Skocz do zawartości

UWAGA NA TO BMW E60 VIN: WBANC71080B642486


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panie i Panowie.

Nie ważcie się kupować BMW E60 530d o końcowym numerze VIN: WBANC71080B642486.

Komis w Żurominie. Grudzień 2015. Aut za 36000zł.

Naciąłem się. Kupiłem. Po wizycie w Tłokińskim w Łodzi mam wycenę napraw na 41000 tyś zł. TAK! 41000 tyś. zł.

Koleś oddał pieniądze. Postraszyłem TVN Turbo, Policją i wszystkimi świętymi. Zakończyło się polubownie.

Dla zainteresowanych wyślę na emaila skan całego raportu z BMW Tłokiński.

Facet w serwisie w Lodzi powiedział mi, że nie powinien mnie wypuścić tym złomem na ulicę i że ktoś miał

talent, żeby tak pancerne auto jak E60 doprowadzić do takiego stanu...wylane amortyzatory to tylko delikatne defekty.

Ostrzegam, że po mojej akcji handlarz odpicował to auto po najniższych kosztach.

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-serwis-ladna-skora-ID6y3QVb.html

powyżej link d ogłoszenia. To jest to auto. I ten koleś dalej to wystawia!

Nazywa się Andrzej Krakowski.

Komis jest na jego żonę Annę Krakowską. To są dane ogólnodostępne, można sprawdzić.

Albo kogoś nie było stać na utrzymanie, albo olewał i traktował jak rower.

 

Bardzo proszę o rozgłoszenie tego tematu na całą Polskę, bo nie chciałbym żeby inna osoba się tak wywaliła na minę jak ja.

Ja już kupiłem inne, super technicznie, ale po co komu moje nerwy?

Facet nie sprzeda tego auta dopóki Urząd Komunikacji w Sosnowcu nie wyśle mu potwierdzenia zniszczenia tablic na numerach Sosnowca tj. SO 6965M.

Taką miało rejestrację przez 5 dni :)

JESZCZE RAZ OSTRZEGAM. A gościa który podbił przegląd tego wraka zgłaszam na Policję.

Takie cwaniactwo trzeba niszczyć.

To nie jest jakiś Ford.

To są bardzo szybkie samochody i jak można komuś sprzedawać tak zajechany samochód, który sam zagraża sobie?

Opinie zostawiam Wam.

Pozdrawiam

 

P.S.

Zakładam ponownie ten temat tylko, że w tym dziale zgodnie ze wskazówkami kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko łanie i pięknie tylko po pierwsze popraw link bo nie działa

czy chodzi o to :?: :

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-serwis-ladna-skora-ID6y3QVb.html

po drugie - przeglądu auta dokonuje się zawsze przed zakupem a nie po.

Handlarze sprzedają różne rozbitki i przystanki autobusowe to w gestii kupującego jest sprawdzenie pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z czystej ciekawosci tylko i wylacznie, mozna troche wiecej informacji na temat tego co tam bylo w takim tragicznym stanie ? zastanawia mnie w jakim stanie musi auto,ze ktos je kupuje i w momencie zakupu wszystko mu gra,pieknie fajnie, a potem sie okazuje ze to wrak zlom i ostrzega cala polske :D itd. Wylane amory ? cos jeszcze ? a wycena serwisu na 41tys to tez inna bajka,Ci to tam kasuja razy 10 normalna usluge :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mój zaufany mechanik nie mógł ze mną jechać, bo był zawalony robotą.

W tym "aucie" nie ma zawieszenia, turbo zaraz padnie, amortyzatory wylane.

Nie był wymieniany olej w skrzyni biegów, mimo tego, źe koleś się zarzekał, że jest

z całego silnika cieknie po zdjęciu osłon (tak samo z turbiny), lampy od anglika.

Czy mam dalej wymieniać?

Myślę, że to powinno dać do myślenia.

Nie znam się na mechanice, więc się naciąłem i proszę mnie za to nie ganić.

Fakt, wystarczająco mnie to nauczyło i na przyszłość będę baaaardzo uważał.

Ale jak w dniu zakupu facet na stacji diagnostycznej mógł podbić dowód rejestracyjny?

Przecież gdyby to wyszło to facet ma zamkniętą stację diagnostyczną, o konsekwencji prawnych narażenia mnie na utratę życia nie wspomnę.

W BMW tak jest, że nawet jak jest wszystko zużyte to nic nie czuć. I ja się o tym przekonałem.

No mówię Wam, że Tłokiński z Łodzi nie chciał mnie wypuścić tym autem na ulicę, więc chyba coś na rzeczy jest prawda?

Życzliwie tylko ostrzegam innych ludzi, którzy podobnie jak ja mogą się nie znać i się naciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dobre słowo :wink:

Może Was dziwić dlaczego tak późno to zgłaszam.

Miałem troszkę coś innego na głowie, a poza tym facet i tak go nie sprzeda bo nie ma tablic rejestracyjnych, a

wydział komunikacji w Sosnowcu nie może się dogadać z WK w Żurominie.

Sytuacja patowa, można by powiedzieć.

A ja nie mam zamiaru pomagać temu Panu w sprzedaży tej bomby na kółkach i dlatego trąbie i krzyczę i ostrzegam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam, kiedy byłeś w tym ASO? Przed zakupem? Z tego co napisałeś wynika, że za auto zapłaciłeś? Chyba, że przegląd zrobiłeś po zakupie, czyli od dupy strony?

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam dalej wymieniać?

Myślę, że to powinno dać do myślenia.

