Skocz do zawartości

Kupione 645Ci. Porady co gdzie i jak zadbać, UWAGI.


Dawid6

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Proszę o jakies dobre rady co do BMW 645ci manula 2004r.

Kupiłem go kilka miesięcy temu, nie jestem mechanikiem ale tez nie jestem osoba która

wie tyle o samochodach co to ze nie jeżdżą na wodę. Na co uważać, częste usterki tego silnika.

Wszystko co możecie mi powiedzieć/doradzić, poproszę o wypowiedz bede wdzięczny.

Pozdrawiam. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy na co trafiles jak dbali poprzednicy ;) najczestsze bolaczki rurka plynu chlodniczego uszczelniacze cieknaca pompa vacum ;) po zakupie standardowy zestaw sewiece filtry dobry olej 2xodma wszystko wychodzi pod czas eksploatacji :wink: tez nie ma sie co martwic na zapas ciesz sie jazda a nie czekaj kiedy cos sie zepsuje :cool2:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy na co trafiles jak dbali poprzednicy ;) najczestsze bolaczki rurka plynu chlodniczego uszczelniacze cieknaca pompa vacum ;) po zakupie standardowy zestaw sewiece filtry dobry olej 2xodma wszystko wychodzi pod czas eksploatacji :wink: tez nie ma sie co martwic na zapas ciesz sie jazda a nie czekaj kiedy cos sie zepsuje :cool2:

 

Jaki olej (firma) 5w30 ? Jakiej firmy świece i jaka przerwa na nich ?

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej polcam millers albo motul lub liqui moly swiece jest dobry gosc ktory sie tym specjalizuje tu masz namiar http://www.bmw-sport.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9335

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Podstawowa rada z mojej strony to znaleźć dobry serwis, który pozna grata i będzie go prowadził przez dłuższy czas jak dobry lekarz rodzinny, który zna przynajmniej standartowe bolączki klientów.

 

Serwis to podstawa oraz dobry lekarz. Dokładnie kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.