Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330-b-231km-serwisowana-bezwypadkowa-165000km-jak-nowa-szwajcar-ID6y8bYd.html#eaec40042b

VIN: WBAEV51020KM65898

 

Jak można zauważyć... auto z Radomia, w dodatku ostatnie linijki to paradoks i cyrk na kółkach aczkolwiek mam nadzieję, że Wasze eksperckie oko zauważy niedociągnięcia. A może nawet ktoś był osobiście sprawdzić ten egzemplarz?

 

Uważacie, że z takim budżetem warto się pakować w 330i?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wyczyszczony...co akurat jest plusem.

 

Jeśli nie masz miliona kilometrów do Radomia to warto podjechać, ale najpierw kontakt z serwisem w Szwajcarii, który kiedyś musiał to serwisować.

 

Mi się udało ostatnio nawet z Włoch informacje wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważacie, że z takim budżetem warto się pakować w 330i?

 

A wierzysz w Świętego Mikołaja?

Jeżeli smoki w tej bajce latają, to tak :cool2:

Środek ma lekkie przetarcie na fotelu kierowcy..

O przetarcia nie chodzi, dla mnie to wręcz plus. Nowe fotele nie pachną bezwypadkową historią.

Nie bardzo rozumiem, który zapis wg Ciebie to cyrk na kółkach?

Cytuję: "Zapewniam Państwa, że wszystkie zawarte w ogłoszeniu informacje są prawdziwe i nie będziecie rozczarowani po przejechaniu nawet wielu kilometrów!!!

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia" :mad2:

Jeśli nie masz miliona kilometrów do Radomia to warto podjechać, ale najpierw kontakt z serwisem w Szwajcarii, który kiedyś musiał to serwisować.

Do Radomia, rzekomo najszybszą trasą, mam 360 km w jedną stronę.

Mi się udało ostatnio nawet z Włoch informacje wyciągnąć.

Jedno jest pewne, auto od handlarza, wszystkie auta które wystawia są napisane jednym wzorem i ogromna większość "podobno" od pierwszych właścicieli ze Szwajcarii, bezwypadkowe, serwisowane w ASO itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego. Odezwij się do mnie na priv, bo mam takie auto, będzie gotowe do sprzedaży za jakiś tydzień, półtora. Musiałbyś kilka tysięcy dołożyć, ale zapewniam, że warto będzie bo fajniejsza wersja i nie masz ryzyka związanego z przebiegiem i innymi dziwnymi historiami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vehicle information

========================================

VIN: WBAEV51020KM65898

Type code: EV51

Model: 330I (EUR)

E-F-R series: E46 4FL

Series: 3

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: M54

Displacement: 3.00

Power: 170 (231 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 317 - ORIENTBLAU METALLIC

Upholstery code: N6HC - STANDARDLEDER/HE

Prod.date: 2002-02-28

S167 EU4 exhaust emissions standard

S210 Dynamic stability control III

S226 Sports suspension settings

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S320 Deleted, model lettering

S351 BMW LA wheel, star spoke 89

S411 Window lifts,electric,front/rear

S464 Ski bag

S473 Armrest front

S494 Seat heating driver/passenger

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S650 CD player

S661 Radio BMW Business (C43)

S832 Battery in luggage compartment

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S915 Omission of outer-skin preservation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważacie, że z takim budżetem warto się pakować w 330i?

 

A wierzysz w Świętego Mikołaja?

Jeżeli smoki w tej bajce latają, to tak :cool2:

 