 

 

Trochę się czuje jakbym czytał wypociny gimbazy :)

Fajnie, że robisz hałas o stanie auta. Ale ja bym chciał wiedzieć więcej, co tam się wydarzyło. Amorki i turbo to dla mnie części eksploatacyjne (zużywają się), więc zawsze mogłeś się targować aby zejść z ceny (w przypadku wcześniejszego sprawdzenia auta). No chyba, że jest coś jeszcze i ten groźnie napisany tekst: "czy mam dalej wymieniać" oraz "myślę, że to powinno dać do myślenia" ma pobudzić naszą ciekawość. Więc nie wiem jak inni, ale ja jestem ciekawy, co tam się jeszcze wydarzyło w tym aucie.

 

Rada dla Ciebie zawsze sprawdzaj auto przed zakupem a nie po :)Bo gdyby handlarz mi głowę na karku to by Ci powiedział, że jest pkt w umowie, że kupujący zapoznał się ze stanem faktycznym auta i go akceptuje. I wtedy zostaje Ci sprawa cywilna. A tak to handlarz kupę w majtki zasadził bo się wystraszył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy w wycenie były podane nowe oryginalne lampy? Jeśli tak to raczej spora część podanej kwoty.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej uwagi serwisu po przeprowadzonej kontroli pojazdu:

-szyba czołowa nieoryginalna

-płyn chłodzący: poziom poniżej min., krzepliwość -15 stopni Celsjusza

-uszkodzona roleta drzwi TP

-opony niehomologowane do BMW

-w kole pp ciśnienie 1,3 bar, powinno być 2,4 bar do sprawdzenia opona

-brak podstawki pod podnośnik PL

-reflektory z wersji angielskiej, świecą na lewą stronę

-zagniecenia na drzwiach PL, TL, PP, TP

-źle skupia światło halogeny prawego

-wylane amortyzatory LP, PP, LT, PT

-uszkodzone odboje amortyzatorów przód

-pęknięta sprężyny zawieszenia,

-luz na łożysku pp koła

-amortyzator PL uszkodzony

-do wymiany przewody elastyczne hamulcy tył

-łącznik elastyczny na wale zerwany,

wyciek oleju z miski skrzyni biegów oraz tulejki mechatroniki

-zerwane tuleje na wachaczach rozprężnych

-wstawiony łącznik elastyczny (harmonijka nieoryginalna) wydechu

-wyciek oleju z turbosprężarki

-uszkodzona płetwa PP

-nie skręcony zderzak przedni

-uszkodzone podszybie LP

-źle skręcona osłona filtra powietrza

-naderwane poduszki amortyzatorów przód

-klejony przewód od obudowy termostatu

-brak ciśnienia spalin, wycięty katalizator, ślady spawania puszki katalizatora

-do wymiany dodatkowa pompa wody

-nieoryginalny hak holowniczy, występują podobury prądu

-wystrzelona klema pirotechniczna

-akumulator niefabryczny, ostatnia rejestracja wymiany przy przebiegu 338150 km

-błąd czujnika AUC i czujnika poziomu oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armando87 o to właśnie chodziło :)

To auto to faktycznie trup :)

 

Na przyszłość mała uwaga, by wyczerpać stan auta i temat do konca:) nie zła mina z tego auta.

Ja mimo wszystko poinformował bym policję o stanie tego auta.

Masz badanie z BMW, to auto nie powinno przejść przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trzeba było tak od razu :cool2: część to pierdoły, sporo części eksploatacyjnych do wymiany, ale ten przód i korekta przebiegu rozwiewa wątpliwości.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie sami. To jest tak jak człowiek ma miękkie serce to musi mieć twarde wiadomo co :)

Na początku mówię sobie tak: "A niech tam, pieniądze odzyskałem to nie będę diagnoście robił problemów, bo jeszcze chłopa zamkną i nie będzie miał z czego żyć"

Ale jeżeli tak to zostawię to proceder będzie trwał nadal i w końcu dojdzie do jakiegoś nie szczęścia, a oni dalej będą się czuli bezkarnie.

Jeszcze ten handlarz mi dzwoni w piątek żebym mu załatwił zaświadczenie z Wydziału komunikacji, że zniszczyli tablice SO, bo on ma klienta na to "BMW".

Tego za wiele. Nie sprzeda tego auta i ja się o to zatroszczę

Mnie się udało, a jeżeli ktoś się napatoczy na jakiegoś rozbitka i coś się stanie w trasie? Nawet nie chce myśleć.

 

A teraz uwaga...Przebieg 228555 km to auto miało w 2008 roku.

Więc co z tego wynika? Że ktoś kto wsiadł do tego BMW E60 i poznał radość z prowadzenia tego pojazdu przez 7,5 roku zrobił tylko 50 tyś km? Nie realne!!!

Ja po kupnie mojego i po chipie w półtora miesiąca zrobiłem 5000tyś, bo tylko kombinuję gdzie by tu się przejechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie sami. To jest tak jak człowiek ma miękkie serce to musi mieć twarde wiadomo co :)

Na początku mówię sobie tak: "A niech tam, pieniądze odzyskałem to nie będę diagnoście robił problemów, bo jeszcze chłopa zamkną i nie będzie miał z czego żyć"

Ale jeżeli tak to zostawię to proceder będzie trwał nadal i w końcu dojdzie do jakiegoś nie szczęścia, a oni dalej będą się czuli bezkarnie.

 

 

A możesz podać dane (numer) stacji diagnostycznej ?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.