Skocz do zawartości

F30, Warszawa, WBA3A510X0E887161; autoauto


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-salon-pl-f-vat-23-head-up-ID4pcp1J.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=2415279

 

PLUSY:

- salon PL

- wyposażenie kosmiczne, wiele rzeczy niewymienionych - jakieś rolety, szyberdach, ogrzewanie tylnej kanapy, park assist...

- FV 23 (u mnie konieczność)

 

MINUSY:

- komis

 

KWESTIE WZGLĘDNE:

- paskudne kolory wewnątrz

- wg VIN nie ma napędu na 4 koła ale nie zależy mi na tym, więc uznajmy że to pomyłka :)

 

Czy należy go ze względu na minusy bezwzględnie skreślić? Czy sprawdzić historię w salonie w którym został kupiony, potem dokładnie auto przy pomocy jakiegoś znawcy i nie wykluczać?

 

EDIT: Czy nie jest dziwne, że samochód wg rozkodowanego VIN pochodzi z Niemiec? Że instrukcje itp. ma po niemiecku? Czy tak mają polskie salonowe?

EDIT2: http://samochod.donkiz.pl/uzywany/bmw-niemcy_sprzedam.htm - tutaj stare ogłoszenie z gumtree (niestety nie da się już wejść); wtedy był jeszcze z niemiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O tym komisie jest tyle "opowieści dziwnej treści" umieszczonych w internetach, że dziwne aż, że nikt nie wydał tego pod nazwą "dzieła zebrane".

 

Generalnie nie wiem co ludzi skłania do zakupów w takim miejscu. Chyba tylko ilość aut na placu.

 

I każde w jakiś sposób przewalone...

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Halogen mogl wpasc do srodka, nie wiem czy zauwazyliscie ale otwor na halogen jest po lewej stronie. Jezeli auto nie jest po duzym dzwonie to bym sie nim zainteresowal. Koniecznie sprawdz rozrzad bo przy tym przebiegu moze byc juz do wymiany, najwieksza wada tych silnikow.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Czy nie jest dziwne, że samochód wg rozkodowanego VIN pochodzi z Niemiec? Że instrukcje itp. ma po niemiecku? Czy tak mają polskie salonowe?

EDIT2: http://samochod.donkiz.pl/uzywany/bmw-niemcy_sprzedam.htm - tutaj stare ogłoszenie z gumtree (niestety nie da się już wejść); wtedy był jeszcze z niemiec :)

 

Możliwe, że auto mogło zostać kupione w polskim salonie ale nie jako nowe tylko używane (np. Ex-AG) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym komisie jest tyle "opowieści dziwnej treści" umieszczonych w internetach, że dziwne aż, że nikt nie wydał tego pod nazwą "dzieła zebrane".

 

Generalnie nie wiem co ludzi skłania do zakupów w takim miejscu. Chyba tylko ilość aut na placu.

 

I każde w jakiś sposób przewalone...

 

Poczytałem trochę wczoraj wieczorem na bez-wypadkowe.net i w innych miejscach. Opinii o autoauto jest dużo i wszystkie złe. Jeśli chodzi o mnie, temat do zamknięcia - wolę poczekać, poszukać i kupić coś nie-z-komisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potencjalnych zainteresowanych wiadomość od komisu:

 

Dzień dobry, samochód znalazł się w naszej firmie przez właściciela, który go kupił w salonie BMW Bawaria Motors z programu premium select jako auto kilku miesięczne. Samochód jest bezwypadkowy, miał lakierowany jeden element: pokrywa silnika, wartości lakieru na tym elemencie są ciut grubsze niż na pozostałej części auta i oscylują w granicach 140-180mikronów. Samochód jest sprzedawany z fakturą Vat23%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qubazo nie ma się co kierować czy to komis czy nie. Jedź sprawdź porządnie i jak ok to kup a jak trup to nie... Nie da się kupić dobrego auta oceniajac go w 100% przez ogłoszenie w internecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320SI ma na sprzedaż ładną F30.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qubazo nie ma się co kierować czy to komis czy nie. Jedź sprawdź porządnie i jak ok to kup a jak trup to nie... Nie da się kupić dobrego auta oceniajac go w 100% przez ogłoszenie w internecie...

