Skocz do zawartości

F30, Warszawa, WBA3A510X0E887161; autoauto


Rekomendowane odpowiedzi

Za bezwypadkowe nic nie zrobisz, bo to jest zgodne z prawem. Zresztą jak handlarze wystawiają auta składane z dwóch jak bezwypadkowe to ktoś ma nie zaznaczyć tej opcji, bo ma lakierowane np. drzwi?

Jak wycena była na 30k i wystrzeliło tyle poduszek to uszkodzenie nie było duże. Nie ma się tym co przejmować. Zresztą nawet takie jak na tym zdjęciu to nic wielkiego. Zero wpływu na stan techniczny i Twoje bezpieczeństwo. Zawszę mówię, że jeżeli szukasz 100% ori lakieru to kupisz właśnie taki samochód ze wstawioną ćwiartką w kolor. ASO tego nie wykryje, właściciel nie powie i jeździsz złomem pewny że trafiłeś cudeńko. Polecam wyjazd do DE, ostatnio kolega Pat90 jechał po full M Pak 320d 2012 rok 70tyś przebiegu. Netto wyszła mu ~120tyś.

 

@zent

deskę wymieniali, bo airbag pasażera strzelił. Dodatkowo lecą pasy, klema itd. i cena się nabija. 30tyś to niewielka szkoda jak na wycenę aso. Polecam zobaczyć na temat M3 kolegi gorik79, tam to jest wycena ;)

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Generalnie zgoda. Tylko, że auto powinno kosztowac max. 90-100 000 brutto, a nawet mniej :) Szukając w ten sposób powinienem brać to za 50 i zrobić za 30 :-)

Pytałem o zdjęcia ze szkody, ale oczywiście nie ma, więc - chcąc wydać takie pieniądze - jeszcze poszukam, po co ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dowaliłeś :D Sądzisz, że skoro aso wyceniło jego naprawę na 30tyś to cena powinna spaść o jeszcze więcej? Jak pisałem KONSTRUKCJA JEST CAŁA, zero wpływu na bezpieczeństwo i stan techniczny. To auto nie różni się niczym od auta, które nie miało żadnej obcierki. Dlaczego wyceniasz go na 90tyś brutto teraz? Jedź sobie do PS albo do de i zapłacisz brutto 140 czy 150 i wtedy będziesz miał nielakierowane itd. Albo nikt Ci nie podrzuci info o szkodzie i kupisz takie auto jak pisałem 3 posty wyżej. Wszyscy by chcieli cudo samochód 2-3 letni za 40% ceny ;)

 

Masz racje, trzeba brać to za 50 i robić. Sęk w tym, że w Polsce nie ma aut powypadkowych, które stoją i nie są naciągnę, W innym wypadku od razu idą do handlarzy.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dowaliłeś :D Sądzisz, że skoro aso wyceniło jego naprawę na 30tyś to cena powinna spaść o jeszcze więcej? Jak pisałem KONSTRUKCJA JEST CAŁA, zero wpływu na bezpieczeństwo i stan techniczny. To auto nie różni się niczym od auta, które nie miało żadnej obcierki. Dlaczego wyceniasz go na 90tyś brutto teraz? Jedź sobie do PS albo do de i zapłacisz brutto 140 czy 150 i wtedy będziesz miał nielakierowane itd. Albo nikt Ci nie podrzuci info o szkodzie i kupisz takie auto jak pisałem 3 posty wyżej. Wszyscy by chcieli cudo samochód 2-3 letni za 40% ceny ;)

 

Masz racje, trzeba brać to za 50 i robić. Sęk w tym, że w Polsce nie ma aut powypadkowych, które stoją i nie są naciągnę, W innym wypadku od razu idą do handlarzy.

 

Dziwnie bronisz tego samochodu - jest drogi, powypadkowy i sprzedawany przez komis o bardzo niepochlebnej opinii. Nie wnikam dlaczego, ale kilka uwag:

1. nie wiesz, czy konstrukcja jest cała, zgadujesz. Auto jest po wypadku - w DE za granicę kolizji uznaje się 1000E - przy wymienianym całym przodzie i wystrzelonej poduszce chyba nie ma wątpliwości, a w ogłoszeniu nie ma o tym mowy (wręcz przeciwnie)

2. co do mojej wyceny - oczywiście że powinno kosztowac ZNACZNIE mniej - mnóstwo jest bitych 328 na allegro za 90-100 :) Poza tym, umówmy się, jeśli samochód bezwypadkowy kosztuje 100 tyś, to taki sam po wypadku i naprawie za 30 tyś. powinien kosztować również 100? Wg mnie znacznie mniej, jako powypadkowy. Zdaje się, że rynek podziela moje zdanie

3. odnośnie cen w DE - znów dane z kosmosu; nawet nie mówię o kupowaniu od handlarzy, tylko od BMW w DE, odsyłam do wyszukiwarki:

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Index

Bez problemu znajdziemy auta za 100-110 tyś, bezwypadkowe, z podobnym wyposażeniem, tak na szybko:

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1237661/3

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1281074/1

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1265412/5

Co do sprzedawanych w PL aut powypadkowych - nie znam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co szukasz w PL samochodu. :norty: Mała pojemność to i akcyza tanio wyniesie, a na FV też kupisz. Mając euronip nabywasz w cenie netto od tego płaciś akcyzę, a potem VAT.

 

lyzyng :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dowaliłeś :D Sądzisz, że skoro aso wyceniło jego naprawę na 30tyś to cena powinna spaść o jeszcze więcej? Jak pisałem KONSTRUKCJA JEST CAŁA, zero wpływu na bezpieczeństwo i stan techniczny. To auto nie różni się niczym od auta, które nie miało żadnej obcierki. Dlaczego wyceniasz go na 90tyś brutto teraz? Jedź sobie do PS albo do de i zapłacisz brutto 140 czy 150 i wtedy będziesz miał nielakierowane itd. Albo nikt Ci nie podrzuci info o szkodzie i kupisz takie auto jak pisałem 3 posty wyżej. Wszyscy by chcieli cudo samochód 2-3 letni za 40% ceny ;)

 

Masz racje, trzeba brać to za 50 i robić. Sęk w tym, że w Polsce nie ma aut powypadkowych, które stoją i nie są naciągnę, W innym wypadku od razu idą do handlarzy.

 

Żebyś się nie zdziwił jak kupisz z PS a będzie miało malowane elementy :norty:

A tak poważnie to jest w tym co napisał kolega dużo prawdy. Na zachodzie zupełnie inaczej podchodzą do malowania elementów i drobnych stłuczek. Moja e61 miała w 2011 roku stłuczkę i uszkodzony przód. Została naprawiona w ASO BMW, posiada certyfikat naprawy zgodnie z technologią BMW i została sprzedana w 2014 roku przez dealera jako Unfallfrei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.