Skocz do zawartości

E39 530iA WBADT61030CJ54496 Lubin


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prosiłbym o opinie nt. tego "cudeńka".

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-530i231kmmpakietnavixenonskoraprinsserwis-ID6ycGX5.html

 

Jako że temat zakupu aut w polskich realiach nie jest dla mnie rzeczą prostą, wdzięczny będę za wszelaką pomoc :)

Poniżej rozkodowany VIN:

VIN long WBADT61030CJ54496

Type code DT61

Type 530I (EUR)

Dev. series E39 ()

Line 5

Body type LIM

Steering LL

Door count 4

Engine M54

Cubical capacity 3.00

Power 170

Transmision HECK

Gearbox AUT

Colour BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Upholstery STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)

 

Prod. date 2002-04-15

Order options

No. Description

167 EU4 EXHAUST EMISSIONS NORM

210 DYNAMIC STABILITY CONTROL (DSC)

249 MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

337 M SPORT PACKAGE

403 GLAS ROOF, ELECTRIC

415 SUNBLIND FOR REAR WINDOW

423 FLOOR MATS, VELOUR

428 WARNING TRIANGLE

430 INT/EXT RR VW MIRROR W AUT ANTI-DAZZLE

434 INTERIOR TRIM

441 SMOKERS PACKAGE

459 SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY

473 ARMREST, FRONT

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

500 HEADLIGHT WASHER SYS/INTENSIVE CLEANING

508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC)

521 RAIN SENSOR

522 XENON LIGHT

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

536 AUXILIARY HEATING

601 TV FUNCTION

609 NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL

672 CD CHANGER BMW FOR 6 CDS

676 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM

705 M SPORT SUSPENSION II

710 M LEATHER STEERING WHEEL

715 M AERODYNAMICS PACKAGE

760 INDIVIDUAL HIGH-GLOSS SATIN CHROME

775 INDIVIDUAL ROOF-LINING ANTHRACITE

785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS

788 M LT/ALY WHEELS

801 GERMANY VERSION

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

879 GERMAN / ON-BOARD DOCUMENTATION

915 NO OUTER SKIN PROTECTION

970 BUISNESS PACKAGE

 

Series options

No. Description

202 STEPTRONIC

520 FOGLIGHTS

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

851 LANGUAGE VERSION GERMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalne zdjęcia :duh: Jedynie widoczna wgniotka na masce na ostatnim zdjęciu.No i ta maska chyba jednak troche krzywo leży. Na zdj nr 7 wydaje mi sie inny odcien drzwi przednie pasażera względem przedniego błotnika. Fotele idealne. Dzwoniłes tam ? Auto do opłat czy juz po ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele rzeczywiscie ładne, tak powinny wyglądac takie fotele w e39 po tym przebiegu.

Ze wiekszosc e39 w ogloszeniach ma 180 tys a realne 400-500 tys km, to i nie dziwne ze fotele w nich są gorsze.

Ogólnie jest szansa na dobre auto, cena też niezbyt wygórowana.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia porażka, wydaje mi się że na rancie prawego przedniego błotnika są jakieś odpryski, pewnie jeszcze kilka kwiatków lakierniczych się znajdzie na żywo. Fotele całkiem ok, ale kiera zdarta i żeby nie drażniło oka to po zakupie tak na prawdę do obszycia więc dla tych co wróżą przebieg ze zużycia wnętrza - fotele wyglądają na 200kkm, kiera na 400kkm :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kiedyś ktoś nawet wrzucał zdj kilku swoich aut o różnych przebiegach żeby zgadywać. Z Tego co pamiętam reguły nie było. Na ale większość Ma cofane licznik i ideału nie znajdziesz. A z Lubina handlarzy pełno. Chociaż Sam z tam tąd kupiłem ehhe :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u nas w Lubinie jest aż tylu handlarzy ? Nie do końca, aczkolwiek można tu przyjechać z 1000 zł, z 10 000 zł, a nawet z 1 000 000 zł, bo i takie auta można tu znaleść :D

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : [email protected]

