Skocz do zawartości

E61 535d Gubin WBANJ91040CR68040


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o opinie o samochodzie w ogłoszeniu. Samochód jest niezarejestrowany w PL i bez ubezpieczenia aktualnie. Uszkodzenia widać na zdjęciach, z tego widzę po innych aukcjach sprzedającego chyba preferuje on sprzedaż nienaprawianych pojazdów.

Z tego co udało mi się dowiedzieć od znajomego znajomego z ASO, miał wymieniane 2 turbiny, drzwi tylne lewe. Ostatni zarejestrowany przebieg to 180tys., natomiast nie wiem kiedy.

 

http://allegro.pl/bmw-e61-535d-m-pakiet-logic-7-panorama-alu-20-i5599552752.html

 

Dajcie znać proszę co należałoby sprawdzić w pojeździe. Jeśli oględziny by wyszły pomyślnie to pewnie wykupiłbym ubezpieczenie krótkoterminowe żeby móc się nim przejechać przed zakupem i sprawdzić w ASO.

530xi N52B30 M Pakiet,H&R Sport Bilstein B8/B6, EBC USR+Yellow stuff, LED Ring

https://drive.google.com/open?id=0B2VPVwIhSAjvNWFGanZub0VDelU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z Gubina normalnie idą z duchem czasu.

,,Zajmujemy się profesjonalną obsługą klienta chcącego sprzedać samochód.

Nie jesteśmy właścicielami wystawianych aut.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących sprzedawanych samochodów

proszę o kontakt pod nr telefonów podanych na stronie z konkretnym samochodem

( nr telefonu podany nad zdjęciami)."

Czyli oficjalnie sprzedają z umową na niemca :)

Co do samego auta jest już sporo podpicowane , tył według mnie też miał jakąś przygodę .

Chociaż czego spodziewać się po 535 za 3 dyszki :)

Uwierz mi na słowo że nie chcesz auta z Gubina, pochodzę z tamtych okolic i wiem co mówię , wałek jest ZAWSZE kwestia tylko jak duży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geenralnie Gubin jest jednym z miast gdzie aut sie nie kupuje. Zawsze mają wypieknione auta, zdjęcia podrasowana, ceny cudowne i w ogóle wszystko super... Obstawiam, że jak obejrzysz auto to się przekrecisz na pięcie i wrócisz;/ bez auta rzecz jasna. Kiedyś kolega oglądał u nich e60 530d niby wszystko pieknie ale jak podpiął kompa i zaczeli głębiej grzebac okazało się że 40% wartości auta trzeba by było wsadzić w tamten egzemplarz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś tylko powie co to jest z lewej strony fotela kierowcy??? Widać to na jednym zdjęciu, podobne do napinacza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś tylko powie co to jest z lewej strony fotela kierowcy??? Widać to na jednym zdjęciu, podobne do napinacza...

Pompowanie fotela.

 

Dzięki daski. Człowiek uczy się całe życie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.