Skocz do zawartości

konwersja Xenon Pre LCI na Xenon LCI


kubaj123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

postanowiłem założyć temat o konwersji xenonu Pre LCI na LCI. W innym temacie jest cośtam ogólnie napisane ale problem jest w tym, że jest tam za duży chaos i ciężko się w tym połapać. Sam będę stać przed taką konwersją z wiadomych względów, po prostu Xenon Pre LCI mniej świeci niż daje światla :lol: do tego dochodzą tragiczne soczewki i w nocy efekt jest taki, że drogi nie widać nic a nic przy "przepisowym" ustawieniu świateł. Pomijam fakt, że xenon lci po prostu lepiej wygląda.

 

Z tego co już wiem to są dwie opcje montażu xenonu LCI do Pre LCI.

1) zostawiamy stary moduł przestrzeni przypodłogowej i zamieniamy tylko piny we wtyczkach.

2) kupujemy nowy moduł, kodujemy, zamieniamy piny oraz ewentualnie dokładamy kabelek od trzech diód obrysowych które dają całkiem spoko efekt. Mamy całą funkcjonalność lamp LCI.

 

Za dużo jeszcze nie wiem na temat tej modyfikacji (pod wzgledem elektroniki) dla tego dobrze by było aby wypowiedziały się osoby które już taką modyfikację robiły i więdzą mniej więcej co i jak, który pin zamienić z którym, ewentualnie jakiś prosty schemat. Próbowałem znaleźć w WDS schematy lamp Pre LCI oraz LCI ale jakoś nie mogę się w tym połapać.

 

Jak wygląda sprawa wiązki doposażeniowej do Pre LCI aby świeciły te 3 diody? z tego co czytam to (podobno) występuję taka wiązka ale nie jestem na 100% pewien.

Jak wygląda sprawa xenonu LCI na module nfrm/frm1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Jest cały temat założony przez kolegę PRMAX w tym dziale, poszukaj i nie dubluj prosze tematów.

 

Zamykam

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.