Skocz do zawartości

e-36 2.5TDS - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

turbiner najlepiej ocenic wzrokowo jesli jest sucha to wszystko OK, ale niestety jesli w 325tds jest wszystko na swoim miejscu to jej praktycznie nie zobaczysz bo jest niezle schowana :(

 

druga sprawa to pompa wtryskowa, jesli kreci choc chwilke na rozgrzanym silniku to jest juz podjechana. Tylko sprawdzaj ja tak po 15 minutach od wyłaczenia silnika, bo jak bedziesz odpalał zaraz po wyłaczeniu silnika to odpali ładnie choc bedzie juz podjechana. Swiece żarowe powinny zapalc sie tylko na zimnym silniku czyli jak wskazówka tem. płynu jest w polu niebieskim.

 

Obejrzyj blok po stronie pompy czy nie saczy sie gdzies paliwko ( czy nie smierdzi ON jak otworzysz maske bo to może oznaczac cieknacy wtrysk sterujacy - 500zł.

Poza tymi sczergółami to normalnie ogladanie z każdej strony czy nie ma wycieków oleju z silnika, skrzyni, dyfra.

Poza tym to w silniku chyba nie ma na co patrzec

NAPRAWA STEROWNIKÓW ABS BOSCH-a

Promocja dla klubowiczów 200zł :)



gg 2921736

602 888 262

LUBESLKIE okolice Łukowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga sprawa to pompa wtryskowa, jesli kreci choc chwilke na rozgrzanym silniku to jest juz podjechana. Tylko sprawdzaj ja tak po 15 minutach od wyłaczenia silnika, bo jak bedziesz odpalał zaraz po wyłaczeniu silnika to odpali ładnie choc bedzie juz podjechana.

 

nie jestem przekonany czy jest to miarodajny sprawdzian

moja pracowala do samego konca bez tej usterki za to auto przygasalo na wolnych obrotach przy najmniejszym poborze mocy z silnika: wlaczenie swiatel, dmuchawy, obrot kierownica itp

poza tym wymiana nastawnika to 2tys z groszem regenerowana pompa z Boscha to 3300zl wiec...

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastawnik nie ma nic wspólnego z złym odpalaniem na cieplo, ale zapomniałem o tych nieszczesnych falujacych obrotach :) A koszt nastawnika to nie 2 tys tylko 1tys bez problemu mozna znalesc nowy.

NAPRAWA STEROWNIKÓW ABS BOSCH-a

Promocja dla klubowiczów 200zł :)



gg 2921736

602 888 262

LUBESLKIE okolice Łukowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ns zdjeciach wyglada bardzo ladnie - poza opadnietym przednim zderzakiem i chyba zaparowanym lewym reflektorem nie ma sie do czego przyczepic- ale to tylko zdjecia....

 

Jasiek jest wystrzelony - przypatrz się na załamanie światła na klaksonie, po prawej stronie znaczka BMW (chyba nawet jest pęknięcie przy prawym ramieniu kiery).

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.