Skocz do zawartości

BMW E39 Touring 2.0 Biały LęborkWBADH11020BX66781


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega może myśli ze jak wrzuci kilka fotek auta to mu ktoś odpowie w jakim stanie silnik jest i czy wtryski nie leją :duh: Powiedzieliśmy co widzimy z zewnątrz a ty dalej swoje.

 

Not o w takim razie jak się wypowiedziałęś to spadaj i daj się wypowiedzieć starszym osobom, które odwiodą mnie od tego zakupu pomijając jego wygląd. Jeśli nie potrafisz pomóc tylko zgrywasz forumowego frajera i rzezimieszka to po prostu tu nie zaglądaj.

www.bmwe34touring.wordpress.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synek, nie uruchamiaj się... Kolega Pakito wymienił ci co jest nie halo na pierwszy rzut oka. Jak mają sie kontrolki palić skoro auto nie pracuje. Było powiedziane co jest w tym aucie nie ORI ( do tego masz rozkodowany VIN ), bierz za telefon i dzwoń do chłopa który sprzedaje to auto i dopytuj o szczegóły.

No ale skoro dla ciebie bieżnik 0.9 to super opona to luz. Bierz mechanika i jedź oglądać, kto ci oceni stan silnika po zdjęciach których zresztą niema. Kończe z Tobą dyskusje :cool2:

 

I nikt Cie od frajerów nie wyzywał wiec Ty też przyhamuj. :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka, jechać sprawdzać, kupować :mrgreen: .

A tak na poważnie do tego co napisali koledzy w poprzednich postach.

 

To z czego pochodzą te wloty na błotnikach ? Bo na pewno nie z e39 M5.

Lusterka to jakiś zwykły M5 look made in allegro, z M5 nie mają nic wspólnego.

Przednie lampy, gdzie podziały się żaróweczki od ringów ? Jedna taka żaróweczka z oprawką kosztuje 90 zł x 2 = 180 zł.

 

Sprzedającego wyobraźnia poniosła mocno.

Ps.

Auto sprzedawane w Lęborku a blachy z Gdyni.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O aucie napisano już wszystko co można powiedzieć na podstawie zdjęć, nie wiem dlaczego Ci mało.

Ale załóżmy, że twoja logika mnie przekonuje, że gość poświęcił dużo czasu i pieniędzy na zrobienie z 3 różnych aut jednego, które mu odpowiada (abstrachując od gustu). Widziałeś ceny e39 na allegro? Dlaczego to auto, takie zadbane i dopieszczone, miałoby być w dolnym przedziale cenowym dla tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu to jakiś Janusz...splunąć bym na to auto nie chciał a Ty na siłę szukasz pozytywów, których najzwyczajniej w świecie nie ma...auto z dodatkami made in china z ceną pandy...na 100% zadbana igła, chłopie - za tą kasę porządne e36 znaleźć to lada wyczyn
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dobra, abstrachując od wyglądu tego wynalazku, to ściema na ściemie, absurdem pogania.

 

Z zewnątrz pokryty kolorem biała perła

Ciekawe z jakiego powodu był malowany, koleś cierpi na nadmiar kasy? Bo kilka tysi puścić na malowanie całej fury to naprawdę trzeba być zapaleńcem.

 

I co to za historia, że zabrakło trochę czarnej farby i papieru ściernego, żeby machnąć przerdzewiałą listwę tylnej szyby?

 

oryginalny M-pakiet ...

Ja się spytam gdzie poza ewentualnie przednim zderzakiem ten pakiet widzi? Lusterka, felgi i te wloty powietrza w nadkolach to raczej PRC-pakiet.

Dodatkowo tylny zderzak z normalnej wersji z powycinanymi wylotami wygląda conajmniej śmiesznie. Ciekawe, czy dryga rura w ogóle jest w układ wydechowy podłączona.

 

(progi, przedni zderzak, listwy, emblematy, lampy, lusterka) wszystko jak w prawdziwym M5, a nie indywidualne przeróbki!!!

Czy koleś widział kiedykolwiek na oczy M5, czy okularów z recepty nie wykupił...

 

 

dodaję nową oponę Pirelli jako zapasówkę

Szkoda, że nie od Jelcza ;)

 

i bardzo zadbanych oponach

Pytanie do sprzedającego, jak o nie dbał, jeździł tylko prosto? :norty:

 

opony z wysokim bieżnikiem - 9mm

Jak na uzywki to faktycznie jak nówki :D

 

 

NIE WYMAGA WKŁADU FINANSOWEGO!!!

No faktycznie, od 01/07/2015 koszty złomowania zostały uchylone :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki wiejski tuning ale da się to zmienić na ori i będzie miodzio ale szukaj silnika 3.0d albo z benzynki 2.5 do tej kabaryny minimum bo słabo będzie jechała z takim silnikiem.

Najważniejsze to pojechać i sprawdzić auto czy nie ma korozji na drzwiach, czy elementy blacharskie typu maska drzwi mają takie same szczeliny itp ale to troszkę dziwne żeby wydać na malowanie jakieś 4-5 tyś a auto warte 9 tyś :P lekko nie opłacalne.

Przebieg wydaje się być realny, lepiej wiedzieć że ma się te 400 tys prawie niż na liczniku pisze 200tyś a w rzeczywistości nie wiadomo czy ma 500 a może i 800tyś przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie piszesz dlaczego wygląda tragicznie! I mam cichą nadzieję, że nie wyskoczysz tu zaraz z argumentem typu "bo kolor jest słaby i że dwie rury są słabe".

 

Proszę o konkrety, a nie o suche gadanie, że jest tragiczny.Widzisz teraz różnicę?

 

Te auto to jedno z najgorszych e39, które przez ostatni rok przewinęło sie przez ten dział.

 

Jesli juz koniecznie musisz kupic e39 (choc i na tym forum, i na forum Audi wskazali ci koledzy w innych tematach lepsze, bardziej pasujace do twych załozen modele) to szukaj czegos w oryginale, a nie tak pokręconego i dziwacznego jak ten biały wynalazek.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu to jakiś Janusz...splunąć bym na to auto nie chciał a Ty na siłę szukasz pozytywów, których najzwyczajniej w świecie nie ma...auto z dodatkami made in china z ceną pandy...na 100% zadbana igła, chłopie - za tą kasę porządne e36 znaleźć to lada wyczyn

 

Autor to niepoprawny marzyciel. Jakich wielu wsród ludzi marzących lub planujących zakup BMW. Nowy lśniący lakier, poliftowe lampy, m-pakietowy zderzak - to na laikach robi wielkie wrazenie. Samemu, jak mialem 17-18 lat to takie auta mi sie podobały.

Potem jednak zszedłem całkiem na ziemię, i BMW na powaznie zainteresowałem sie dopiero gdy było mnie stac na zakup PORZĄDNEGO DOBRZE UTRZYMANEGO BMW w ORYGINALE to wtedy je kupiłem. W oryginale , z dokumentacją, org. przebiegiem. Wczesniej jezdzilem Hyundaiem, Peugeotami itp, ale zawsze w nienagannym stanie technicznym.

 

Takze do załozyciela tematu, spokojnie i bez nerwów mowie, dobrze radząc: szukaj innego auta.

 

Albo obejzyj te i 7-10 innych e39 i podejmij wtedy decyzję.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu i pisania :!: :!: :!:

http://img831.imageshack.us/img831/5108/c266261948.jpg

http://forum-lines.ru/rez/ab230811.gif

To JA HA HA HA u cioci na imieninach

http://www.youtube.com/watch?v=i2IxI38tfYA

Moja ŻABKA http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=212074

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.