Skocz do zawartości

Bmw e39 523i nowa chłodnica stary korek/


michal2828

Rekomendowane odpowiedzi

2 lata gwarancji wiec możesz już oddać. Wolał bym kupić używana niż taka bo zbiorniki pękają szybciej niż w oryginalnych i nawet oringi są kiepskiej jakości i jak widzisz nawet korek nie pasuje.

 

zgadzam się. W poprzednim e39 też kupiłem podrobioną chłodnice i padła po pół roku przy zbiorniczku wyrównawczym. Oddałem na gwarancje (nie obyło się bez problemów) ale jakoś uznali. Potem kupiłem nową ori. Auto jeździ do dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymać wytrzyma ale przez takie coś nie wiem jak na trasach. Może ci parować płyn i będziesz wiecznie dolewac. Jak Ci zatnie się termostat lub zabije chłodnica lub wisko nie będzie działać to zanim zobaczysz na desce ze jest powyżej 115st jest możliwość zagotowania płynu zapowietrzenia układu i zniszczenia silnika. Przez głupia chłodnice możesz utknac na trasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje zaradzic z ta nieszczelnoscia jak narazie może korek nowy cos pomoze bo te oringi juz troche zestarzałę były bo chłodnica była z 96roku czyli od nowosci. Ogolnie mnie ten samochód zadziwia co nie idzie do wymiany to orginał jest a duzo w niej wymieniłem bo lubie zeby wszystko chodziło ale głupi jestem z tym ze nie odłoze na dobrego zamiennika . bo z ta 2 etnia gwarncja nawet sie nie bede kłócił bo przeciez jej nie uznaja ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podaj końcówke numeru nadwozia to ci powiemy jaki powinieneś mieć ten korek.

Ale teraz na 99% mogę ci powiedzieć , że powinien być 200.

A , że był 140 to nie znaczy wcale , że taki byc powinien a znaczy to jedynie , że ktoś już dłubał przy układzie chłodzenia.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=DD31-EUR-05-1996-E39-BMW-523i&diagId=17_0099

 

Część numer 7.

W opisie 2,0bar co oznacza korek z napisem 200.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.