Skocz do zawartości

SWAP z M47T2 do N54


kubif10

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

Od ponad roku moje e60 z 2006roku stoi nieużywane ,przebieg jest dość mocny bo 445 tysięcy ,silnik chodzi ,wszystko działa ,ale ze względu na nieużyteczność tego samochodu chciałbym coś z nim zrobic . Wiadomo,że samochód ,który ma jakieś rysy parkingowe ,przeżył spotkanie z dzikiem czego dowodem jest wyrwany halogen , nowa lampa po spotkaniu z psem ... moge wymieniać w nieskończoność , wiadomo nikt nie kupi tego samochodu a nie chce w niego pakować pieniędzy do sprzedaży . Ogromnym plusem , jest to ,że nie ma na nim grama rdzy ponieważ był cały czas garażowany w ciepełku ;)

Teraz nasuwam swoją myśl , mam samochód do poruszania sie , wyjazdów itd , ale nie mam do powściekania się , a po sezonie mam dużo czasu ,pomysłów i troche funduszy do ich zrealiozowania . :D

Myśle nad tym , by wrzucić 3litrową benzynke z 2 turbinami w zastepstwo za nudnego 2litrowego zarżniętego diesla.

W jakiej sumie bym to wszystko zamknął ? czy może jednak go sprzedać i zainwestować w m3ke e90 , albo 545i/550i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż , tu rodzi się właśnie to pytanie .. kto kupi ;) :cool2:

Nie chce sie bawić w cofanie , bo są za to spore kary itp . Chyba będę musiał zajrzeć głębiej do skarbonki i zrobić przeszczep ;)Najpierw poczekam , może ktoś podsunie jakiś pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo aut z rynku wtórnego ma podobny przebieg do wspomnianych 440 tyś (lub nawet więcej) a na zegarach 250 tyś. Osobiście wolałbym kupić samochód w dobrym stanie z realnym przebiegiem niż wypucowane auto na handel z przekręconym licznikiem. Na Twoim miejscu próbowałbym je sprzedać. Jeżeli chcesz mieć drugi samochód do "powściekania się" to E90 (E92) będzie lepszym wyborem niż E60. E90 jest mniejsze, lżejsze i lepiej trzyma się w zakrętach. Jeżeli będzie Cię stać na M3 to kup M3. Model 335i również jest ciekawą opcją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.