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znawców fotek, na wstępie gratuluję obeznania w opisywaniu zdjęć... Mała wgniotka na masce ( na zywo to sie gubi ) i tylko maska byla ponownie lakierowana, zadnych innych odcieni lakieru, wszędzie po mniej wiecej 90 mikronów, wóz sprawny w 100 %. Zdjecia fatalne, pogoda sie do tego dołożyła, akurat świeciło niemiłosiernie. Szukasz BMW e39, e46 napisz tu bądz zadzwon. Duzo moich auto poszło na to forum, na mpowera i maxbimmera. Każdy samochód udostępniam do sprawdzenia i ... przewaznie pierwszy klient odjeżdza do domu. Samochód jest do kompletnych opłat bo jakze by inaczej... to mpakiet i to czarny :) Ktoś ma pytania to smiało, odpowiem na kazde Edytowane przez BMW Lubin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego bez ASO tez sie da, możesz polegac na własnym doswiadczeniu lub zabrac ze soba pana Henia z panem Władziem lub kolege ktory ma e36 badz zabrac auto na SKP, zapłacic 20 PLN i pan tadeusz z PKSu ci auto przetrzepie. Ja niczego nie gwarantuje, to nie nowe auto a ja go nie wyprodukowałem, co mi przekazał gebels to powtarzam, co zauwaze sam to mówie, reszta jest w ksiązce. Masz vin, płacisz 100 i BMW ASO jedzie ci z informacjami. Edytowane przez BMW Lubin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo handlarza jes g**no warte

 

To po co wgl dzwonić i wypytywać ? przyjedź, bierz auto do ASO i niech oni się wypowiedzą. Jeżeli uważasz, że każdy handlarz to skur.... złodziej i osztust, to nie szukaj aut od najtańszych, tylko kup w Niemczech z jakiegoś ASO - wydasz 8 000 euro, ale bd szczęśliwy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos jest zainteresowany jakims autem czy tym konkretnym egzemplarzem, prosze o info tu badz telefon. Przekomarzanie sie oraz opinie na temat handlarzy mnie nie interesują. Być może jestem inny skoro tyle aut sie sprzedaje i wiesci ida po całej polsce... widocznie jestem jednym z niewielu ktory nie klamie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo handlarza jes g**no warte

 

To po co wgl dzwonić i wypytywać ? przyjedź, bierz auto do ASO i niech oni się wypowiedzą. Jeżeli uważasz, że każdy handlarz to skur.... złodziej i osztust, to nie szukaj aut od najtańszych, tylko kup w Niemczech z jakiegoś ASO - wydasz 8 000 euro, ale bd szczęśliwy :cool2:

 

Jak w umowie sprzedaży widnieje handlarz a nie jakiś kazio czy inny hans, to można zacząć na niego patrzeć jak na człowieka - zawsze coś na dobry początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyniczny jesteś, ale to mnie akurat nie dziwi. Zapewne obce jest ci tez określenie rękojmia, przecież nigdy czegoś takiego nie przerabiałeś.

 

Oczywiście na wady ukryte... tak jest cos takiego, dlatego nie przywożę śmieci. Mozesz nie wierzyc ale auta odemnie jada o własnych siłach w całą polskę, najdalej Chelm i 3 dni temu mpakiet w kombi Lublin, tydzień temu mpakiet Gliwice itd

Z takim podejsciem to tylko rower kupić i wylogować sie z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znawców fotek, na wstępie gratuluję obeznania w opisywaniu zdjęć... Mała wgniotka na masce ( na zywo to sie gubi ) i tylko maska byla ponownie lakierowana, zadnych innych odcieni lakieru, wszędzie po mniej wiecej 90 mikronów, wóz sprawny w 100 %.

Miałem się nie włączać, ale co mi tam.

Po twoich fotkach wygląda jakby przedni, prawy błotnik był w innym odcieniu czarnego w stosunku do przednich i tylnych drzwi pasażera.

Gdzie się podziała oryginalna, dolna kratka z przedniego zderzaka ?

Paliwa wystarczy do stacji Bliska, bo to chyba tuż za rogiem :norty:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znawców fotek, na wstępie gratuluję obeznania w opisywaniu zdjęć... Mała wgniotka na masce ( na zywo to sie gubi ) i tylko maska byla ponownie lakierowana, zadnych innych odcieni lakieru, wszędzie po mniej wiecej 90 mikronów, wóz sprawny w 100 %.

Miałem się nie włączać, ale co mi tam.

Po twoich fotkach wygląda jakby przedni, prawy błotnik był w innym odcieniu czarnego w stosunku do przednich i tylnych drzwi pasażera.

Gdzie się podziała oryginalna, dolna kratka z przedniego zderzaka ?

Paliwa wystarczy do stacji Bliska, bo to chyba tuż za rogiem :norty:

 

 

No to zes poszedł teraz po bandzie... takie fotki, jutro beda nowe.

Bliska za rogiem?? Chyba zle sie czujesz.

Jakie kratki? Tam niczego nie brakuje. Przyjedz obejrzyj a nie pier...ol po forach ze cos ci sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.