolei. Z tego co sie orientuje to koniec spraw zwiazanych z silnikiem. :D

 

Nie chce nikt odkupić któregoś vouchera? :D

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ tu bajzel się zrobił,a ktoś widzę szybciutko kasuje posty.... :nienie:

Bezel moim zdaniem z kupnem auta jest tak że "widziały gały co brały"

Masz czas prześwietlić auto zanim zapłaciśż, a z tego co czytałem to auto było kilka godzin sprawdzane w wyznaczonym przez Ciebie serwisie

Jak kupiłeś auto to chyba świadomie i na trzeźwo więc takie żale do poprzedniego właściciela- co ci to da ?

Tak z tych postów wynika jakbyś był zawiedziony autem które dopiero co niedawno zakupiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kazałem Włodiemu pousuwać posty, aby nie było śmietnika w galerii.

Nie jestem zawiedziony kupnem, zawsze po zakupie trzeba doinwestowac auto i to jest normalne.

Przy zakupie całkowicie prześwietliłem auto, wyszło kilka rzeczy o których Mariusz nie mówił i opisałem to.

 

Zakończmy śmiecenie, bo szkoda galerii

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Pousuwalem i poedytowalem.

Jak ktos jeszcze cos napisze co mi sie nie spodoba to beda ostrzezenia. Jak nie podziała to inne nagrody też mam ;)

Dotyczy to obu stron.

Święte prawo sprzedającego nie mówić o wszystkim kupującemu.

Święte prawo kupującego pieklić się jak czegoś nie znalazł (pieklić się wypada na siebie). Kupujący ma święte prawo napisać co wyszło po kupnie.

Wszystko trzeba umieć zrobić z klasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pousuwalem i poedytowalem.

Jak ktos jeszcze cos napisze co mi sie nie spodoba to beda ostrzezenia. Jak nie podziała to inne nagrody też mam ;)

Dotyczy to obu stron.

Święte prawo sprzedającego nie mówić o wszystkim kupującemu.

Święte prawo kupującego pieklić się jak czegoś nie znalazł (pieklić się wypada na siebie). Kupujący ma święte prawo napisać co wyszło po kupnie.

Wszystko trzeba umieć zrobić z klasą.

 

A czy czasem nie jest w jakimś kodeksie czy coś, że kupujący ma prawo żądać zwrotu gotówki do 2 tygodni bodajże jeśli znajdzie jakaś ukrytą usterkę? Samochód to przecież nie jest jakiś wyjątkowy zakup, którego nie można zwrócić czy coś. Tak przynajmniej słyszałem od księgowej w firmie.

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez bezel pisal ze auto ok....

wg mnie to wszystko drobne poprawki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pousuwalem i poedytowalem.

Jak ktos jeszcze cos napisze co mi sie nie spodoba to beda ostrzezenia. Jak nie podziała to inne nagrody też mam ;)

Dotyczy to obu stron.

Święte prawo sprzedającego nie mówić o wszystkim kupującemu.

Święte prawo kupującego pieklić się jak czegoś nie znalazł (pieklić się wypada na siebie). Kupujący ma święte prawo napisać co wyszło po kupnie.

Wszystko trzeba umieć zrobić z klasą.

 

A czy czasem nie jest w jakimś kodeksie czy coś, że kupujący ma prawo żądać zwrotu gotówki do 2 tygodni bodajże jeśli znajdzie jakaś ukrytą usterkę? Samochód to przecież nie jest jakiś wyjątkowy zakup, którego nie można zwrócić czy coś. Tak przynajmniej słyszałem od księgowej w firmie.

 

Zgadza się - to jest rękojmia. Kupujący ma prawo żądać zwrotu gotówki za samochód, jeżeli towar jest niezgodny z umową.

Wklejam link do video mojego kolegi co robić w takich sytuacjach. Może Wam się kiedyś przyda taka wiedza:

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.