Skocz do zawartości

BMW E91 320D M-Pakiet Turek VIN:WBAVW11080A276491


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Była wystawiona dwa miesiące temu w zupełnie innym miejscu, temat oraz krótka relacja z oględzin:

 

viewtopic.php?f=44&t=288761

 

Opis był ten sam, zdjęcia i miejsce inne a gość był handlarzem. Ogłoszenie na otomoto jeszcze widać. Jak widać podrożała. Mam raport z historii serwisowej.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szukałem podobnego samochodu, a do tego miałem bardzo blisko i jest parę elementów które wyróżniają je na plus spośród typowych aut handlarskich. Niestety dużo rzeczy jest na minus, ale to zawsze pomaga w dalszym szukaniu.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i auto mojej żony :D każdy sie pewnie zastanawia dlaczego tak szybko sprzedaję i co jest nie tak :) otóż maiał to być prezent dla mojej żony ale okazało się że jej nie pasuje i powiedziała że bardziej pasuje do młodego niż do niej :) zanim to auto kupiłem sprawdziłem je na stacji i przebieg. Nic nie wymaga wkładu finansowego napewno. Jest ono na 1000% bezwypadkowe tylko klapa była malowana na czujniku pokazuje 180um a na reszcie lakieru 110um-130um bezwypadek. Jestem fanem marki miałem nie jedno BMW i nadal mam i to jest naprawdę super. Najlepszy opis nie zastąpi ogledzin auta, sam jestem bardzo wymagający co do stanu :D nie jest to żaden ulep z kilku czy malowany u jakiegoś Zenka w garażu. Jeśli macie jakieś pytania śmiało pisać na wszystko odpowiem szczerze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc co jest niby nie tak z tym samochodem? tak to jest 2008r z tyłu wymieniona klapa na polift i lampy przód. Zanim ktoś z was wyciągnie wniosek to trzeba zobaczyć i nie jestem handlarzem tylko pisze jak jest. Jak wymiana lamp jest taka straszna dla co nie których to naprawdę podziwiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.