Skocz do zawartości

F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 767
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
gratulacje! nie rozumiem komentarza kolegi wcześniej,że auto nieodpowiednie.... taki egzemplarz,a na dodatek własny... zrobiłbym tak samo :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randal teraz w sobote miales 27ego? Gratulacje :) ja tez :D i tez swoim jechalem i sie swietnie sprawdzilo:)

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Randal teraz w sobote miales 27ego? Gratulacje :) ja tez :D i tez swoim jechalem i sie swietnie sprawdzilo:)

Widać nie mogę się na 3er przesiadać bo mnie jakaś usidli :D

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tutaj powód mojej nieobecności na tegorocznym zlocie, tym razem było coś ważniejszego :8)

 

http://i.imgur.com/QpNaX1m.jpg

 

Gratulacje!

 

P.S.

No i oto nadszedł kres dokladki z przodu.. :mrgreen:

Żart oczywiście :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randal teraz w sobote miales 27ego? Gratulacje :) ja tez :D i tez swoim jechalem i sie swietnie sprawdzilo:)

Widać nie mogę się na 3er przesiadać bo mnie jakaś usidli :D

Gratulacje!

 

Hehe, dzięki :) Tobie też polecam usidlenie, nie jest tak źle, przynajmniej póki co ;)

Edytowane przez Sweeper

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza własna trójka niż pożyczana siódemka ;) Zawsze w taki sposób chciałem to zrobić i się udało.

 

Ja wynająłem gościa w czarnym E90, ale to było 7 lat temu i wtedy nawet prawa jazdy nie miałem. W końcu 3er to już limuzyna, tylko mała ;) Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje! nie rozumiem komentarza kolegi wcześniej,że auto nieodpowiednie.... taki egzemplarz,a na dodatek własny... zrobiłbym tak samo :cool2:

 

Może po prostu fakt że sam mam co innego zaplanowanego :P

http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2girls1horse

 

każdemu co mu miłe ;) w takim razie Tobie również awansem gratulacje! ;) :cool2:

 

Raczej najszczersze kondolencje, teraz jedynie człowiek wkręci się w spiralę późniejszego przebierania pieluch, wysłuchiwania o której godzinie wrócił do domu i dlaczego znowu pukał najpierw do psiej budy etc etc. :lol:

http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ee tam, nie jest tak źle :) Szczególnie po długim związku gdzie każdy wie czego się po sobie spodziewać.

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i "szerokości" na nowej drodze życia, oby to się nie odbiło na zmniejszeniu modów, bo robisz mega zmiany w aucie :cool2: !

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbije się, bo za dużo do modzenia nie zostało, chyba że "Rivasi mode" w środku :P

 

Wierze w Randalla, ze jeszcze nie raz nas zaskoczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderatorzy

Jak narazie 3500 km trasy,

 

Przemyśl-->Frankfurt am Main-->Lago Di Como-->Wrocław-->Przemyśl ;)

 

Potem się zobaczy ale jakoś nic nie mogę wymyślić :roll: może dokładki progów performance :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
łooo piękny road trip się zapowiada. zazdroszczę tego Como. pewnie będą mega zdjęcia. jak będziesz wiedział kiedy Wrocław to daj znać,może uda się jakiegoś minispota zrobić.pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderatorzy

Dawno nic nie pisałem, bo i w aucie nic nowego. Ale przypomniałem sobie że nie wrzucałem fotek z tegorocznego eurotripu - czas nadrobić zaległości ;)

 

Trasa:

 

Przemyśl - Frankfurt - Bellano - Frankfurt - Wrocław - Przemyśl

 

 

W tym roku postanowiliśmy odkryć kolejne cudowne włoskie jezioro - Como. Tutaj powstały sceny do wielu holywoodzkich produkcji oraz wille wielu gwiazd showbiznesu. Po drodze odwiedziliśmy przyjaciół z Frankfurtu nad Menem. Byłem w tym mieście kilka razy ale dopiero tym razem pozwiedzaliśmy trochę:

 

J0EhTE0.jpg

 

TtOnQIw.jpg

 

WQB3g9D.jpg

 

7iF8BMl.jpg

 

ITCbnXA.jpg

 

6Sa0gb4.jpg

 

currywurst mit bier - punkt obowiązkowy ;)

 

sUa3nRp.jpg

 

z Frankfurtu pojechaliśmy do Włoch (Bellano nad jeziorem Como) przez piękną trasę która biegnie przez Niemcy, Austrię i Szwajcarię a na końcu prowadzi przez Splugenpass - coś niesamowitego.

