Skocz do zawartości

328.padająca pompa paliwa objawiająca się tylko rano?


Konus0

Rekomendowane odpowiedzi

Zapoznaj się.

viewtopic.php?f=68&t=120678

 

 

 

 

Witam, mam takie pytanie, czy ktoś miał taki przypadek żeby kończąca żywot pompa paliwa dawała znaki tylko w pierwszym odpaleniu po nocy?

Rano jak próbuje odpalić auto to musze zakręcić kilka razy, w końcu zapali ale nie równo pracuje, kuleje, i nie da się wejść na wyższe obroty, jak wciskam gaz to nic się nie dzieje, dopiero jak chwile popompuje pedałem gazu to obroty powoli wzrastają i koniec końców auto zaczyna pracować normalnie i pracuje normalnie cały dzień aż do następnego ranka. Jest już tak kilka dni. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie mam pewności, tak mi się tylko wydaje chociaż dziwne jest to że po pierwszym odpaleniu już wszystko jest ok...

dlatego próbuję się dowiedzieć czy możliwe że pompa daje takie objawy, zwłaszcza że ostatnio zaczęła głośno buczeć

 

jakby ktoś miał podobny problem to u mnie winna była pompa paliwa, po nocy nie było ciśnienia.

pozdrawiam

 

edit; jak coś, pompa to jednak nie był jedyny problem, tak jak pisał kolega wyżej. okazało się że dodatkowo czujnik temperatury był źle podpięty, czasem chodził, a czasem nie. Zauważyłem jak po podpięciu kompa na gorącym silniku temperatura z 98 stopni zmieniła się na sekundę na -48 i zaraz spowrotem na 98. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.