Skocz do zawartości

E30 cabrio pomoc w ocenie


jasons

Rekomendowane odpowiedzi

Może to niewłaściwy dział, ale tutaj zaglądają ci którzy wiedzą więcej o E30

 

Jadę jutro oglądać to auto http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bbs-klima-skora-pelna-elektryka-jak-nowy-ID6yauN9.html

Co o nim sądzicie, jest ktoś z warszawy kto może mi pomóc jutro rano w ocenie auta, albo wiecie gdzie to można zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e30 to ciężki temat, musisz sprawdzić wszystkie miejsca, gdzie w tym modelu lubi pojawiać się rdza (progi, kwadraty, okolice kielichów, podszybie, pas tylny, podłoga, kieszenie itd.), a i tak nie masz pewności że rdzy nie będzie, bo widziałem już kilka e30, które wyglądają idealnie a pod dywanem była rdza

dodatkowo e30 cabrio dzielą się na takie, które mają rdzę pod tylną kanapą, albo takie w których rdza pod kanapą została już zrobiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, cena wg ciebie adekwatna do stanu, zakładając że jest w miarę zdrowa ?

ciężko mi to określić, nie jestem znawcą, dużym plusem jest cabrio, ale połączanie r4 i automat to duży minus, ogólnie jak patrzę na to ogłoszenie (zdjęcia i tekst) to nawet nie chciałoby mi się jej oglądać, chyba że miałbym bardzo blisko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik mógłby byc mocniejszy a automat to dla mnie to to, co chce . Wiadomo stare automaty odbierają sporo mocy, ale do mocnego hasania mam m3, e30 ma stać i czekać na pogodę nie będzie codziennym wozidlem

 

Edit: Auto kupione, wróciłem na kołach z Warszawy na Śląsk. Oczywiście jak większość E30 to żadna igła i jest sporo do zrobienia. Ale 300 km, przejechane bez kłopotów, E30 to świetny samochód. Plan jest na przywrócenie jej blasku fabrycznego stanu technicznego i wizualnego bez zbędnego tuningu.

 

Nie chciałem cabrio ale chciałem E30 z klimą, a takich ze świecą szukać. W tej klima działa, abs też poducha jest, skrzynia miękko przerzuca biegi, wspomaganie też ok, silnik M40 trochę klepie, nie kopci i nie bierze oleju, dach działa kulawo, szyba plastikowa i być może poszycie do wymiany.

Blacha generalnie zdrowa

Połączenie M40 z automatem dla wielu to porażka, a dla mnie to było bez znaczenia jaki silniki byle automat. Demon szybkość to nie jest, ale nie o to w niej chodzi.

 

Temat można zamknąć, a nowym nabytkiem i pracami pochwalę się w galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.