Skocz do zawartości

BMW e-60 pomocy


Elsharwey

Rekomendowane odpowiedzi

viewtopic.php?f=73&t=117891

 

 

Witam

Jestem tu nowy mam problem ze swoja e 60 a mianowicie gdy robie energiczny ruch lewo prawo czuje jak by tyl mi plywal w drugą strone , ogólnie strach wyprzedzać przy dużych prędkościach ,bylem na stacji diagnostycznej kazano mi wymienic drążki i koncowki przód ,łączniki i gumy stabilizatora tyl oraz wszystkie tuleje silentblocka w wachaczu tuleje plywajace byly wymieniana z jakies dwa miesiace temu wszystke czesci wymienilem na lemfordera . wrocilem na stacje ustawic zbierznosc przod i tyl po wyjechechaniu bez zmian dalej to samo ,dodam jeszcze ze auto jest wyposażone w dynamic drive opony sa nowe zimówki hankooka 235/50 -17

 

z góry dziekuje za pomoc

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczucia mechanika sa takie ze po reakcji kierownica tyl po chwili dopiero wraca na swoje miejsce i nadal nic nie znalazl :( zastanawiam sie nad wizyta w serwisie ktos wie jaki jest koszt takiego sprawdzenia zawieszenia w serwisie BMW ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna stacja diagnostyczna za mna i dalej nic amortyzatory sprawdzone niby jak nowe ,dopompowałem troche cisnienia do opon i jak by sie troche poprawiło i mamy chyba winowajce opony zimowe hankooka , mial ktos podobne problemy z zimowkami w bmw ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzieki bardzo za odpowiedz no wlasnie ja mam zwykłą bez x , chcialem zmienic na letnie i sprawdzic czy to na pewno opony moze jutro zmienie ale jak to opony to nigdy tej marki juz nie wybiore jakas masakra i nie polecam :/ strach jezdzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.