Skocz do zawartości

F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

Olej kupujesz w serwisie? Tak właściwie, jaki olej jest zalewany?

Jaki koszt zakupu? Może być PW. Też zamierzam robić dodatkową wymianę pomiędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 767
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Oczywiście masz racje,

 

Kupowałem na allegro zestaw 5 L kosztuje teraz 169,90 a w aso nawet ze zniżkami wychodzi grubo ponad 200 zł.

 

Sprzedający kolegaberlin, ma kilka tysięcy pozytywnych komentarzy i oleje z Niemiec.

 

Po odklejeniu etykietki z tylu faktycznie znalazłem informacje o tym ze produkuje Shell.

 

Filtr w aso 52 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Raczej nie bo ten gosc sprzedaje oleje chyba od 2010 roku, już dawno sprawa by wyszła. Poza tym w sklepach z oryginalnymi częściami BMW cena nie odbiega tak znacząco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie, że te same auta z tymi samymi silnikami w USA mają interwały wymian oleju ustawione co 15 tys. km ;) czy 10K mil jak kto woli, a nie 30K tak jak w EU... widać oleje Long Life nie działają za oceanem ;)

Może to wynika z tego, że tam stosują głównie oleje mineralne? Przynajmniej kilkanaście lat temu tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajjjj wreszcie udało mi się tutaj trafić !

Co tu dużo gadać piękne autko, piękny kolor, piękny środek !

Mody na plus ! Gratuluje ! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dokładka M Performance założona. Po rozpakowaniu poszedłem przymierzyć i spodobała mi się w takim kolorze jak jest - na żywo wygląda jeszcze lepiej. Spasowanie zamiennika - jakieś 90% z bliska, z odległości 1 metra ideał. Wg mnie nie warto płacić 2200 zł (po zniżkach, goła cena to 2600 :shock: ) za oryginał, szczególnie że ten "dół" naprawdę jest nisko i nie wiem czy przetrwa zimę :shock:

 

http://i.imgur.com/zU2YEiZ.jpg

 

http://i.imgur.com/Coxz39Z.jpg

 

http://i.imgur.com/rzlOXvv.jpg

 

http://i.imgur.com/U7bKIeJ.jpg

 

Teraz pasuje założyć rozszerzenia progów :| Ale nie można wszystkiego na raz robić bo potem zaczyna być nudno :norty:

Jest też plan "dociemnić" przednie szyby - ciekawe ile czasu pojeżdżę bez "skrobania" :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petarda :), dyfuzor jest, splitter jest, chyba powoli mody zaczynają się kończyć :P. Co do skrobania przednich szyb, ja już jeżdżę prawie rok i na kontroli nigdy nikt się nie doczepił. Grunt żeby je zrobić z głową :)
http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozacko wyglada :cool2:

 

Dokładnie, super się prezentuje :cool2: , a przy okazji mam takie zapytanie ta czarna dokładka przedniego zderzaka, jest jakaś możliwość nałożenia tylko czarnych boków pod przeciwmgielne bez tego nisko położonego spoilera środkowego ?

A na sam koniec nie chcesz zmienić nakładek na lusterka boczne na jakiś karbon albo czarny ?

p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nakładek raczej nie będę ruszał, przy tej dokładce ciężko by było założyć same "boki" ponieważ są zespolone z dołem, trzeba by było je odciąć. Chociaż widziałem kiedyś coś takiego na bimmerpost - nie wiem jak z wykonaniem.

 

Dziękuję za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall, nie razi Ciebie trochę brak.. może nie spójności jeśli chodzi o kolory ale o takie odcięcie kolorystyczne?

Tzn patrząc na auto z przodu, czarny ginie i zostaje tylko taki niebieski "zwisający podbródek" pod tablicą. Wygląda trochę jakby się auto śmiało ;-)

Jakoś tak brakuje mi dopełnienia w kolorze z bokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze
Ta dokładka doskonale komponuje się z M pakietem. Tylko zastanawiam się z kolei,ona jest matowa,a nerki w połysku jak i listwy shadow line. Nie gryzie się? Po raz kolejny powtarzam, piękne i gustownie modzone auto. :cool2:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pięknie :cool2: :cool2: :cool2:

Jak założysz dokładki do progów (co jest w planach) to nic nie będzie się gryzło, bo one są również matowe. Wiem po swojej dokładce, że na żywo ten mat wygląda naprawdę super.

Podobnie mam u siebie. "Dolna" linia auta, tj. dokładka przedniego zderzaka, dokładki do progów i dyfuzor są matowe, a nerki, shadow line, dach i lotka w połysku. Nie gryzie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.