Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czemu ma poliftowe uchwyty na kubki. Boczek fotela kierowcy wytarty. Mówiłeś że szukasz 2008...

Poliftowe ma też pokrętło radia. Nie ma grzania dup przy skórach, a to sugeruje że może być Włoszką :mrgreen:

Kiera raczej obszyta na nowo i czemu ma wyłącznik auto start/stop - chyba że to asystent zjazdu . Zakładam że łopatek przy kierownicy nie powinno być ? :shock:

http://i.ebayimg.com/00/s/OTA1WDE2MDA=/z/geoAAOSw3ydV2Z0b/$_27.JPG

 

Czyli nie jadę oglądać tego auta;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw zawsze vin, szukaj aut które maja zapis unfalfrei, które posiadają ks. serwisową - scheckheft (scheckheftgepflegt). Do tego wymagaj dodatkowych zdjęć auta jak i ks. serwisowej. Nie chcesz płacić za spr historii serw., pisz do ostatnich warsztatów aso bmw w którym auto było serwisowane i grzecznie proś czy mogli by potwierdzić przebieg serwisowanego auta przez nich. Nie szukaj tylko ofert prywatnych - są uczciwe place w DE. Tam dostaniesz fakturę, przebieg wpisany na nią, zapewnienie bezwypadkowości etc. Z firmą zawsze może dochodzić swoich praw jeżeli rozkraczysz się przyslowiowo za rogiem. Zakup z rąk prywatnych tego ci nie zapewni.
http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie odrzucaj aut z autohausów. Omijaj tylko te prowadzone w DE przez Abdula, Siergieja i Janusza. Ogólnie w typowo niemieckich autohausach jest o niebo lepiej niż u nas. Wiadomo że auto trzeba sprawdzić dokładnie ale taj jak kolega wyżej powiedział u prawdziwego niemieckiego sprzedawcy wpis Unfallfrei jeszcze coś znaczy. Popatrz na komisy przy dealerach. Ja swoją e91 kupiłem w Isert BMW i byłem mega zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.