Skocz do zawartości

Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dolot poprawiony :) filtry dostają jakieś 3x więcej zimnego powietrza niż wcześniej (było duże zwężenie które poprawiłem.

Jeszcze szukam większych stozkow z możliwością lapania powietrza również od wewnętrznej strony filtra ( takie z dziurą na górze) żeby ssalo jak najwięcej I powinno być lepiej ;)

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 997
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo możliwe że mijales moje auto bo mieszkam między Biała a Leśna :) tylko teraz tato nią jeździ bo ja pojechałem porszakiem do Wawy na szkolenie o skrzynkach 2 sprzęglowych i jako auto demo wszystko mi porobili :p a w BMW zmienialem jak przyjechała wiec wziąłem inne auto :)

W ogóle musimy się spotkać! W Białej co raz to jakieś mocne zloty są

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że mijales moje auto bo mieszkam między Biała a Leśna :) tylko teraz tato nią jeździ bo ja pojechałem porszakiem do Wawy na szkolenie o skrzynkach 2 sprzęglowych i jako auto demo wszystko mi porobili :p a w BMW zmienialem jak przyjechała wiec wziąłem inne auto :)

W ogóle musimy się spotkać! W Białej co raz to jakieś mocne zloty są

 

 

jechało czerwone poliftowe E92 na LB, wiec jezeli nie ma innego w BP to bylo Twoje :p do bialej 30minut wiec zaden problem sie ustawic, pisz tylko kiedy :D

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezel, daj jakiś namiar do siebie na face - czasami w bialej sie spotykamy 335i to dałbym znać ze 2h wcześniej :)

 

2 sprawa - mam małe drobnostkowe problemy.

1. piszczy mi rolka - jutro sprawdzamy która.

2. na zimnym, czasami dziwnie odpala, troche jak by się jąknęła przez pierwsze 2-3 sekundy, zakołysze budą i czasami biały dym leci po 5 sekundach ( taka chmura )

3. na zimnym/lekko ciepłym jak zatrzymam się na światłach też walnie białą chmurą :D aż ludzie palcami pokazują xD

 

Czy to może oznaka że turbo się kończy i puszcza olej? Byłbym niezmiernie szczęśliwy - dobry pretekst do oddania na hybrydowanie :twisted: :twisted:

czy może czujnik temperatury walnięty i daje złą dawkę?

 

Ogólnie braków w mocy nie ma.

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

główna zmiana to większy wirnik, dalej jest biturbo

 

Adrian kupuj i przecieraj szlaki :) ja o tych myśle do swojej, robią na nich okolice 540KM ,jeszcze są jakieś wywalone w kosmos co robią na 700 ale to już przesada no i cena konkret

https://www.hm-turbotechnik.com/bmw/bmw-335i-n54-biturbo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to oddam swoje do roboty :P Nie napalam się na nic innego bo za 7klocków to mogę jeszcze kilka fajnych rzeczy zrobić ;)

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak tylko pytanie czy w PL ktoś potrafi zrobić takie turbiny porządnie a nie sztukadla sztuki :)

Jakie opony masz u siebie ? 265 tył 235 przód ? Jak z miejscem w nadkolu w e92?

dla polepszenia trakcji myśle o kupieniu 275 jeśli by podeszły Michelin PS4 tylko pytanie czy podejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczal jednak pasek 7pk.

Nowy założony i jest cacy. Swoją drogą dziwną sprawa w tych silnikach. Napinacz tego paska wieloklinowego jest w komplecie z rolka ( tak jak by 2 rolki na 1 podstawie ) i obie są płaskie bez rowków. Z jednej strony idzie pasek rowkami po tej płaskiej rolce )

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian sory, że tak z d**y w Twoim temacie, ale Łukasz ISF dzwonił do mnie, że jutro w białej jakaś mała ustawka ( :?: ) , może znajdziesz czas pochwalić się truskawą ? :norty: bezel141 wpadaj do białej, bo z tego co wiem to masz nie daleko, na ta chwile wiem, ze bedzie Lex ISF , delikatnie pomodzone 435i, mój traktor i moze cos jeszcze ciekawego :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian sory, że tak z d**y w Twoim temacie, ale Łukasz ISF dzwonił do mnie, że jutro w białej jakaś mała ustawka ( :?: ) , może znajdziesz czas pochwalić się truskawą ? :norty: bezel141 wpadaj do białej, bo z tego co wiem to masz nie daleko, na ta chwile wiem, ze bedzie Lex ISF , delikatnie pomodzone 435i, mój traktor i moze cos jeszcze ciekawego :D

 

 

bede :D rozmawialem juz z Adrianem o tym

 

PS. Ustawmy sie gdzies z boku?

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że będziesz Tymek bo sam dzwoniłem do Łukasza żebyście wpadali :D

Ps. My przypadkiem nie braliśmy się rok temu jak jeszcze miałem 350kucy ?

Bezel- tak właśnie myślę żeby się ustawić troszkę obok bo będzie nas 2x335d 335is 435xi isf i rs6

 

W naszych 6 autach obstawiam że będzie więcej mocy niż na całym parkingu :D

Ale może ktoś nas zaskoczy

Jak nie zapomnę to wezmę gopro na przyssawce, może coś się nagra

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że będziesz Tymek bo sam dzwoniłem do Łukasza żebyście wpadali :D

Ps. My przypadkiem nie braliśmy się rok temu jak jeszcze miałem 350kucy ?

Bezel- tak właśnie myślę żeby się ustawić troszkę obok bo będzie nas 2x335d 335is 435xi isf i rs6

 

W naszych 6 autach obstawiam że będzie więcej mocy niż na całym parkingu :D

Ale może ktoś nas zaskoczy

Jak nie zapomnę to wezmę gopro na przyssawce, może coś się nagra

 

 

Taaak, było was 4 chłopa, cały bagaż browaru i nie wiedziałem co się dzieje, truskawa mnie oszłomiła :cry2:

Będzie grubo, :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety zapomniałem, o zaplanowanych wcześniej spotkaniach i nie mogłem sie spotkać z chłopakami... życie, niestety..

Ale pamięć mnie nie zawodzi i przy 100 kucach mniej truskawa była mega szybka, to co się musi dziać teraz :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć chłopaki,

W planach na ten rok mam obszycie deski i może też modyfikacja i obszycie kierownicy.

Macie może jakieś ciekawe zdjęcia? Szukam od 2 dni i zupełnie niczego nie widzę w modelach e9x...

Jedynie Rivasi coś robił i czerwony330d.

Zastanawiam się czy nie walnąć alcantary z czerwoną nicią

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.