Skocz do zawartości

E92 jak dokodowac światła coming leaving home i inne.


dennis36_E92

Rekomendowane odpowiedzi

przedewszystkim napisz z którego roku ta e92 . Coming home masz na pewno, wystarczy po wyjeciu kluczyka pociągnąć raz manetką od długich świateł do siebie tak jak byś chciał błysnąc długimi i to jest comming home . Potem w zależnośći od modułu świateł i rocznika, można dokodować światłą zapalające sie po otwarciu samochodu , lub po zamknięciu ale to już trochę bardziej skomplikowane . Ja mam e61 z 2005 roku z modułem LM1 niestety i jak wielu twierdzi nie da sie u mnie zakodować welocme lights ale mi sie udało uruchamiam je pilotem przyciskiem do otwierania bagażnika przez krótkie naciśnięcie i zapalają sie xenon i postojowe światła , a coming hom oprócz tych recznie uruchamianych co opisałem wyżej zakodowałem u siebie tak że po wyciągnięciu kluczyka świeca mi sie postojowe światła do momentu zamknięcia pilotem . Co do filmów to pytanie pierwsze czy masz mozliwość teraz ogłądania filmów? Masz tuner TV ? czy jakis odtwarzacz multimedialny? Bo jeżeli nie to nie ma takiej opcji czytnik DVD który masz jest tylko do nawigacji ewentualnie może czytać płyty mp3 przy odpowiednim zakodowaniu. Oglądanie w czasie jazdy jak najabardziej da się odblokować tylko musimy mieć co oglądać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grudzień 2006. własnie chodzi mi o to ze jak otwierasz samochod zeby sie xenon zapalał i jak sie zamyka zeby sie paliło bo to w manetce to mi działa. A jak sprawdzic jaki mam moduł? nie mam tunera TV, tylko ten naped DVD do navi ale płyte z mp3 bez problemy mi otwiera i slyszałem ze one i tez filmy odtwarzają ale jeszcze nie testowałem u siebie czy to działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd DVD na pewno nie odtwarza filmów :) . Co do modułu świateł trzeba by sprawdzić po numerze części , przynajmniej tak jest w E60 czy E65 . Trzeba by sie połączyć z modułem świateł czyli LM i zapisac part number a potem sprawdzić w ETK czy realoem katalog online . Myśle że powinno sie dać to zakodować tylko trzeba trochę doświadczenia i ncs expert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Panowie , to nie jest dział od takich pytań.

Od tego jest odpowiedni dział związany z kodowaniem i jeżeli ktoś ma jakieś pytania i nie chce tego komuś zlecać to najlepiej poszukać tam.

 

Temat zamykam

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.