Skocz do zawartości

e39 528i nierównomiernie pracuje!


MaxM5

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,może ktos coś konkretnegoi doradzi. A mianowicie od kilku dni moje bmw nierownomiernie pracuje, po podpieciu kompa wyskoczyło -Czujnik połozenia Wału, i Czujnik Wałka rozrzadu. Obydwa wymienilem,lecz problem z obrotami na rozgrzanym silniku wciaż jest ten sam. doradzicie co może jeszcze to powodować dodam również na kompie wyskakiwał błąd SONDY,ktorej akurat ani w Kacie ani w kolektorze nie zauważyłem. w czym tkwi problem?????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego podaj rocznik swojego auta, to istotne dla ustalenia czy masz sondy tylko w kolektorze wydechowym, czy za katem również. To praktycznie niemożliwe, że nie posiadasz sond nigdzie :nienie: wtedy musiał byś mieć naprawdę kombinowaną sztukę
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hoho.

Nówki z serwisu. Szacun. Ile cię to zabolało?

 

 

Jeśli jest jeszcze błąd sond < taki opis błędu nic nam nie mówi> To szukaj w sondach które masz dwie.

 

Ale błąd sond może oznaczać inne problemy bo nie podajesz numeru błędu tylko , że to błąd sond.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nic nie obstawiamy.

podaj błedy z kompa < najlepeij INPA>

 

To co masz może powodować wiele różnych spraw.

Jeszcze dokładnie opisz co rozumiesz przez nierównomierną pracę?

Szarpie?

Faluje obrotami?

Dławi się i gaśnie?

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M52 nie mialy sondy na kolektorach. Na, kacie też nie tylko przed nim i za nim

 

Daniel może bezpośrednio nie siedzą w kolektorze, ale bardzo blisko niego http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=DD51-EUR-03-1998-E39-BMW-528i&diagId=11_1471 i ja zazwyczaj też używałem określenia,że sondy znajdują Się na kolektorze, więc to chyba nie jest błąd. Kto ogarnia temat będzie wiedział, o co chodzi prawda :?:

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.