No to zapewniam Cię, że w polskiej rzeczywistości handlarskiej nie ma ani Mikołajów, ani smoki nie latają. Są tylko ludzie, którzy chcą wierzyć w cuda i ci, którzy na takich żerują. Są na forum sprawdzone osoby, którzy cenią swoją reputację i nie wciskają kitu i z nimi się umawiaj, jeśli chcesz mieć dobre auto, a nie tylko i wyłącznie dobrą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sam stosuję ten zapis. Nie ma on nic wspólnego z umywaniem rąk. Chodzi tu o to, że pomylisz się np. w opisie, pisząc, że auto ma wielofunkcyjną kierownicę, a jej nie ma, albo zrobisz cenę złą, cokolwiek i nabywca może od Ciebie wymagać spełnienia tego zapisu, bo jest to oferta handlowa. Wg ustawy konsumenckiej może to spowodować poważne konsekwencje dla sprzedawcy. Zobacz np. w jakimś markecie. Jeżeli pracownik dał ciała i zapomniał zmienić cenę, a promocja się skończyła, albo zwyczajnie się ktoś pomylił, to sklep musi Ci sprzedać ten produkt w takiej cenie. Oczywiście muszą mieć pecha i trafić na klienta, który to bezczelnie wykorzysta, no ale takich dużo. To tak samo jak ekspedientka się pomyli i wyda za dużo reszty, to duża część Polaków uda, że nie zauważyła i pomyśli "jestem do przodu". To, że kobieta, która i tak jedzie na minimalnej płacy, musi oddać kasę z własnej kieszeni to już ich nie interesuje. :)

 

Druga strona medalu jest taka, że większość handlarzy to kłamcy i oszuści, a taki zapis chroni ich kłamstwa, no ale taka jest polska rzeczywistość i nie mogą cierpieć uczciwi, bo inni są nieuczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli zakreslisz "bezwypadkowy" , podasz przebieg i później zastosujesz ten zapis to nabywca nie ma praw w sądzie. No chyba że wymusi na sprzedawcy potwierdzenie tych faktów w umowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech też piszą takie zapisy w ogłoszeniach.. Generalnie, gdzieś kiedyś czytałem, że nawet bez tego zapisu oferta na otomoto nie jest ofertą handlową..

Z kwestią bezwypadkowy jest duży problem bo większość auto jest pokolizyjnych, a to jest duża różnicy między tymi dwoma terminami..

 

Osobiście uważam, że auto trzeba samemu sprawdzić osobiście, nie wierzyć sprzedającemu w każde słowo, a czego się nie sprawdzi to mieć tylko pretensje do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Cena nie jest jakaś rewelacyjnie niska biorąc pod uwagę że wyposażenie jest średnie - brak choćby ksenonu. Do tego "przygotowane do rejestracji" oznacza jeszcze ok 800 zł bo recykling pewnie nie jest opłacony. Zaczął bym od uwiarygodnienia przebiegu (który jest bardzo optymistyczny jak na samochód z 2002 r.) i historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Chyba od 1 lipca nie trzeba juz placic recyklingu, tak gdzies czytałem ale jak to tam jest to nie dam sobie reki uciac :p

 

A ja tyle razy to zapłaciłem :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba od 1 lipca nie trzeba juz placic recyklingu, tak gdzies czytałem ale jak to tam jest to nie dam sobie reki uciac :p

Miało być, ale nic z tego.

Taki mamy klimat.

W tym tygodniu kolega opłacał Mercedesa i płacił recycling.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie cieszcie się, bo zamiast tego będzie jakaś nowa opłata 400 zł. Nasi przywódcy nie popuszczą. Przecież od lat właściciele samochodów, jako ludzie pławiący się w luksusach, są dymani przez rząd ile wlezie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapewniam Cię, że w polskiej rzeczywistości handlarskiej nie ma ani Mikołajów, ani smoki nie latają. Są tylko ludzie, którzy chcą wierzyć w cuda i ci, którzy na takich żerują. Są na forum sprawdzone osoby, którzy cenią swoją reputację i nie wciskają kitu i z nimi się umawiaj, jeśli chcesz mieć dobre auto, a nie tylko i wyłącznie dobrą cenę.

Wiem aczkolwiek kwoty sięgają 30 000 zł lub więcej. Nie mówię, że nie warto aczkolwiek nie chciałbym wydawać takiej sumy na E46.

 

Co do recyklingu, mamuśka pracuję w wydziale komunikacji w Starostwie, recykling do końca roku na pewno nie zostanie zniesiony. Nie wiadomo co będzie dalej ale znając rząd zielonej wyspy nikt sobie na pewno nie pogorszy, a już na pewno nie gildia złodziei.

 

Wracając do tematu - jest on nieaktualny - auto prawdopodobnie zostało sprzedane, ponieważ zniknęło z ogłoszenia.

 

Dziękuję wszystkim klubowiczom za próbę pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.