Skocz do zawartości

BMW e46 WBAAY71020FZ44137 318i m packet 2002


Rekomendowane odpowiedzi

witam proszę powiedzcie co sądzicie o tym aucie bmw 318i n42b20 sedan 2002r. Mpakiet ( WBAAY71020FZ44137) cena jest dośc niska według mnie bo ok 3000 euro dajcie znac co i jak z góry dziękuję za pomoc. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zapomnij o dobrym samochodzie od tego typa, okrada samochody ze wszystkiego łącznie z kołem zapasowym, zbiera same śmietniki a jeśli były uszkodzenia jak w tym przypadku ostro picuje i naciąga auta w pomieszczeniu obok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No przebieg spory, auto uszkodzone, może nie tak mocno, ale 4-5 elementów do lakieru, lampa chyba do kupienia, pewnie dojdzie kilka pierdół jeszcze i się uzbiera 2000 zł albo lepiej. Cena w miarę normalna w takim wypadku, szczególnie, że ciężko przewidzieć jaki jest stan techniczny tego auta. Miałoby przejechane 150 tys km. i cena byłaby 1000 EUR w górę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o dobrym samochodzie od tego typa, okrada samochody ze wszystkiego łącznie z kołem zapasowym, zbiera same śmietniki a jeśli były uszkodzenia jak w tym przypadku ostro picuje i naciąga auta w pomieszczeniu obok.

 

To fakt znam ten komis dużo sprzedaje E46 wszystkie uszkodzone i oczywiście tak jak mówisz podpicuje żeby te uszkodzenia maskować;)

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i byłem oglądałem i okazało się że auto stoi na placu juc co najmniej 5 miesięcy wyposazenie rozkradzione tak jak mówiliście auto brudne klejące jakby od nowości nie myte było a tak pozatym to rdza na progach z dwóch stron (niby małe parchelki ale z nich pewnie treba bedzie całe progi wymienić) 2 nadkola tył tak samo małe parchelki + rdza u góry na słupku koło szyby od strony kierowcy parchel idze od szyby ma juz jakies 5cm , maska koło lewej nerki wgnieciona opony 18 całkowicie łyse sworzeń zwrotnicy wachacza od strony kierowcy ma taki luz ze koło lata po 3 cm na każdą stronę a zawieszenie m-technik a więc nie tania sprawa no i co najgorsze to to że możliwe żę uszczelka pod głowicą jest do wymiany ponieważ auto oleju prawdopodobnie nie bierze ponieważ nie kopciło i nie było czuć w spalinach jednak było go na dnie ale 2 sprawą sprawą jest kopcenie nawet na rozgrzanym silniku na biało choć po sprawdzeniu płynu chłodniczego było go po brzegi przez co sądze ze komis wie o tym ze auto pali wodę i dolali wody po brzegi + to że silnik z wolnych obrotów poniżej 1000 do 1500 trzęsie i nierówno pracuje przy wchodzeni na obroty a tak to auto ładne ale tylko przez ten m-pakiet bo jakby go nie miało to juz dawno byłoby na złomie niestety ostatni właściciel auto bardzo mocno zniszczył był nim prawdopodobnie jakiś młody kat dlatego ze w bagazniku zostału jeszcze kable od subwoofera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że auto jest warte max 2000 euro komis opósicł cene do 2800 ale patrząc na rok 2002 który nie jest marzeniem i tym że sam wachacz m technik kosztuje ponad 500 złotych a kto wie czy zaraz drugi nie pojdzie, cena uszczelki nawet gdybym ja sam zmieniał to koszt 260 uszczelka + 100 szpilki + 150 planowanie + niewiadmo co się okaze po ściągnieciu głowicy (stan zaworków , cylindrów czy nawet pierścieni) , rdza na słupku to wucinanie szyby pytałem mojego zanjomego lakiernika + albo sie zrobi progi raz a porządnie albo całe nowe to blacharka to min 1500zł przywizienie tego tu to 1500zł + 2000zł rejestracja + nowe opony tylko na zimę to conajmniej 700 za używki w dobrym stanie i niewiadomo jezeli samochód jest tak pordzewiały to w jakim stanie jest mocowanie dyfra do karoserii i wychodzi sumka około 18 k to moim zdaniem za te pieniadze mozna kupic juz cos konkretnego i nie pordzewiałego na każdym rogu a więc ogólnie uważam temat za chyba zamknięty ponieważ za dorgo jak takiego niepewniaka przy którym w dodatku trzeba się napracować zeby to wgl zaczeło jezdzić a reszta kwiatków wyjdzie pozniej, jedynym + tego auta jest clakowita oryginalnośc lakieru i prawdziwy w 1000% przebieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.