Skocz do zawartości

BMW E92 2008 320i, VIN WBAWA71080J004609


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-coupe-2x-m-pakiet-niski-przebieg-bezwypadkowy-ID6y7NaH.html

 

VIN WBAWA71080J004609

 

========================================
Vehicle information
========================================
VIN: WBAWA71080J004609
Type code: WA71
Model: 320I OL (EUR)
E-F-R series: E92
Series: 3
Type: COUPE
Steering: LL
Doors: 2
Engine: N43
Displacement: 2.00
Power: 125 (170 hp)
Drive: HECK
Transmission: MECH
Paint code: 300 - ALPINWEISS 3
Upholstery code: LCD1 - LEDER DAKOTA/D1
Prod.date: 2008-09-10
S1CA	SELECTION COP RELEVANT VEHICLES
S1CB	ACEA / CO2 scope
S1CC	Auto start/stop function
S1CD	Brake Energy Regeneration
S2MF	BMW alloy wheel, M spider spoke 193
S2PA	Lockable wheel bolt
S4MG	Int. mouldings aluminium glacier-silver
S8SC	Telematics access request,country-spec.
S8SP	Control unit COP
S249	Multifunction f steering wheel
P337	M Sports package
S428	Warning triangle and first aid kit
S481	Sports seat
S494	Seat heating driver/passenger
S502	Headlight cleaning system
S520	Fog lights
S522	Xenon Light
S548	Kilometre speedo
S698	Area-Code 2 for DVD
S704	M Sports suspension
S710	M leather steering wheel
S715	M Aerodynamics package
S760	High gloss shadow line
S761	Individual sunshade glazing
S775	Headlining anthracite
S854	Language version, French
S863	Dealer List Europe
S881	Operating instructions, French

 

Francuska wersja jest gorsza od niemieckich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są robione w tej samej fabryce.

Jak już pisałem w poprzednim temacie przód coś nie jest ok. Prawy przedni błotnik ma inny odcień, maska źle leży. Kombinuj zdjęcia spod maski i pytaj co było robione.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Powtórze się:

 

http://archiwumallegro.pl/bmw_320_i_coupe_mpakiet_alpinweiss-3610117889.html

Szwajcar - skoro trafił do PL z niskim przebiegiem - na bezwypadkowość nawet nie licz.

No,coś za coś,zawsze jak to Szwajcar :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, przebieg sprawdzić łatwo, wystarczy zobaczyć co było wpisywane w książce rok po roku, tak?

 

Czemu twierdzicie, że jeśli szwajcar to rąbnięty?

 

I czemu mówicie że prawy błotnik źle leży, jak wyście to zauważyli, gdzie jest ten defekt widoczny?

 

I skąd wiadomo, że http://archiwumallegro.pl/bmw_320_i_coupe_mpakiet_alpinweiss-3610117889.html to to samo co na otomoto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czemu twierdzicie, że jeśli szwajcar to rąbnięty?

Bo innych się nie opłaca z tamtąd sprowadzać.Jeszcze wchodzą w grę auta ze sporym przebiegiem a potem także spora cofka.Ot wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu część ludzi z tego forum interesuje się/zajmuje autami od dłuższego czasu i wiedzą co piszą. Przebieg chcesz patrzeć po książce? :D tylko takich klientow trafiać! Jechać do aso i nie wymyślać, ale nawet to gwarancji Ci nie da.

Zobacz ile taki samochód kosztował w szwajcarii i pomysl czy jest mozliwe by tyle kosztował u nas.

Nie widzisz innego koloru przodu i złego spasowania? No daj spokój... spójrz na maskę od frontu i np. przerwy między maską a nerkami czy maską a zderzakiem.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dobrze jednak że zapytałem o tą oferte :P

 

Czemu mówicie, żeby przebiegu nie sprawdzać po książce? Jak inaczej? Jeśli jedzie na przegląd to mają obowiązek wpisać aktualny tak? Więc jak sprawdze co roku i nie zauważe spadku np z 130.000 tys na 110.000 tys to chyba wszystko okej, tak?

 

Co do tych przerw, to jesteście pewni że był robiony, a nie np. światło tak się odbija/ załamuje?

Czy jadąc do ASO zauważyli by to? (pytam z ciekawości, czy jakbym kupował kiedyś inne auto niż BMW to czy lepiej szukać takiego forum jak to, czy cisnąć do ASO prosto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo pozbawię Cię teraz resztek złudzeń - kupno czystej książki i podrobienie jej nie stanowi dla naszych handlarzy jak i dla Turków w Niemczech żadnego problemu. Zatem dobrze, że książka jest, ale trzeba zweryfikować te wpisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowany blotnik i delikatnie krzywa maska nie powinny całkowicie skreslac auta, jesli wszystko inne jest super. Mówimy o aucie za 25% ceny wyjsciowej. Ciezko bedzie w tej cenie kupić e92 w 100% w org. lakierze. A jak takie bedzie, to znowu będą rysy i wgniotki - wiec tak zle i tak nie dobrze...
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak sprawdzić, czy przebieg jest rzeczywiście autentyczny? Opłaca się skorzystać np z usług http://moto-check.pl/ ?

