Skocz do zawartości

Przednia szyba F10 - wymiana


antalya

Rekomendowane odpowiedzi

Na dole szyby powinien być napis HUD. Poza tym nr szyby możesz wpisać np tu: bmwstore.pl i zobaczysz czy jest pod HUD.

Jeśli nie widzisz na zdjęciach napisu HUD i nr części to proproś sprzedawce o ich zrobienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole szyby powinien być napis HUD. Poza tym nr szyby możesz wpisać np tu: bmwstore.pl i zobaczysz czy jest pod HUD.

Jeśli nie widzisz na zdjęciach napisu HUD i nr części to proproś sprzedawce o ich zrobienie.

 

Dzięki bardzo, słuszna uwaga. Kompletnie nie znam się na tych częściach do BMW, jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o numerologię.. Generalnie nie zależy mi jakoś strasznie na HUDzie. Mam w Passacie ten "bajer" i przyznam, że rzadko tego używam, znacznie bardziej doceniam inne bajery jak ACC np.


Może jeszcze ktos na szybko objaśnić, czym się różni kamera:

1. umiejscowiona nad sensorem deszczu,

od kamery

2. umiejscowionej obok sensora deszczu


Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,


Panowie prosze dajcie znac, jade z córka z działki panowie kosza trawnik, los chciał trafia kamień w szybę przednia na wysokości moich oczu, zatrzymuje sie, grzecznie z człowiekiem rozmawiam, podaje on nr do szefa, dzwonię mowie co sie stało, spotykamy sie za kilka dni, piszemy oświadczenie bajka. W szoku bylem ze wszystko tak sprawnie załatwiłem bez nerwów, moze tez dlatego ze mam nagranie z kamerki. Do rzeczy, szkoda zgłoszona w Ergo Hestii sprawcy, dzis oględziny auta w bmw Warszawa czerniakowska, pan robi foty, gadamy na co on odpala”uuuu ta szyba juz była wymieniana, to jest zamiennik, nie ma znaczka bmw, ubezpieczyciel moze odmówić wymiany” jesli bedzie odmowa Pan polecił kilka firm Nordglass, Jan, czekam na deczyje teraz Ergo Hestii. Ponoc do tygodnia czasu... jak to jest, maja prawo odmówić jesli szyba to zamiennik?


Bmw F11 2011r 2.0 Diesel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Ergo Hestia odmówiła mi likwidacji szkody w Bmw przy ulicy Czerniakowskiej motywując to tym że oni wyceniają szybę na 5500 zł A ubezpieczalnia zgodziła się tylko na wymianę w kwocie 2800 zł. Autoryzowany Serwis nie wymienia szyby czołowej na zamienniki tak więc muszę znaleźć firmę która mi wymieni szybę w przyznanej kwocie.


Czy warto jest zapłacić więcej i wstawić szybę czołowa mowie o tzw szybie solarnej, dowiadywałem sie ze jest taka możliwość, ma jakieś zalety, posiadacie taka w aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem również wymienianą z AC szyby na oryginał, wersja z kamerą, solar, HUD. Chcieli założyć zamiennik ale im się w transporcie porysował. Drugiego w kraju nie było, a czas leciał więc założyli oryginał. Co do powłoki solarnej to mam inne odczucia. Polecam, bo jak jedziesz pod słońce, które świeci na klatkę, brzuch czy ręce to nie czuć w ogóle że się przegrzewasz. Zatrzymuje naprawdę sporo promieniowania podczerwonego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem po wymianie świeżo dzisiaj szyby, Auto prezentuje się bardzo elegancko, sama Szyba jest trochę w sobie przyciemniona dodatkowo doszedł jeszcze pasek przeciwsłoneczny którego nie miałem, Zewnątrz Szyba bardzo ładnie wygląda, Dyskretnie zesłania kierowce i pasażera, nowe Uszczelki i Panowie elegancko sobie poradzili z przyklejeniem naklejki z numerem rejestracyjnym. Z fv 1150 zł. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem po wymianie świeżo dzisiaj szyby, Auto prezentuje się bardzo elegancko, sama Szyba jest trochę w sobie przyciemniona dodatkowo doszedł jeszcze pasek przeciwsłoneczny którego nie miałem, Zewnątrz Szyba bardzo ładnie wygląda, Dyskretnie zesłania kierowce i pasażera, nowe Uszczelki i Panowie elegancko sobie poradzili z przyklejeniem naklejki z numerem rejestracyjnym. Z fv 1150 zł. Pozdrawiam

Jaką szybę założyłeś? Możesz podać dokładny model?

Paweł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.