Skocz do zawartości

E39 2.0 LPG 98r. m52 Czego tu brakuje?


konradszef

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka:)

Układ odpowietrzony, a odpowietrznik wkręcony. Wkręt ktory był wkręcony był praktycznie zjedzony przez płyn ale udało się wkręcić. Płyn dolany wiec powinno być dobrze:). Z gazem mam problem ponieważ, nie działa na jednym cylindrze.. Jutro autko będzie zrobione i mam nadzieje, że bedzie się wreszcie przyjemnie jeździło. Dzięki Panowie za rady i dam znać jak z gazem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dalej:D. Działa? Działa. Jadę zaraz zrobić większy otwór w bloku na śrubę.. Wymieniałem uszczelkę kapy zaworów, ponieważ ciekł olej z jednego miejsca i śmierdziało olejem w środku. Okazało się, że jakiś debil urwał gwint i przykleił śrubę... Mam wszystko co potrzeba i spokojnie dam rade:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie prowizory pojawią się jeszcze nie raz.Kupiłeś kolego auto w Polsce od handlarza więc bądz przygotowany.Oby było ich jak najmniej.Wycieki też się pojawią-uszczelki w BMW po latach twardnieją.Uszczelka pod podstawą filtra też wkrótce da znać.Odma nie była zmieniana jest pewno nie drożna,więc olej gdzieś będzie wyrzucać.Nie liczyłbym na sumienność poprzedniego posiadacza-mógł to wszystko usunąć nim wystawił auto.Tablice też z wielkopolski raczej nie są.A co do Berlina to popękana była nie uszczelka a tzw. osłona przy szybie.Koszt nowej 130 pln. a wymiana to 15-20 min.Jej stan świadczył,że była ori i szyba nie była mieniana.Zapewniam,że każda z tych osłon gumowych po latach się kruszy.Piszę to byś nie zrażał się do auta,bo w Bmw części się nie psują a tylko zużywają.To co na początku jeszcze wyjdzie to wina zaniedbań i oszustw poprzedników.Życzę zadowolenia z autka.

ps.tematu śrubki odpowietrznika nie ogarnia mój mały rozumek.Ona kosztuje 4 pln.

Zakup BMW zarejstrowanego w RP to brak wyobrazni,lenistwo lub bezgraniczna naiwność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrobione:). Większa śruba w wiekszym otworze i wszystko gra:). Nie wiem dlaczego ktoś wkręcił wkręta w odpowietrznik no ale jest juz ok. Wyłamał mi się teraz przycisk od klimatyzacji ten od podwyższania temp. Może ktoś będzie miał jeden na zbyciu. Co do odmy to zaglądałem tam i troszkę oleju jest ale nie zbyt duzo, zobaczymy jak będzie dalej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.