Skocz do zawartości

e60 LCI bez opcji nawigacji


delaskvr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,mam w posiadaniu e60 lci 2008r z malym wyswietlaczem bussines i jednym slotem na cd i mam pytanie,bo w menu nie ma opcji nawigacja i czy mozna cos z tym fantem zrobic zeby chociaz na ta chwile na tym malym wyswietlaczu nawigacje odpalic ? ! (docelowo chcialbym zmienic na professional ale to na spokojnie w innym czasie) co potrzebuje dokupic zeby miec te funkcje ? bede wdzieczny za odpowiedz pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,raczej to biedna wersja i jak sprawdzalem w jakims prostym vin dekoderze to nie ma czegos takiego,oto co mi pokazalo

 

Order options

No. Description

1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

1CB CO2 CONTENT

2PA LOCKING WHEEL BOLTS

205 AUTOMATIC TRANSMISSION

255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL

302 ALARM SYSTEM

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

428 WARNING TRIANGLE

441 SMOKERS PACKAGE

442 CUPHOLDER

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM

522 XENON LIGHT

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

698 AREA-CODE 2

7NH BMW SERVICE INCLUSIVE 5/100

8SP COP CONTROL

8S8 COUNTRY SPEC.NAVI CONTROL (ACC)

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

877 DELETION CROSS-OVER OPERATION

879 GERMAN / ON-BOARD DOCUMENTATION

993 MODEL YEAR CODE

Series options

No. Description

2SB ALLOY WHEELS STAR SPOKE 242

 

346 CHROME-LINE EXTERIOR

4BX INT. TRIM FIN. GREY HIGH-GLOSS

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

851 LANGUAGE VERSION GERMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Samo kodowanie nie wystarczy najprosciej i najtaniej zakup czytnika bisnes LCI na allegro około 500 zeta,monitor może zostac stary ,antena GPS ,kodowanie -moge Ci pomóc Edytowane przez malysz1976
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo Malysz za odpowiedz,powiedz mi bo czytalem w innym temacie odnosnie braku nawi w e60,ze ktos napisal ze kazde e60 jest przystosowane pod nawi oprocz wlasnie samego nadajnika gps (ten w pletwie jak mniemam) czy musze jednak ten czytnik dokupowac ? bo tak patrzac na allegro to one wygladaja tak samo jak ten co mam,wiec moze jednak nie trzeba ? dzieki raz jeszcze za odpowiedz

 

PS: odnosze sie do tego tematu i wypowiedzi uzytkowaniku ''Kruk'' viewtopic.php?f=91&t=167282

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dziekuje bardzo Malysz za odpowiedz,powiedz mi bo czytalem w innym temacie odnosnie braku nawi w e60,ze ktos napisal ze kazde e60 jest przystosowane pod nawi oprocz wlasnie samego nadajnika gps (ten w pletwie jak mniemam) czy musze jednak ten czytnik dokupowac ? bo tak patrzac na allegro to one wygladaja tak samo jak ten co mam,wiec moze jednak nie trzeba ? dzieki raz jeszcze za odpowiedz

 

PS: odnosze sie do tego tematu i wypowiedzi uzytkowaniku ''Kruk'' viewtopic.php?f=91&t=167282

można dokodować do auta nawi bisnes $606 (niczym nie ryzykujesz) i wtety będzie wiadomo , pewne jest że nie masz anteny GPS ,robiłem koledze w e60 przed liftową z bisnes radiem - wystarczyło kodowanie i antena ale miał w aucie wyposażenie $8SA

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Jeśli dobrze zrozumiałem jak mam w vin $8SAA ale tylko CD odtwarzacz to co muszę zakupić aby najprostsze Navi mieć?

CD + DVD na płyty Navi , antena. I do tego kodowanie? A czy będę muszał zmieniać przód panelu w mim BMW czy nie?

 

Z góry dzięki za wyjaśnienie bo śledzę tematy ale tyle tego jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.