Skocz do zawartości

E39 520i sedan śruby tulei plywajacych


danielxc717

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też tysiąc. Biorąc pod uwagę 2 elementy czyli ok 600zl plus, progi spawanie wycinanie oraz konserwacja cena jest ok.

Ja robie po zimie. Nie lubię w okresie zimowym robić blacharki. Wole jak jest cieplej. U nas ciężko cokolwiek dojrzeć bo są osłony z plastiku. Progi za kilka miesięcy idą w kosz to uderze je młotkiem i zrobię zdjęcia.

 

 

 

Jeszcze wrócę do tematu tulei. Po demontażu łączników okazało się nie są takie sztywne jak nowe a ta rurka można manewrować bez użycia dużej siły. Tak, samo tuleje pływające które nie musiałem wymieniać. Były bardzo rozlazłe. Auto dopiero jutro idzie na geometrię a już teraz czuć jak jest takie zwarte. A żadnych niepokojących objawów nie było. Polecam wymianę tulejek z tyłu nawet bez potrzeby jeśli przy okazji się coś robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam minimalnie przy dodawaniu i odejmowaniu gazu.

Jest to naprawdę minimalne i szukam może dziury w całym.

 

Mam nową dwumasę , tuleje belki , łacznik wału , poduszki silnika i skrzyni.

Wahacze z tyłu mam w bardzo dobrym stanie poza tym z niewymiennymi tulejami.

Znaczy on tez żadnych luzów nie pokazuje ale nie był nigdy zmieniany.

 

Auto u mnie rusza idealnie płynnie i ogólnie jak jadę w trybie "relax" to nic nie szarpie.

Ale jak troszkę nerwowo to wtedy nie jest to idealnie płynnie.

 

Sprzęgło kpl nowe i poduszki skrzyni. Wszystko jest ok. Sprzęgło wpada w podłogę tak lekko teraz chodzi a płynność ruszania i szarpaniexprzy zmianie biegów juz nie występuje.

Sprzęgło luk.

No2y docisk miał już sprężyny rozciągnięte a ten nowy na max scisniete. Okładzina ma tarczy była jeszcze w dobrym stanie dwumasa była w bdb stanie. W końcu to tylko 2.0.

 

Przy szarpaniu przy zmianie biegów polecam wymianę tulei belki tył i sprzęgło. Tuleje to można powiedzieć 30% zadowolenia a kpl sprzęgło plus poduszki 100% zadowolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.