Skocz do zawartości

E87 120D 2006 Gorlice WBAUG51045PV04877


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Rozglądam się za jedynką i taką ostatnio na gumtree znalazłam - na zdjęciach wygląda chyba ładnie?:

 

http://www.gumtree.pl/a-samochody-osobowe/gorlice/bmw-120d-163-km-2006r-ksenony-reczna-skrzynia-biegow-alufelgi-klimatronic/1001384686140910520547709

 

 

Vehicle information

========================================

VIN: WBAUG51045PV04877

Type code: UG51

Model: 120D OL (EUR)

E-F-R series: E87

Series: 1

Type: SH

Steering: LL

Doors: 5

Engine: M47/T2

Displacement: 2.00

Power: 120 (163 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: A18 - QUARZBLAU METALLIC

Upholstery code: AFAT - STOFF MOIRE/ANTH

Prod.date: 2004-12-30

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S4AG Interior trim finishers Titanium matt

S5DC Rear-seat headrests, folding

P7RP Advantage package

S8SP Control unit COP

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S302 Alarm system

S321 Exterior parts in vehicle colour

S354 Green windscreen, green shade band

S411 Window lifts,electric,front/rear

S428 Warning triangle and first aid kit

S441 Smoker package

S450 Height adjustment, passenger seat

S473 Armrest front

S488 Lumbar support, driver and passenger

S502 Headlight cleaning system

S520 Fog lights

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S662 Radio BMW Business CD

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S993 model year code in VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę gościa żeby dorzucił zdjęcie pod maską - jeszcze jakieś szczegóły powinien sfotografować?

Twierdził że w książce serwisowej przegląd startowy jest 16.02.2006, pierwsza rejestracja w dowodzie też tak wpisana - to pewnie w bazie danych BMW powinno być? Ponoć ostatnie co robił w serwisie BMW, to w M-cars szyba przednia zmieniana - po kamyczku z autostrady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zaraz się wypowie że pomówienia, ale dla mnie takie wpisy sprzed 2-3 lat są mało wiarygodne.

A tempomat mógł ktos zamontować bo miał fanaberie ale mało jeździł :norty:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tempomatu brakowało mi w tym samochodzie od samego początku. Na co dzień przebywam w Holandii. W styczniu 2013 zaświeciła mi się żółta kontrolka - coś z blokadą kierownicy. Całe szczęście zgasła po ponownym zapaleniu, ale jak zaświeciła się drugi raz, to pojechałem do serwisu tu w Holandii. Po przeglądzie powiedzieli mi że to czujnik skrętu kół, że na razie jeszcze działa, błędy wykasowali, ze mogę z tym jeździć jeszcze ze 3 lata i nic się nie stanie, a może mi go szlak trafić całkiem jutro. Wycenili mi wymianę czujnika na jakieś 500 euro i powiedzieli że nowy czujnik jest zintegrowany z tempomatem i że jak się zdecyduję na wymianę to za dodatkowe 30 euro dorzucą mi włącznik i stosowną osłonę kolumny kierownicy (dolną część). Zadzwoniłem do polskiego serwisu, gdzie za to samo zaśpiewali sobie 2800 pln. Biorąc pod uwagę że przez cały okres mojego używania tego auta, większość przebiegów zrobiłem na trasie Polska - Holandia, Holandia - Włochy, Austria czy Francja - na początku tempomatu mi brakowało - więc w zaistniałej sytuacji po prostu kazałem go zainstalować. Licznik nie był cofany - przy zakupie auto sprawdzałem w serwisie - M-cars (z którego nota bene auto pochodzi) - tam stwierdzili że wszystko jest w porządku (mam fakturę). W 20011 musiałem wymienić koło dwumasowe i łożysko sprzęgła (obie zainstalowane części są od Luka) - zrobił mi to bardzo solidny mechanik z ulicy Szlak w Krakowie. Mniej więcej rok później w M-cars zmieniałem przednią szybę - dwa pajączki od kamyczków na autostradzie w Holandii - poszło z AC więc niestety faktury nie mam ale w danych serwisu musi być - ewentualnie korespondencja z ubezpieczycielem do wglądu.

Ponadto drobne odpryski z maski kazałem zabezpieczyć lakiernikowi punktowo - więc dokładnie widać że lakier jest oryginalny i auto nie było bite. W lipcu 2014 wymieniałem klocki hamulcowe (przód i tył) oraz tarcze (przód). Oleje, filtry zmieniałem co 10 - 15 tyś - ostatnia zmiana teraz w lipcu. Klima czyszczona mniej więcej co 2 lata.

Posiadam również kartę gwarancyjną, książkę serwisową (wypełnianą nie tylko w ASO), oraz faktury na wszystkie wymieniane części.

 

Auto sprzedaję z bólem serca - niestety przyszło mi płacić chory holenderski podatek drogowy - za moją jedyneczkę w dieslu wychodziło jakieś 150 Euro miesięcznie :( (benzyna 120i to jakieś 70euro) . Teraz nabyłem E91 320i 170KM i aż się boję tej różnicy w momentach...

 

Cenę mam wysoką bo auto jest naprawdę w super stanie (w środku również), ale z konkretnym klientem możemy trochę negocjować. Jeżeli ktoś zainteresowany, nie widzę żadnego problemu w podpięciu auta do wszelkich możliwych testerów (nie niszczących oczywiście :D ) - w sobotę rano będę nim w Krakowie.

 

Na forum byłem aktywniejszy jak szukałem obecnej jedynki i za Waszą radą wydałem na nią ponad 40k żeby kupić auto pewne.

 

Przy okazji - chciałbym zapytać, jakie jeszcze informacje powinienem umieścić w ogłoszeniu, żeby uniknąć podejrzeń o cofanie licznika i inne machloje? Na jakim jeszcze portalu ogłoszeniowym warto Ją wystawić?

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Zephyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak tak obszernie przedstawiłeś historię i nie jesteś handlarzem to podsyłaj link na forum.

Gdy historia jest realna każdy inaczej to tego podejdzie.jak masz konkretny egzemplarz to z czasem sprzedasz bez dużych zniżek.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.