Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Polska wersja wydechu" - dobre :cool2: (pewnie bez katalizatora i bez DPF-a)... :P :P

A tak na serio:

http://www.germancarforum.com/attachments/img_0593-jpg.390702/

 

 

A ja zaważam jeszcze jedną zależność. Otóż na zdjęciu, które zamieściłeś 540stka wyposażona jest w pakiet stylistyczny performance. Może częścią tego pakietu są większe końcówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Ten ładniejszy wydech będzie częściach m performance kit. Będzie miał tez bardziej sportowe brzmienie.

Końcówki będą mogłyby być w chromie lub z włókna węglowego. Pewnie z power kitem będzie trzeba dołożyć z 30 tysi.

 

http://www.bmwblog.com/2016/11/24/world-premiere-2017-bmw-5-series-sedan-m-performance-accessories/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu wielkie kwadratowe końcówki, jak w nich widać, że tam małe rurki wchodzą. Dla mnie to symbol współczesnej tandety i udawania, że ekoskóra to też skóra :P

 

Ja u siebie w wolnossącym 750il mam 2 małe kwadraty razem, mniej więcej tyle co jeden wydech z 3.0 dziś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW twier

Po co komu wielkie kwadratowe końcówki, jak w nich widać, że tam małe rurki wchodzą. Dla mnie to symbol współczesnej tandety i udawania, że ekoskóra to też skóra :P

 

Ja u siebie w wolnossącym 750il mam 2 małe kwadraty razem, mniej więcej tyle co jeden wydech z 3.0 dziś :D

 

BMW w twierdzi, u nich sa prawdziwe końcówki we stali wychodzące z tłumików.Nie jak u konkurencji (Mercedes).

Ja w moim 850i mam 4 chromowane końcówki i bardzo je lubię.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW twier
Po co komu wielkie kwadratowe końcówki' date=' jak w nich widać, że tam małe rurki wchodzą. Dla mnie to symbol współczesnej tandety i udawania, że ekoskóra to też skóra :P

 

Ja u siebie w wolnossącym 750il mam 2 małe kwadraty razem, mniej więcej tyle co jeden wydech z 3.0 dziś :D[/quote']

 

BMW w twierdzi, u nich sa prawdziwe końcówki we stali wychodzące z tłumików.Nie jak u konkurencji (Mercedes).

Ja w moim 850i mam 4 chromowane końcówki i bardzo je lubię.:)

 

Kurcze, poprzedniego posta napisalem jak analfabeta. Pisanie na telefonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeże wieści: na motor-talk.de pojawiła się informacja, że M-Performance Power Kit od lata 2017 będzie oddzielną opcją (kod SAxxx), więc być może będzie można zamawiać go do produkcji, nie jako późniejszy retrofit. 540i ma mieć 374KM/500Nm, zaś 530d 292KM/650Nm. Ma też się pojawić M-Performance Sound Kit (brrrruuuum... :norty: ). Na razie wcześniej zapowiadany Power Kit do 540i ma mieć 360KM/500Nm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że BMW każe dopłacać dużo kasy za power kit, który dodaje niewiele więcej koni.

Od 2017 audi mocniejsza 3 litrówka będzie miała 286km, bez drogiego power kitu.

Szkoda, że BWM nie daje więcej koni w 530d w standardzie. Wzrost mocy 3 litrowej jednostki w stosunku do f10 jest symboliczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bmw mocniejsza 3-litrówka będzie miała 320ps, a jeszcze mocniejsza pewnie ok. 400ps

PowerKit raczej będzie skierowany do osób, które już samochód mają i chcą coś zmienić, bo wątpie, żeby ktoś zamiast 540d miał wybrać 530d+powerkit ( zakładając że pewnie bedzie on kosztował ok 8-10k )

 

Pomijam fakt, że patrząc na przyspieszenia obecnego audi A6C7 i F10, w przypadku silnika 190ps są one korzystniejsze dla F10 o ok.0,5-0,8s

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, czy można w salonie zamówić g30 individual w kolorze black satin z nakladkami carbonowymi m performance na zderzaki m pakowe, czarne fele, czarny grill? Czy nie da się takiego czegoś zrobić?

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, ze mało który sprzedawca będzie sie orientował, bo taka masowa sprzedaż G30-stki to pewni ruszy dopiero po premierze.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, czy można w salonie zamówić g30 individual w kolorze black satin z nakladkami carbonowymi m performance na zderzaki m pakowe, czarne fele, czarny grill? Czy nie da się takiego czegoś zrobić?

Tak na logikę rzecz biorąc, individual zrobi Ci wszystko co chcesz, choć m-performancowe rzeczy są nakładane po prostu w salonie po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.