Skocz do zawartości

BMW E39 Touring 2.0 Biały LęborkWBADH11020BX66781


Rekomendowane odpowiedzi

A co Wy na to?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-e39-520i-zadbany-bogata-wersja-xenon-skora-elektryka-ID6y89kF.html

 

 

Wygląda interesująco, ale vin wskazuje na to, że furka była czarna i że w środku był welur itp. Samochód od Polaka z Norwegii. Całą eletryka działa.

 

Ktoś coś wie o tej furce? Widać, że ktoś w nią włożył trochę kasy...

www.bmwe34touring.wordpress.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data for vehicle identification number: WBADH11020BX66781

Model description: 520I

Market: Europa

Type: DH11

E-Code: E39 (2)

Chassis: touring

Steering: links

Doors: 5

Engine: M52 - 2,00l (110kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Schwarz 2 (668)

Upholstery: Stoff Flock Streifen/anthrazit (D3AT)

Production date: 02.05.1997

Assembled in: Dingolfing

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S260A Seitenairbag für Fahrer/Beifahrer Side airbag for driver/passenger

S305A Fernbedienung für Zentralverriegelung Remote control for central locking

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S354A Frontscheibe grün Grünkeil Green windscreen, green shade band

S412A Ladeboden Gepäckraum ausziehbar Luggage-compartment floor, extendable

S413A Gepäckraumtrennnetz Trunk room net

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S441A Raucherpaket Smoker package

S500A Scheinw.Rein.Anl./Intensivreinig. Headlight wipe/wash/Intensive cleaning

S510A Leuchtweitenregulierung Headlight aim control

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S540A Geschwindigkeitsregelung Cruise control

S666A Radio BMW Business CD RDS Radio BMW Business CD RDS

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S915A Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat

 

 

Tragedia. No ale za 9 koła to dobrze, że chociaż odpala i jezdzi, dla miłośnika agrotuningu auto w sam raz.

chociaż ja bym za nią nie dał więcej niż 5 tys :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Proszę o wyrozumiałość. To, że komuś może ta fura się nie podobać z zewnątrz to nie znaczy, że trzeba ją odrazu odradzać. Trzeba przyznać, że samochód (na zdjęciach!) prezentuje się lepiej niż niektóre trochę droższe z lepszego rocznika. Fakt te rury wydechowe nie wyglądają fajnie, ale prosiłbym o szczerą ocenę auta. Czyli czy oprócz estetyki, którą każdy ma inną, jest coś co podpada?

 

Samochód podobno malowany 2 lata temu, bez dachu. Oryginalny M-pakiet. Cała elektryka działa, zagłówki itp. Z tyłu (co ciekawe) jest podobno korba do szyb, ale działa na elektrykę. :) Ostatnio wymieniony Akumulator i świeże opony. Przegląd ważny na rok. Brak OC. I jak wiadomo, super śreodek

www.bmwe34touring.wordpress.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że samochód (na zdjęciach!) prezentuje się lepiej niż niektóre trochę droższe z lepszego rocznika

 

Chłopie ty to chyba nawet nigdy nie stałeś obok oryginalnej, pieknej e39 ... Kup to auto co drugi sie obejrzy za Tobą, bo przeca o to chodzi w posiadaniu BMW co nie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Proszę o wyrozumiałość. To, że komuś może ta fura się nie podobać z zewnątrz to nie znaczy, że trzeba ją odrazu odradzać. Trzeba przyznać, że samochód (na zdjęciach!) prezentuje się lepiej niż niektóre trochę droższe z lepszego rocznika. Fakt te rury wydechowe nie wyglądają fajnie, ale prosiłbym o szczerą ocenę auta. Czyli czy oprócz estetyki, którą każdy ma inną, jest coś co podpada?

 

Samochód podobno malowany 2 lata temu, bez dachu. Oryginalny M-pakiet. Cała elektryka działa, zagłówki itp. Z tyłu (co ciekawe) jest podobno korba do szyb, ale działa na elektrykę. :) Ostatnio wymieniony Akumulator i świeże opony. Przegląd ważny na rok. Brak OC. I jak wiadomo, super śreodek

 

Na pewno to najbardziej zainteresowała cię cena tego auta. A auto jeżeli chodzi o wygląd to prezentuje się fatalnie szczególnie ten wydech z tyłu ;/ ale to wszystko tłumaczy cena. I skąd wiesz że m-pakiet oryginalny ??? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja walę :) Prosiłbym o unikanie sarkazmu i ironii. Być może nigdy nie stałem obok oryginalnej E39ki, ale jakie to ma znaczenie? Przychodzę do Was z zapytaniem o tę furę a dostaję tylko ironiczne teksty typu: "co drugi sie obejrzy za Tobą, bo przeca o to chodzi w posiadaniu BMW". A kto powiedział, że potrzebuję oryginalnej wersji?

 

Nie wiem o co chodzi w posiadaniu BMW. Mi zależy na dobrym technicznie i wizualnie (bez rdzy, szpachli, powyginanych blach) samochodzie. Widzę że to jakaś tuningowa wersja i po VIN już widzę, że nie jest oryginalna. Ale jeśli... widzicie, że drzwi są z innej wersji, klapa z innej wersji, że w środku też totalny skłądak ewidentnie z innej wersji, lub jest tam coś czego być nie powinno itp, to proszę o takie informacje. Nie pytam przecież o ocenę jego wyglądu. O gustach się nie rozmawia.

 

Być może ktoś go już widział, jeździł, może forumowy itp itd?

 

Wiem tylko tyle co powiedział mi sprzedawca. Przekazuję tylko to co mi powiedział.