 

Szwajcaria:

 

ss4yEtC.jpg

 

q45J88i.jpg

 

9kkYNVU.jpg

 

UkPesQb.jpg

 

AlcFlV5.jpg

 

JFsdIHw.jpg

 

TA9Gg41.jpg

 

tak wygląda granica Szwajcarsko - Włoska:

 

tX4gmn7.jpg

 

8ee3ln8.jpg

 

7c26jof.jpg

 

KTHOCMu.jpg

 

LRKuXQQ.jpg

 

MZJupMx.jpg

 

Włochy:

 

hgqY1vQ.jpg

 

nAeeHpT.jpg

 

tutaj już nasze lokum:

 

LDl8mN6.jpg

 

bLbjSO0.jpg

 

 

W tym roku w przeciwieństwie do poprzedniego postanowiłem nie objeżdżać jeziora autem (korki, parkingi) tylko opłynąć je promami które bardzo regularnie kursują. I to był strzał w dziesiątkę.

 

palmpQ6.jpg

 

uHOw9G6.jpg

 

JCd2GEX.jpg

 

BGwDjx7.jpg

 

 

Będąc w niedużej odległości od Mediolanu postanowiliśmy zawitać w stolicy mody - tutaj znów nietypowo bo pociągiem - który jedzie krócej niż samochód, nie stoi w korku itp. Niestety mam mieszane uczucia co do Mediolanu. Jest brudno, okolice dworca przypominają dżunglę patrolowaną przez uzbrojonych po zęby żołnierzy. Przed pięknym dworcem kilka wozów bojowych. Smutne czasy nastały w naszej Europie.

 

ekIky5K.jpg

 

Po drodze z powrotem jeszcze jeden nocleg we Frankfurcie i wyjazd w kierunku Wrocławia.

We Wrocku odwiedziliśmy ZOO oraz wystawę youngtimerów a na następny dzień zmierzaliśmy już do domu.

 

Finalnie wyszło tak:

 

0gVcZxC.jpg

 

Mam jeszcze filmik ze Splugenpass, muszę tylko go poskładać i wrzucić na YT.

 

Pozdrawiam też kierowcę Porsche Boxster na tablicach KR który wyprzedził nas pięknie strzelając z wydechu aby zaraz za zakrętem dostać mandat od Szwajcarskiej policji - współczuję bo znam ich stawki :cry:

 

Podsumowując - jezioro Como spodobało mi się bardziej niż Garda, ale obydwa naprawdę warto zwiedzić. Splugenpass - rewelacja - może nie tak widowiskowo jak Stelvio ale za to mniej ludzi i jakby bliżej natury. Niestety część eurotripu to autostrady które z roku na rok są coraz bardziej zakorkowane :roll: Mam nadzieję że Was nie zanudzam - jeśli tak proszę pisać - posty ograniczę tylko do spraw F30.

 

P.S.

 

łooo piękny road trip się zapowiada. zazdroszczę tego Como. pewnie będą mega zdjęcia. jak będziesz wiedział kiedy Wrocław to daj znać,może uda się jakiegoś minispota zrobić.pozdro!

 

Niestety plan we Wro był tak napięty że nie wyszło - ale myślę że jeszcze nadrobimy :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja byłem w tym roku w Riva del Garda ;)

Zahaczyłem o znajonych w Wiedniu i o Chorwację.

Nie mam odniesienia, ale Garda bardzo mi się podobała.

Tylko te włoskie ceny paliwa :shock:

 

Zdecydowanie czekałem na Twoją relacje!

Ileż można czytać o nowym spojlerze, czy też dyfuzorze :wink:

 

W sumie mam tylko jeden wniosek na przyszłość.

Zdjęcia robisz bardzo ciekawe, ale nastepnym razem skup sie mniej na żarciu, bardziej na drugiej stronie stolika, jednocześnie podnosząc obiektyw odrobinę wyżej. :D :wink:

Bo jak pizza wygląda to wiemy :D

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.