Skocz do zawartości

Bmw e90 ściąga na prawo.


R420

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam e90 i mam problem.

Wcześniej miałem alufelgi 17 i auto ściągało w prawo a kierownica była podczas jazdy na wprost przekrzywiona w lewo.

Zmieniłem z przodu amortyzatory i końcówki drążków kierowniczych.

Dałem auto na geometrię, powiedziałem aby zrobili tył jak i przód wszystkie kąty itp itd.

Odbieram auto i jest tak samo jak było dalej leci w prawo a kierownica w lewo. Dałem na reklamacje, coś tam poprzestawiali i dalej to samo - stwierdzili że wina opon.

Kupiłem alufelgi 18 z oponami, założyłem - jak leciała w prawo tak leci, dałem na reklamację i powiedzieli że te opony też są coś tam coś tam..

Zawieszenie zero luzów, doradzicie coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nie zbieg okoliczności, ale po ostatniej reklamacji w prawym przednim kole miałem ponad 3bar powietrza a w lewym coś koło 2bar. Ciśnienia jakiejś 4-5 dni przed oddaniem na reklamacje kontrolowałem i były jednakowe. Mam takie przypuszczenie że na geometrii mi tak celowo zrobili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nie zbieg okoliczności, ale po ostatniej reklamacji w prawym przednim kole miałem ponad 3bar powietrza a w lewym coś koło 2bar. Ciśnienia jakiejś 4-5 dni przed oddaniem na reklamacje kontrolowałem i były jednakowe. Mam takie przypuszczenie że na geometrii mi tak celowo zrobili.

Jakiś chłopski filozof myślał, że jak przepompuje koło, to będzie się mniej uginała opona i to zniweluje ściąganie.... :mad2: :mad2: . Zmień fachowców.

-------------------

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to druciarze , jedź gdzie indziej, pełno teraz takich matołów że oddają auto z kierownicą krzywo po zrobieniu zbieżności i twierdzą że auto jest winne .... zawsze możesz założyć inny komplet na przód i będzie wiadomo czyja wina, proponuje płacić po przejechaniu się bo inaczej na poprawkach zrobią z Ciebie debila że masz rozbite auto i krzywe wahacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Cześć, mam dokładnie ten sam problem, kierownice ciągnie mi w lewą stronę, ustawiałem geometrię w Aso mercedesa mam takie wrażenie że po ustawieniu było ok aczkolwiek auto było podatne na lekkie ściąganie kierownicy w lewo, po 1,5 miesiąca jest to odczuwalne bardziej ;/ sprawdzany zawias na dwóch stacjach amory ok, brak luzów a autem bardzo ciężko utrzymać prawidłowy tor jazdy ;/ opony felgi ok .. gdzie tu szukać problemu, auto nie było po dzwonie jeździłem 2 lata nie było problemów od roku meczę się już z tym autem ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.