Skocz do zawartości

Zamówienie F32 i "podarunek" od bmw


fenfir

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem już ze 2 miesiące temu autko i zbliża się termin jego odbioru. Przyszła mi ze dwa dniu temu mała paczuszka od bmw. A w środku kartka papieru gdzie witają w bmw, bla bla i "przesyłają atrakcyjny gadżet w postaci breloka". Biorę ten breloczek do ręki, odwracam a tam piękny i rzucający się w oczy napis na kółku made in china. Serio? Jak to zobaczyłem to mnie na śmiech wzięło. Powiem tak, niczego od nich nie oczekiwałem więc było lekkie zdziwienie, że coś do mnie ślą, mogli sobie naprawdę darować ten breloczek za 2zł bo kurier ich kosztował pewnie wielokrotnie więcej niż ten gadżet :D Każdemu ślą ten breloczek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ja dostałem taki:

 

http://trener7.w.interia.pl/BMW%20OE/80560443284.jpg

 

i nie raz już mnie uratował … gdy nie było czym otworzyć browara :lol:

Jeżeli masz brelok przy kluczykach do fury to uważaj. Do dzisiaj pamietam sytuacje gościa, który po odbiorze nowej E6x wziął wszystkie komplety kluczyków na balety, zapił i zgubil :duh: Podobno w ówczesnej Polsce nie potrafili zakodować nowych, wiec auto musiało w tym celu na lawecie wrócić do Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie nie, przy kluczu od auta mam tylko skórzane etui, o takie:

 

http://ecx.images-amazon.com/images/I/31cXov8Mj7L.jpg

 

a co do baletów to mam wypracowaną zasadę - klucz od auta zawsze zostaje w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w m carsie w Krakowie mialem narzute na f30,dostalem pieknego storczyka ,dywaniki gumowe ,breloczek oraz etui na kluczyk :) .Teraz czekam na f36 juz 12 tydzień ,i juz wiem ze dostane mate do bagaznika i dywaniki a bede próbowal powalczyc o lodówke podrózną Bmw :D

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak jak to się mówi, zwiedzasz cały świat a upominki i tak przywozisz z Chin :mrgreen:

Na czapeczce też nam ten ładny napis...

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kurier dostarczyl ladnie zapakowana paczke powitalna, a w niej troche prospektow BMW oraz miniaturowy pendrive z logo marki. Idealny do przyczepienia do kluczykow ;)

Przy odbiorze otrzymalem jeszcze brelok z logo BMW oraz skorzane etuii na dokumenty auta.

Po 6 miesiacach dealer zaprosil na darmowy przeglad auta i na tym zdaje sie koniec gratisow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj też dostałem brelok... paczka ubezpieczona na 2K.. Nie widzę tylko zastosowania tego cudaka, przecież te auta nie mają już klasycznej stacyjki i kluczyka, co by do niego jakieś dyndadło przyczepiać... po za tym jakaś książeczka i jakieś materiały marketingowe z uśmiechniętymi modelami.

Wysłaliby jakiś pożyteczny gadżet chociaż (etui do kluczyka?), bo to tak trochę na siłę.

BTW produkcja w 34 tyg. sierpnia, czyli już w przyszłym tyg. :) ciekawe tylko ile czasu zajmie im przywiezienie go do PL i przygotowanie do odbioru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrekF36 - u mnie transport i przygotowanie do odbioru to było koło miesiąca także przygotuj się jeszcze na trochę czekania.

No to mnie pocieszyłeś... a ja i tak już korbę dostaję od tego czekania :mad2: sprzedawca jednak mówił, że początek września, no nic zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Moderatorzy
Wszystko zależy od konfiguracji pojazdu. Jak standard to szybko produkują jak individual to nawet 2 mce od zamówienia - ja od zamówienia do odbioru czekałem niecałe 3 m-ce - i tak szybko bo miało być 4 :mrgreen: (individual tanzanite blue)

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało popularne wyposażenie szczególnie indyvidual wydłuża czas strasznie na mój konfig w pełnym indyvidualu (lakier+tapicerka) usłyszałem do 5 miesięcy. 120d w pełnej opcji praktycznie zamówione na początku grudnia odbiór do 7 kwietnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.