 

Może i obejrzeć nie zaszkodzi, daleko nie mam :)

Tylko co może znaczyć lakierowana maska? że wjechał w drzewo, ale na tyle płytko i centralnie, że mu boków nie zgniotło? ;-) Zderzaki są plastikowe więc pewnie wymieniony.

 

Pytanie - kto z Warszawy robi oględziny przedzakupowe i przy okazji zna sie na BMW, najlepiej F30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Generalnie nie wiem co ludzi skłania do zakupów w takim miejscu. Chyba tylko ilość aut na placu.

jak się kupuję fakturę a nie auto to tak jest :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz tak bardzo na wartości lakieru, bo to w rzeczywistości niewiele mówi o samochodzie.

Dla mnie ten komis nie jest warty zaufania. Mówię to z własnego doświadczenia. Dodatkowo popatrz sobie na temat Piotra 535xi i jego auta. Ich zadaniem jest wciskać samochody. Twoje zadowolenie nikogo nie obchodzi. Nie patrz na to, że z Premium Selection bo w PL auta tak samo się rozbijają i każe trzeba sprawdzać. Oczywiście to tylko opinia wyciągnięta z relacji ich klientów i mojej własnej. Weź pod uwagę to, że sprzedają oni co by nie patrzeć sporo samochodów a opinii jest niewiele. Przeważnie ludzie wrzucają te negatywne, te pozytywne zostają bez odzewu.

 

Ja będę miał sporo lepszą do sprzedania z przelotem 12700 w niższej cenie ale nie ma FVat także Tobie nie pasuje ;)

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał sporo lepszą do sprzedania z przelotem 12700 w niższej cenie ale nie ma FVat także Tobie nie pasuje ;)

 

Ponieważ to juz drugi przytyk w tym temacie, ze szukam faktury, a nie samochodu - musze zareagować :) nie przeglądam ofert za 100 000, raczej wybieram drogie i wyłącznie krajowe. A ze samochod ma byc na firme - skoro ja mam - to chyba oczywiste. Na samochod bez FV leasingu operacyjnego nie wezme, tzn wezme ale dolicza mi 23% do ceny. Łatwo wiec powiedzieć "szukaj auta, nie faktury" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tłumacz "mirkom" o co chodzi z fakturą i leasingiem, bo oni tego nigdy nie zrozumieją. Zawsze usłyszysz zacznij szukać samochodu a nie faktury. :mad2:

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to juz drugi przytyk w tym temacie, ze szukam faktury, a nie samochodu - musze zareagować :) nie przeglądam ofert za 100 000, raczej wybieram drogie i wyłącznie krajowe. A ze samochod ma byc na firme - skoro ja mam - to chyba oczywiste. Na samochod bez FV leasingu operacyjnego nie wezme, tzn wezme ale dolicza mi 23% do ceny. Łatwo wiec powiedzieć "szukaj auta, nie faktury" :)

 

Ale ja Ci nigdzie napisałem, że szukasz faktury czy coś w tym stylu. O co Ci chodzi? :) Racjonalne, że chcesz dorwać FVat. Mając firmę to jedyna słuszna opcja.

 

kamiloo z tym mirkiem i tłumaczeniami to przesada, opanuj się

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiesz co za "mirek' "siedzi" pod nazwą użytkownika.

Pewne jest, że większość użytkowników pojazdy ma a nie leasinguje i jak kupuje coś droższego a nie jest tylko lesingobiorcą, to nie patrzy przez pryzmat fv i 4 garów na biedzie z PL, bo akcyza spalanie itd.