 

Co do tego, że krzywa maska i pomalowany błotnik - to wiązało się z rąbnięciem, nie wiadomo co jeszcze poszło, malowane części już nie będą tak dobrze zabezpieczone przed korozją jak te oryginalnie pomalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skombinuj zdjęcia pod maską. Dokładniej:

-rantów błotników

-śrub na kielichach

-pasa przedniego

-nalepek na lampach

-bloku silnika

-podłużnic (końcówki, tam gdzie łączy się z "kominami")

-zawiasów maski

 

Dalej możesz poprosić o foty zawisów drzwi, fotki zawiasów klapy bagażnika, słupki po otwarciu drzwi (czasem naklejek za mało jest)

 

Może coś uda się upatrzyć ;)

 

Moim zdaniem lepiej skorzystać z usług moto-check niż aso i do tego bedzie taniej.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem drugą białą na otomoto, niestety wnętrze jest o wiele gorsze.

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0-benz-170-km-super-stan-polecam-ID4p1jYO.html

 

Wklejam ją tutaj, żeby porównać z tą z 1wszego postu, jak dla mnie obie mają takie same szpary między maską a nerkami. Co o tym sądzicie?

 

O zdjęcia zaraz zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni? Druga ma alcantare a pierwsza skóry. Jak Ci się alcantara nie podoba to za 2000 kupisz komplet skór i sobie zmienisz. Co za problem?

Gałka zmiany biegów M Pakietowa też kosztuje niewiele, zmienia się w kilka minut.

 

Jeżeli uważasz, że ta pierwsza jest OK i zakładasz, że jest bezwypadkowa to jedź i kupuj. Dalej nie ma sensu robić wywodów, bo bez większej ilości zdjęć nie idzie nic więcej ustalić. Bronx Ci powiedział co o tym sądzi, a to gościu który ma pojęcie o tym co mówi.

Załatwiaj zdjęcia i może uda się coś powiedzieć, bo bez nich nie ma sensu ciągnąć tego tematu. Konkretnie !

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wartości naszych usług, to wypowiadać się nie chcemy - nie nam to oceniać :cool2:

 

Koledzy dobrze Ci podpowiadają, zorganizuj od właściciela bardziej szczegółowe zdjęcia pod maską itp. Co do bez wypadkowości - marne na nią szanse, aczkolwiek tragedii być nie musiało.

 

Od chwili zakupu, do rejestracji pojazdu minęło 1,5 miesiąca, więc na coś ten czasu musieli poświęcić :)

 

11721220_1443261205982547_241058999_n.jpg?oh=6893dd61dfbc888d3ee2e309bd4c9501&oe=55A0CF38

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : [email protected]

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba mozna zamknac uzyskalem taka oto odpowiedz:

auto kupiłem w komisie w Mielcu już sprowadzone ze Szwajcarii. Najprościej będzie jak Poszuka sobie Pan innego modelu i przestanie zawracać mi głowę !!!!

Pozdrawiam i życzę powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tych sprzedawców. Jeżeli nie chce wykazać trochę dobrej woli i wysiłku to niech nie sprzedaje samochodu! Dziwne, że ludzie chcą się jak najwięcej dowiedzieć przed przyjazdem jak mają do wyłożenia kilkadziesiąt tysięcy? Jeżeli oferuje komuś samochód to z góry mówię, że mogę zrobić prezentację auta wideo+pomiar lakieru i wysłać wszystko jako film. To jest 10-15 minut roboty. Wiedział cokolwiek o stanie blacharskim tego samochodu?

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tych sprzedawców.

 

A ja Ci powiem Mariusz, że doskonale rozumiem, miałem już do czynienia z takimi "męczennikami" którzy nawet nie potrafili zadzwonić, tylko przez trzy tygodnie pisali maile, smsy itp z bzdurnymi pytaniami. Odpowiadałem z czystej przyzwoitości bo i tak wiedziałem, że nie kupi. Ale jak już przeczytałem sms że na zdjęciach w prawym tylnym kole jest chyba mniej powietrza niż w innych to zwyczajnie pisałem, że auto nie jest już do sprzedania i żeby szukał sobie gdzie indziej.

Jeden męczył wiadomościami przez dwa dni, żebym mu powiedział za ile ja kupiłem auto :duh: :duh:

 

Jak ktoś jest konkretny to dzwoni, pyta itp.a mailem może zapytać co najwyżej o VIN, inne zdjęcia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tych sprzedawców.

 

A ja Ci powiem Mariusz, że doskonale rozumiem, miałem już do czynienia z takimi "męczennikami" którzy nawet nie potrafili zadzwonić, tylko przez trzy tygodnie pisali maile, smsy itp z bzdurnymi pytaniami. Odpowiadałem z czystej przyzwoitości bo i tak wiedziałem, że nie kupi. Ale jak już przeczytałem sms że na zdjęciach w prawym tylnym kole jest chyba mniej powietrza niż w innych to zwyczajnie pisałem, że auto nie jest już do sprzedania i żeby szukał sobie gdzie indziej.

Jeden męczył wiadomościami przez dwa dni, żebym mu powiedział za ile ja kupiłem auto :duh: :duh:

 

Jak ktoś jest konkretny to dzwoni, pyta itp.a mailem może zapytać co najwyżej o VIN, inne zdjęcia itp.

 

 

W pełni się zgodzę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.