Skocz do zawartości

F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Ta kierownica to do batmobilu w sam raz ;) Spłaszczenie ok, ale te bicepsy to podczas dłuższej jazdy mogą być irytujące ( miałem kiedyś takie w Audi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 767
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Kurczę nie jestem fanem takich kierownic. Teraz nawet wyszła najnowsza kierownica Mperformance v2 do serii M :


http://f80.bimmerpost.com/goodiesforyou/m/m4/f82/mpp/sema/DSC06999.jpg


ale ja się nie mogę przekonać, za bardzo VAG/MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę śmiecić ale a propos tej z R-ki którą pokazałem: bicepsy są wyprofilowane idealnie, nie ma problemów z odpowiednim kręceniem i oczywiście swojej bym nie spłaszczał u dołu :)


Ta v2 MP całkiem fajna, widziałem już chyba na ścianie w Bawarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu lepiej jak przód przyciemniony :cool2:

Co do felg bbsy są mega ale ceny tez mega zaporowe jak na „ sama „ felgę :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica Performance :cool2: :cool2: , tylko w jaki obszyciu.....:think: ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Alcantara + niebieska nić taka sama jaką są przeszyte fotele + niebieski pasek centralny. Dwa tygodnie nad tym myślałem i tak zostaje, jak będzie brzydko to się chyba rozpłaczę :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obszywałem parę dni temu kierownice w e91 i po długich długich przemysleniach nie odważyłem się ani na alcantare ani na na pasek.... obawiałem się ze w tak starym aucie będzie wiało wioska... ale fka wygląda bardziej sportowo wiec pewnie będzie TOP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to sprawa indywidualna....ma się podobać właścicielowi, ja obszywalem dużo rzeczy dwa tygodnie temu kierownicę, gałkę,mieszki,podlokietnik ...boczki.....i to w bardzo starych autach :) , i jak siadam do obojętnie której to mam banana na twarzy....i to jest najważniejsze że mi się podoba, takie moje skromne zdanie.


Nic będzie pasować do koloru auta i całej reszty w środku :cool2: , ale czekam na fotki w aucie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, również nie mogę się doczekać bo teraz muszę „upalać” 320dA e46 :8)

 

To ma swoje plusy, pojezdzisz na odmianę niezłą furka :norty: ,złego słowa na e46 nie powiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jestem bardzo zadowolony z efektu ! Po raz kolejny stwierdzam że kierownica ma ogromny wpływ na „feeling” samochodu. Każdy zakręt wydawał się być dziś inny :roll:


http://i.imgur.com/Ta3xhD0.jpg


http://i.imgur.com/qgtqbCI.jpg


Dorzucę niedługo jakieś lepsze fotki. Alcantara jest oczywiście czarna, kolor idealnie dobrany do foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo ładnie...świetnie zgrane z całością :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze
Proszę bardzo:


Leatherworkshop.pl


Kiera 700

Podłokietnik 500


Bardzo dziękuję za wszystkie opinie :)

 

+ drugie tyle na udobruchanie żony, że wydajesz na pierdoły ? :mrgreen:


Czy też stosujesz się do znanej modlitwy "Boże, gdy umrę, nie pozwól mojej żonie sprzedać tego zestawu wędek za tyle, za ile Jej powiedziałem, że je kupiłem.." :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.