Tak, z małymi wyjątkami - o czym świadczą nabytki znakomitej większości "kupujących" w PL nowe lub 2-3 letnie bmw ale również z salonu PL - kupuje byle co, z byle jakim silnikiem, wyposażone ubogo - ważne że bmw.

Poza kwestią ceny zakupu, modelu, rocznika i ewentualnych udziwnień typowo remizowych to podejście do tematu takie same jak typowego użytkownika agro - 316/318 gaz na manualnej klimie albo bez - ma być tanio kupiony ( czyt.okazyjnie ) - choć kupiony a nie użyczony, ma tanio jechać, niczego nie musi mieć poza znaczkiem bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale ja Ci nigdzie napisałem, że szukasz faktury czy coś w tym stylu. O co Ci chodzi? :) Racjonalne, że chcesz dorwać FVat. Mając firmę to jedyna słuszna opcja.

 

 

W takim razie sorry, źle zinterpretowałem ostatnie zdanie Twojej poprzedniej wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiesz co za "mirek' "siedzi" pod nazwą użytkownika.

Pewne jest, że większość użytkowników pojazdy ma a nie leasinguje i jak kupuje coś droższego a nie jest tylko lesingobiorcą, to nie patrzy przez pryzmat fv i 4 garów na biedzie z PL, bo akcyza spalanie itd.

Tak, z małymi wyjątkami - o czym świadczą nabytki znakomitej większości "kupujących" w PL nowe lub 2-3 letnie bmw ale również z salonu PL - kupuje byle co, z byle jakim silnikiem, wyposażone ubogo - ważne że bmw.

Poza kwestią ceny zakupu, modelu, rocznika i ewentualnych udziwnień typowo remizowych to podejście do tematu takie same jak typowego użytkownika agro - 316/318 gaz na manualnej klimie albo bez - ma być tanio kupiony ( czyt.okazyjnie ) - choć kupiony a nie użyczony, ma tanio jechać, niczego nie musi mieć poza znaczkiem bmw.

 

W ogóle nie ogarniam tej wypowiedzi :)

Chciałem się natomiast przyczepić do stwierdzenia, że większość użytkowników pojazdy ma, a nie leasinguje - trzeba by to zweryfikować w salonie, ale myślę że jeśli chodzi o nowe, drogie samochody (a takimi bez wątpienia są BMW), to na pewno dominuje leasing. Kogóż w PL stać na samochód za 250-500 tysięcy za gotówkę? Natomiast płacić ratę leasingową 10-15 tyś. - na to stać już wielu, tym bardziej jeśli to robi koszt w firmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się ile osób stać.

Co do leasingu - potem stoją roczne albo dwulatki X5 z łysymi kapciami bo na opony zabrakło - nawet nie to, że nie wypada - zwłaszcza, że ktoś zrzucając zimówki założył takie letnie - to żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Gdzie takie stoją ? Ile osób nawet z tego forum kupiło auta za 300+ za gotówkę ? 5 % ?

 

Prędzej może stać takie coś jak ktoś wysypał się z pięciuset tysięcy na auto a potem nagle coś poszło nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie stoją ? Ile osób nawet z tego forum kupiło auta za 300+ za gotówkę ? 5 % ?

 

Prędzej może stać takie coś jak ktoś wysypał się z pięciuset tysięcy na auto a potem nagle coś poszło nie tak.

 

Gdzie stoją ? Gdziekolwiek. Akurat widziałem w ścisłym centrum mojego miasta.

 

Nie wiem ile użytkowników tego forum kupiło samochód za gotówkę, nie pytam.

 

Nadmieniłem tylko, że są ludzie których stać na zakup samochodu za gotówkę w/w kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłbym od tego, że niekoniecznie mają kaprys na samochód w takiej cenie albo w ogóle nie przykładają wagi do samochodów.

Stwierdziłem tylko, że są i tacy.

A i nie każdy zakupy bardziej wartościowych rzeczy mają uzasadnienie ekonomiczne

Edytowane przez mikan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.