Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie a ktoś się orientuje jakie muszą być warunki spełnione, żeby się spryski relfektorów załączyły? Bo jeszcze mi się nie zdarzyło...

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ktoś się orientuje jakie muszą być warunki spełnione, żeby się spryski relfektorów załączyły? Bo jeszcze mi się nie zdarzyło...

 

A nie ma w instrukcji? W F30 trzeba kilka razy szybę prysnąć w krótkich odstępach, chyba 3 jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

jestem nowy na tym forum, do tej pory korzystałem z niego pasywnie.

Chciałbym was, doświadczonych użytkowników, poprosić o pomoc.

 

Jestem tuż przed zamówieniem G30 540iX i mam dylemat co do zawieszenia.

 

Aktualnie jeżdzę F11 z 2014 z Adaptive Drive i często włączam tryb SPORT, na co dzień jeżdzę na COMFOFRT, bo nie chce mi się przełączać, a praktycznie w ogóle nie używam COMFORT+ ( nie pasuje mi to pływanie ). Lubię szybko i dynamicznie jeździć, a czasami jest potrzeba zabrać całą rodzinę na wycieczkę ( 2 + 3 ).

 

W nowym BMW mamy do wyboru:

- zawieszenie M + Aktywny system kierowniczy,

- VDC + Aktywny system kierowniczy,

- Adaptive Drive.

 

Co według was najlepiej zamówić? Obawiam się trochę, że nieregulowane zawieszenie M może być za twarde.

 

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem adaptive drive.Zastanawiałem się nad skrętną tylną osią i dd ale układ kierowniczy w tej opcji jakoś lekko działał jakbym nie czył samochodu.W Bawarii w W-wie mają skrętną oś więc sprawdź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
czyli skrętna tylna oś + dd to opcja VDC z aktywnym układem kierowniczym ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w f10 zawias M + aktywny układ kierowniczy i nie zamieniłbym na innym taki sam zestaw biorę w G30.

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukując sklep BMW de natrafiłem na nowe wersje silnikowe. Poszperałem trochę na zagranicznych forach i wg strony BMW w Holandii w lipcu pojawią się:

518d

525d (tylko RWD)

540xd

520i

Dla mnie 525 będzie chyba dobrym wyborem (chociaż szkoda, że tylko RWD), bo jednak 530d za drogie, a 520d za słabe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgląd z kamer na Telefonie nie działa i nikt ani w BMW POLSKA ani u dealera nie umie odpowiedzieć dlaczego i kiedy to w PL będzie działało.

 

pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz chyba ...

Ale Car nie działa. Podgląd z kamer nie działa - jest więcej takich niespodzianek?

 

A komendy głosowe po Polsku w G30 działają? w F30 lipa :( Co do zdalnych usług to też nie ciekawie jak nie masz iOSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie ma przeglądarki internetowej, i nie dało się jej domówić, a byłem przekonany, że będzie.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to w katalogu przy podglądzie z kamer nie ma żadnej gwiazdki...

No cóż - jak wrócę "do katalogu" bedzie chyba trzeba znowu wykorzystać profil na Facebooku i wymóc odpowiedz na pytanie "co to za cyrk"

 

Dokładnie, jak zadałem pytanie Pani z infolinii, czemu oferują coś czego nie oferują, to nie wiedziała co odpowiedzieć, bo w konf. wyraźnie napisane, że z opcją ParkingAssistantPlus dostajemy kamery oraz możliwość podglądu ze smartfona.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem obecne auto to wiedziałem więcej od sprzedawcy :)

Czuję że tu jest podobnie - będzie trzeba pewnie wsadzić kartę sim i ... włączyć WiFi.

 

Zastanawia mnie jeszcze jedno - czy obrazy z kamer można nagrywać. Bo wtedy nie będzie potrzebny rejestrator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma Wi-Fi do remote3dview? To idzię po karcie Sim, która jest w aucie z ConnectedDrive, tak samo jak usługi zdalne.

 

W ustawieniach prywatności nie ma opcji Remote3dView.

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.