Edytowane przez pbskarpy
www.bmwe34touring.wordpress.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przecież Ci odpowiadamy że auto wygląda tragicznie a Ty sie oburzasz. Kupi taki jeden z drugim szrota a potem narzeka na BMW ze w uj pali, ze to i tamto siada ale logicznie pomyśleć to już nie potrafi. Jedź i zobacz, czekamy na relacje z oględzin tego cudeńka. Jesli chodzi o moją opinie to wyśmiałbym właściciela tego pojazdu ( np spotkając sie na światłach ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie piszesz dlaczego wygląda tragicznie! I mam cichą nadzieję, że nie wyskoczysz tu zaraz z argumentem typu "bo kolor jest słaby i że dwie rury są słabe".

 

Proszę o konkrety, a nie o suche gadanie, że jest tragiczny.Widzisz teraz różnicę?

www.bmwe34touring.wordpress.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Oryginalny M-pakiet.[...]

Gdzie się pytam?

 

[...] Z tyłu (co ciekawe) jest podobno korba do szyb, ale działa na elektrykę. :)[...]

Brak przycisków do sterowania szybami, chyba że są tylko w tylnych drzwiach tuż obok korb.

 

[...] że w środku też totalny skłądak ewidentnie z innej wersji, lub jest tam coś czego być nie powinno itp, to proszę o takie informacje.[...]

Zgadza się, środek z innego auta - siedzenia, listwy. Zderzak przód nie od tego auta, lampy z resztą też

 

- zewnętrzny M-pakiet (progi, przedni zderzak, listwy, emblematy, lampy, lusterka) wszystko jak w prawdziwym M5, a nie indywidualne przeróbki!!!

Taaaaa.....

 

- xenon (bardzo dobrze świeci)

Spytaj czy dołożony należycie.

 

Stoi na sportowych felgach i bardzo zadbanych oponach (ok. 0,9mm bieżnik)

:norty:

 

Podsumowując: auto dla "konkretnego" konesera.

Więcej mi się nie chce komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mylisz się! Gdybym był napalony to przeciez nie przychodziłbym tutaj na forum po pomoc tylko bym po nią pojechał. Ale jedno co od Was słyszę/czytam to ironiczna papka skupiająca się na tym, że jest brzydki/paskudny i że doprowadzony do takiego stanu a nie że pozostał w oryginale.

 

Nawet tutaj przeglądając dział z autami forumowiczy widać, że ludzie dodają jakieś shadowsy, inny wydech, malują furki, wymieniają welur na skóry, przyciemniają szyby, dodają gadzety w postaci elektryki, ringów nagłośnienia.... I co w tym złego? Każdy ma trzymać furę w ORI? Taki jest wymóg tego forum? Jeśli tak to przepraszam... A tu mamy furę, którą ktoś do takiego stanu doprowadził i taka jest.

 

Oczywiście!!! Przyznaję Wam rację, wiele elementów z tej fury jest paskudnych np. te rury, ten kolor mi też nie pasuje do końca. Ale przecież to kwestia gustu i nie musi się ona podobac każdemu.

 

0.9 mm bieżnik? To przecież są slicki jak w Formule 1.

 

Boże przeciez pewnie pomylił się wpisując taki tekst. Nie widzisz zdjęć?

 

Tu link do podobnej e39ki:

http://s482.photobucket.com/user/DennisCooper/media/UK%20BMW%20Shows/Brooklands%2023%20May%2010/IMGP4911.jpg.html

www.bmwe34touring.wordpress.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo takich aut jezdzi w DE. Ale za kierownicą najczęściej jakiś kebab. Jakby chociaż tam 4.4 siedziało to te rury by jeszcze uszły ale nie do 2.0. Mówisz ze o gustach sie nie dyskutuje a sam ciągniesz tę rozmowę ;) dla nas to wiocha, dla Ciebie nie. I już. Jak chcesz to kupuj i się ciesz autem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo takich aut jezdzi w DE. Ale za kierownicą najczęściej jakiś kebab. Jakby chociaż tam 4.4 siedziało to te rury by jeszcze uszły ale nie do 2.0. Mówisz ze o gustach sie nie dyskutuje a sam ciągniesz tę rozmowę ;) dla nas to wiocha, dla Ciebie nie. I już. Jak chcesz to kupuj i się ciesz autem

 

 

No tak, a nie możesz / nie mozecie po prostu olać wyglądu i skupić się na innych sprawach? Ciągnę tę rozmowę, bo chcę uzyskać konkretną pomoc a nie teksty ze auto jest brzydkie... No pomyśl trochę. Po cholere jest ten dział w ogóle?

www.bmwe34touring.wordpress.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważ, że nikt z Was nawet nie powiedział, że pod maską nic nie widać. Czy kontrolki się palą itp itd. Nikt nie dopytał o szczegóły które mogłyby w czymś pomóc. Przyszliście tu tylko po to by wylać żale o wyglądzie auta. To jest OK?

 

W innym temacie, który założyłem kolega andrzej29 normalnie informuje co jest nie tak. A Ty skupiasz się na najbardziej banalnej sprawie. Jeśli masz e39 to może podpowiesz mi o co mam zapytać właściciela jeśli chodzi o mankamenty e39 z 1997 roku? I czy pokrywa się to z realiami? Ty nie kupisz tego auta za wygląd, a ja nie kupię tego auta jeśli pływał, coś mechanicznie nie działa, lub jesli już teraz może się okazać, że wpakuję się w koszty.... Ale nieee, Tobie wygląd nie odpowiada i taka masz dla mnie radę. OK. Nie kupuję! Przekonałeś mnie.Wychodzi na to, że to Ty tylko na wygląd zwracasz uwagę, a resztę masz gdzieś.

www.bmwe34touring.wordpress.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.