Skocz do zawartości

Jakie dają rabaty na zakup f30?


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem ok 24% ale to w UK, choć muszę przyznać że nie wiem jakim cudem udało mi się tyle zbić,po rozmowach z ok 40-ma dilerami 99% z nich twierdziła że o takim upuście mogę pomarzyć bo oni nie zarobią centa na mnie.

 

Bo BMW daje od siebie upust zwany "Our deposit contribution" Jak ja kupowalem to dali mi 5,5tys funtow upustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze ostatnio dawali jakieś 4tyś(BMW Support)-być może dodatkowo, moja specyfikacja katalogowo niecałe 48tyś utargowałem na 36 600 w Chandlers Frod, najbliżej tego było Maidstone, ponad tyś więcej, reszta to zwykle około 3-4tyś więcej.

Taka ciekawostka, zastanawiałem się na LHD jako że dwa razy rejestrowałem LHD w UK i przeciwna strona kier nie robi mi większej różnicy , więc rozmawiałem z Edwardem.D z Tax Free Park Lane, raz z ciekawości, dwa żeby zobaczyć czy są konkurencyjni i u nich cena prawie jak w katalogu, najniżej zszedł chyba do ok 44tyś.

p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Ja "załapałem się" na f34 320i, które odbieram pod koniec lutego. Oferta naprawdę bardzo korzystna.

Możesz jej na 2.8 zrobić od razu po zakupie tego samego dnia.

co to znaczy? co to jest "na 2.8"?

Jeśli masz pojemność 2.0, to można zrobić 2.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ja "załapałem się" na f34 320i, które odbieram pod koniec lutego. Oferta naprawdę bardzo korzystna.

Możesz jej na 2.8 zrobić od razu po zakupie tego samego dnia.

co to znaczy? co to jest "na 2.8"?

Jeśli masz pojemność 2.0, to można zrobić 2.8

... chyba nie do końca na 2.8i bo tam już pewnie będzie silnik B48 a nie N20 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja "załapałem się" na f34 320i, które odbieram pod koniec lutego. Oferta naprawdę bardzo korzystna.

Możesz jej na 2.8 zrobić od razu po zakupie tego samego dnia.

co to znaczy? co to jest "na 2.8"?

Jeśli masz pojemność 2.0, to można zrobić 2.8

... chyba nie do końca na 2.8i bo tam już pewnie będzie silnik B48 a nie N20 :wink:

B48 też , odrazu po wyjeździe z ASO. N20 w dowolnym czasie z dowolnym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ja "załapałem się" na f34 320i, które odbieram pod koniec lutego. Oferta naprawdę bardzo korzystna.

Możesz jej na 2.8 zrobić od razu po zakupie tego samego dnia.

co to znaczy? co to jest "na 2.8"?

Jeśli masz pojemność 2.0, to można zrobić 2.8

... chyba nie do końca na 2.8i bo tam już pewnie będzie silnik B48 a nie N20 :wink:

B48 też , odrazu po wyjeździe z ASO

Magiczne 10 godzin pracy sterownika :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba jakiś tępy jestem, bo za cholerę nie rozumiem o co chodzi z tym robieniem z 2.0 wersji 2.8.

Chodzi o wgranie softu czyli chiptuning, jakiś box czy może fizyczne rozwiercenie cylindrów? A może chodzi o jakieś inne modyfikacje?

f30 320i xd automat LCI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja chyba jakiś tępy jestem, bo za cholerę nie rozumiem o co chodzi z tym robieniem z 2.0 wersji 2.8.

Chodzi o wgranie softu czyli chiptuning, jakiś box czy może fizyczne rozwiercenie cylindrów? A może chodzi o jakieś inne modyfikacje?

Oryginalny soft. Silniki są identyczne, za wyjątkiem stopnia sprężenija. W N20 różnica między 2.0 i 2.8 - powierzchnia tłoka.

 

http://i.piccy.info/i9/fab8a398567214c4a610e02635b426b1/1486984981/76883/1118539/72b8bc4s_960.jpghttp://i.piccy.info/a3/2017-02-13-11-23/i9-10840708/640x480-r/i.gif

http://i.piccy.info/i9/cca9b4beb0c21288e4be0a9544a39a1a/1486984999/75259/1118539/cab8bc4s_960.jpghttp://i.piccy.info/a3/2017-02-13-11-23/i9-10840713/640x480-r/i.gif

Edytowane przez temsky740
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzieki za informacje. muszę się do nich odezwać bo ja dostałem na działalność propozycję 11% (wliczając w to rabat na wyposażenie 15tys.)

 

Dodatkowo jestem trochę zawiedzony warunkami Comfort Lease bo przy wpłacie 20%, 25kkm/rok i okresie 36 m. calkowity koszt to ponad 115% (przy mniejszej wpłacie jeszcze drożej). Może się ktoś wypowiedzieć czy to jest standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje. muszę się do nich odezwać bo ja dostałem na działalność propozycję 11% (wliczając w to rabat na wyposażenie 15tys.)

 

Dodatkowo jestem trochę zawiedzony warunkami Comfort Lease bo przy wpłacie 20%, 25kkm/rok i okresie 36 m. calkowity koszt to ponad 115% (przy mniejszej wpłacie jeszcze drożej). Może się ktoś wypowiedzieć czy to jest standard?

ja biore taki leasing ale w banku. te same warunki 20% na start, 1,2% miesięcznie, 35rat. koszt to ok 106,5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj MLease, mogą mieć dobre oferty. Finansowanie BMW zawsze mi wychodziło drogo.

 

Pytanie do kolegi kantalarski- rozumiem, że mamy cene zakładamy 200 tys pln i 17% off, czyli cena finalna 166 tys i jeszcze dobieramy sobie wyp. za 10 za free?

 

Czy inaczej to sie liczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.