Skocz do zawartości

Zdemontowanie znaczka 520 D


Collios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pewien problem chciałbym zdemonotwać znaczek 520 d jakoś mi nie pasuje na tylnej klapie .

 

Mogę to zrobić sam i jak żeby nie uszkodzić lakieru ? i Pewnie jak nawet bym zdemontował to zostanie ślad odbicie . Polerką to załatwię nie chce za mocno ingerować ponieważ auto mam nie lakierowane i bezwypadkowe

 

czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje :-))

 

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah też o tym myslałem ale to nieporozumienie :mrgreen: jak zdejmiesz to auto przez to nie bedzie szybsze na pewno :mrgreen:

a tylko sprowokuje kierownika jakiegos 528 czy 535 abo 550 do spróbowania sie ....no co to za motor - zaraz sprawdzimy :norty:

 

a jak bedziesz auto sprzedawał i trafisz na upierdliwego kupca to jak sprawdzi po vinie ze nie było fabrycznie zdjętego znaczka to bedzie Cie pierdolił , że klapa tylna była wymieniana :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 535 i 550 to bym się nie obawiał, bo oba modele mają końcówki wydechu po obu stronach, a nie po jednej :8)

Prędzej ktoś będzie mógł sobie pomyśleć, że to 518d :lol:

 

A tak zupełnie off topic - kiedyś usłyszałem, że mam trójkę, "no bo przecież taka krótka maska" ( :!: :!: :!: )

Na szczęście znacznie częściej słyszę wśród ulicznych komentarzy, że "to siódema" - wystarczy dobrze popracować nad lakierem i felgami, a autko awansuje od razu 2 piętra wyżej (z 5 na 7, z pominięciem 6 :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam 550 D to bym wypolerował na wysoki połysk i codziennie PLACKOWAŁ a tak te 520 D to nie ma czym się chwalić a na auto z większym silnikiem mnie nie stać.

 

I tak mi się wydaję że ładniej wygląda bez oznaczenia

 

Dzięki panowie za podpowiedzi nie wiem czy tu się daje jakieś plusy czy coś ale dzięki bardzo w tyg spróbuje zdemontować

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie dzisiaj udało mi się zdemontować .

 

Użyłem suszarki ale nie do końca łatwo chciało iść

 

Użyłem specjalnego nożyka do ździerania naklejek na szybie delikatnie sciąłe taśmę między klapą a znaczkiem

 

Polecam wszystkim ten nożyk

 

http://wapup.pl/zdjecia-allegro/vermop/2761.jpg

 

Jeszcze raz dzięki za rady

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolega ściągał u swojego "fachowca" na myjni samochodowej. Faktycznie, rozgrzał suszarką i odkleił znaczki ale jako, że jest chłodno na zewnątrz, to guma szybko stwardniała i postanowił zeskrobać ją gąbką z płynem do naczyń. Niestety tarł chyba szorstką stroną, bo w tym miejscu nie dość, że przebija obrys znaczka, to na około lakier się zmatowił i wygląda to fatalnie. Wiecie może co z tym zrobić, jak usunąć to zmatowienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolega ściągał u swojego "fachowca" na myjni samochodowej. Faktycznie, rozgrzał suszarką i odkleił znaczki ale jako, że jest chłodno na zewnątrz, to guma szybko stwardniała i postanowił zeskrobać ją gąbką z płynem do naczyń. Niestety tarł chyba szorstką stroną, bo w tym miejscu nie dość, że przebija obrys znaczka, to na około lakier się zmatowił i wygląda to fatalnie. Wiecie może co z tym zrobić, jak usunąć to zmatowienie?

Polerka

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 535 i 550 to bym się nie obawiał, bo oba modele mają końcówki wydechu po obu stronach, a nie po jednej :8)

Prędzej ktoś będzie mógł sobie pomyśleć, że to 518d :lol:

 

Ja mam zawsze takie powiedzenie, ze jak jade swoim i widze F10tke z pojedynczym wydechem to zawsze mowie do dziewczyny "o patrz slaba wersja jedzie jakas", takze nawet zdjecie znaczka malo co pomaga, bo ja auta po wydechu charakteryzuje, choc ja sam osobiscie swojego znaczka tez nie mam, ale "fabrycznie" kazalem zdjac :)

 

WItam 550 D to bym wypolerował na wysoki połysk i codziennie PLACKOWAŁ a tak te 520 D to nie ma czym się chwalić a na auto z większym silnikiem mnie nie stać

 

Takze zdjecie znaczka malo co pomoze i tak bedzie to "slaba wersja" chyba, ze porzezbisz z przeszczepem wydechu podwojnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@F1le i dziewczynę to kreci rozumiem ???? :norty: :cool2: :cool2: :duh: a Ty masz szybciej erekcje przez to ? :norty: ..... sorry ale nie mogłem sie powstrzymać :mrgreen:

 

Nieeeeee, nic takiego, nie ma zadnego zwiazku z "kreceniem" kogokolwiek :duh: :norty: . Nie jestesmy ze soba od miesiaca a od kilku lat i nikt nikomu nie musi imponowac i to jeszcze w taki sposob, ale zwrot "slaba wersja" wyszedl kiedys przez przypadek jak probowalem jej tlumaczyc o tym ile auto ma koni i rozmowa przeszla na rozpoznawanie najmocniejszych wersji, a ze najlatwiej to rozpoznac po symetrycznym wydechu to na jej pytanie "A co gdy auto nie ma takich podwojnych rur?" Odpowiedzialem, ze wtedy to jest slabsza wersja ktora przeksztalcila sie pozniej w "slabą wersje" :norty: I teraz zawsze jak jedziemy i jedzie F10tka z pojedynczym wydechem, ona kwituje "Oooo patrz slaba wersja jedzie" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zdejmowania znaczka i podwyższania sobie mocy to powiem na moim przykładzie użytkowania F30.

Nabyłem 2 lata temu 320i o mocy 185KM z pojedynczym wydechem. Obecnie egzemplarze z tą mocą silnika są produkowane są z dwoma wylotami. Jakoś mi to nie przeszkadza, że auto jest "niedowartościowane" na drodze. Mina skodziarzy w superbach z dwoma wydechami bezcenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.