Skocz do zawartości

Bmw e39 98r Kontrolka AirBaga, mata pasażera


konradszef

Rekomendowane odpowiedzi

Oki, znalazłem też u nas lecz bez fotek.. Jadę dziś po diodę tylko pewnie pomęczę się zanim znajdę miejsce, gdzie mam to wlutować :duh: . Poczytam i zrobię najwyżej fotkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po paru godzinach poszukiwań znalazłem odpowiedni sklep u mnie w mieście gdzie były dioda i rezystor. Wszystko polutowałem jak powinienem lecz kontrolka po skasowaniu błędu nadal się świeci. Co najlepsze podłączyłem pod kompa dopiero gdy odciąłem przewód i wlutowałem diodę razem z rezystorem a na kompie pokazał się błąd napinacza pasów :duh: . Wiec muszę pogmerać w stykach napinacza tylko za bardzo nie wiem gdzie się znajduję, a diodę z rezystorem usunąć i kabelki połączyć. Miał ktoś już taki błąd?? Jak go usunąć ?? Dodam, że ten błąd pojawił się gdy moja kobita gwałtownie przesunęła fotel do tyłu :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za foto:).

Rozbiorę znowu fotel, kable wlutuje na stałe tak jak były, przejże całą wiązkę która idzie do napinacza i okaże się co jest nie tak. Mam nadzieje, że nie będę musiał niczego kupować:P.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pod fotelem jest duża wtyka z przewodami od maty i od napinacza.

Normą jest to , że ta wtyka nie łączy.

 

Trzeba nią się zająć.

 

Porozginać piny lub polutować w cholerę na stałe.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że można ale po co mam płacić za coś co mogę zrobić sam a pod fotel nikt mi nie zakląda wiec nie ma problemu.

Nie naprawiłem jeszcze tego napinacza... nie mogę określić miejsca błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jeszcze raz wszystko rozbiorę i pogmyram, teraz nie za bardzo mam czas... Wymieniałem ostatnio uszczelkę pod kapą zaworów ponieważ trochę ciekło i teraz znowu cieknie ale z innej strony... muszę to znowu rozebrać i ładnie przeczyścić i posmarować sylikonem wysokotemperaturowym:) Trzeba dbać ponieważ do następnych wakacji będę go dużo eksploatował, a w wakacje mam nadzieję, że kupię e60 :norty: . Nie ma co, BMW miażdży komfortem auta, którymi jeździłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.