Skocz do zawartości

F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Jedynka to to nie jest ale bardzo fajny samochód;)

Taki już trochę rodzinny, czyżbyś coś planował?

Myślę, że prędzej czy później założysz i boxa i wydech znając Twoje zamiłowanie do modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 767
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Auto wyglada przeslicznie (Mpakiet + Estoril + hamulce M = :8) ), a reszta konfiguracji tez niczego sobie.

Mody jak zwykle na duzy plus - ta ramka konsoli z oswietleniem ambient naprawde duzo daje, tak samo lotka Performance.

Co do xDrive to zawsze jest to okazja aby wyprobowac cos nowego, a przy naszym klimacie moze sie okazac calkiem przydatny.

Gratulacje i milego uzytkowania :cool2:

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jedynka to to nie jest ale bardzo fajny samochód;)

Taki już trochę rodzinny, czyżbyś coś planował?

Myślę, że prędzej czy później założysz i boxa i wydech znając Twoje zamiłowanie do modyfikacji.

 

Ja tam nic nie planuję poza paroma dodatkami do F30 :twisted:

 

Auto wyglada przeslicznie (Mpakiet + Estoril + hamulce M = ), a reszta konfiguracji tez niczego sobie.

Mody jak zwykle na duzy plus - ta ramka konsoli z oswietleniem ambient naprawde duzo daje, tak samo lotka Performance.

Co do xDrive to zawsze jest to okazja aby wyprobowac cos nowego, a przy naszym klimacie moze sie okazac calkiem przydatny.

Gratulacje i milego uzytkowania

 

Dziękuję ;)

 

Wczoraj zmieniłem olej przy przebiegu ~ 6000 km :) Olej BMW, filtr BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Czy adaptive xenon to co innego niz high cone beam assitant?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
No dobra, rozumiem jak to działa w LEDach, ale w ksenonach nie. Czyżby te ksenony adaptacyjne składały sie z kilku żarówek w jednym reflektorze? Czy moze jest jakaś przesłona zmieniająca kształt w zależności od warunków na drodze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie bo poprzednie szlag trafił po pol roku. Ich wykonanie (china) wolało o pomstę do nieba, ciagle dostawała sie do środka woda. No chyba ze ktoś inny założy i potwierdzi ze te nowe (z logo performance) są lepsze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Piękną masz tą 3er!

 

1er sprzedawałeś rok za późno, bo była by moja :mrgreen:

Ale następce znalazłeś godnego, kolor jest mega rewelacyjny, wyposażenie też solidne.

Pewnie już brakuje Ci mocy :mrgreen:

 

Zwrot o 180st, doładowana benzyna to jednak inna bajka niż diesel ;)

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jak narazie działam zapobiegawczo tzn staram się nie uświnić :D

 

W temacie Monogramusa F10 rozmawialiśmy o tym, gdzieś na końcowych stronach, podał swoje patenty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, opatentowałeś już jakiś zestaw do czyszczenia m-pakietowej kierownicy? :)

 

co masz dokładnie na myśli? Ja raz na 3 miechy przecieram mikrogąbką z preparatem do skóry

 

ja właśnie szukam jakiegoś preparatu i gąbki :P tzn. już chyba znalazłem i zamawiam zestaw COLOURLOCK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
co masz dokładnie na myśli? Ja raz na 3 miechy przecieram mikrogąbką z preparatem do skóry

 

Chodziło o utrzymanie kierownicy w stanie fabrycznie "matowym" ;)

 

Piękną masz tą 3er!

 

1er sprzedawałeś rok za późno, bo była by moja :mrgreen:

Ale następce znalazłeś godnego, kolor jest mega rewelacyjny, wyposażenie też solidne.

Pewnie już brakuje Ci mocy :mrgreen:

 

Zwrot o 180st, doładowana benzyna to jednak inna bajka niż diesel ;)

 

Sorry że wcześniej nie odniosłem się do Twojego postu,

 

dzięki bardzo, z mocą wiadomo jak jest, nigdy jej dość :) Szczególnie ostatnio się zdołowałem jak kolega mnie przewiózł M5 E60 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, opatentowałeś już jakiś zestaw do czyszczenia m-pakietowej kierownicy? :)

 

co masz dokładnie na myśli? Ja raz na 3 miechy przecieram mikrogąbką z preparatem do skóry

 

ja właśnie szukam jakiegoś preparatu i gąbki :P tzn. już chyba znalazłem i zamawiam zestaw COLOURLOCK.

 

Autoglym leather Cleaner, a "gąbka" jakiekolwiek firmy, dobra mikrofibra do naprowadzania preparatu i tyle ;)

Generalnie jak masz skórę, to oczywiście wszędzie to walnij, producent zaleca siedzenia raz na 6miechów tym. Pachnie mega skórzanie po ;)

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co masz dokładnie na myśli? Ja raz na 3 miechy przecieram mikrogąbką z preparatem do skóry

 

ja właśnie szukam jakiegoś preparatu i gąbki :P tzn. już chyba znalazłem i zamawiam zestaw COLOURLOCK.

 

Autoglym leather Cleaner, a "gąbka" jakiekolwiek firmy, dobra mikrofibra do naprowadzania preparatu i tyle ;)

Generalnie jak masz skórę, to oczywiście wszędzie to walnij, producent zaleca siedzenia raz na 6miechów tym. Pachnie mega skórzanie po ;)

 

Na siedzeniach mam tkanine i alkantare. Też coś przy okazji zamówiłem do alkantary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie uswinienie kierownicy przydają sie driving gloves ; D cena średnio 80-150zl a chyba najlepszy gadżet jak do tej pory który wszedł w moje posiadanie

Kiedyś o tym myślałem, ale mam skórzane rękawiczki tak generalnie do chodzenia, robią robotę ;) ale nie chce mi się ich często zakładać, jakoś nie widzę powodu do tak idealnej przyczepności rąk na drogach publicznych ;)

Swoją drogą w razie czego, to takie z palcami odkrytymi wydaje się lepszym pomysłem

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.