Skocz do zawartości

BMW e46 323 CI- proszę o porady fanów :)


ZohaN240

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na wstępie chciałbym się wszystkimi przywitać, ponieważ jestem tu nowy ale do rzeczy :)

Posiadam BMW e46 323 CI z 1999 roku.Chciałbym jakoś upiększyć samochód, wrzucam zdjęcia i proszę o porady . Niestety nie posiadam M pakietu, ale raczej nie chce wszystkiego wymieniać :|

Proszę o propozycje, i przepraszam jak coś nie ogarnąłem :D

Pozdrawiam i z góry dzięki.

 

http://imageshack.com/a/img673/3363/63VH95.jpg

http://imageshack.com/a/img633/4725/kYMxRI.jpg

http://imageshack.com/a/img540/3820/4qwUxK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no nieźle. Ringi, czarne nerki i zderzak z emki. Pierwszy stopień agro będzie zaliczony. (Takie moje zdanie)

PS: Ty masz już chyba m technic'a 1, albo mi się wydaję.

Jak chcesz je upiększyć to kup lepiej nowy emblemat na maskę.

Zostaw tak jak jest.

 

PS: Jak nie chcesz alufelg to odkupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić całe lampy z ringami i soczewką

po 1 nic się nie spali a słyszałem takie przypadki palenia instalacji od ringów

po 2 nie jest to druciarstwo

o 3 zostawisz sobie oryginalne lampy i zawsze przy sprzedaży bądź czegokolwiek będziesz mógł wrócić do oryginału

 

Ja u siebie właśnie tak zrobiłem i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie mówmy o druciarstwie... jednemu się podoba to a drugiemu nie... jeżeli chodzi o ringi (sam nie mam) to jeżeli ktoś dobrze to zrobi to nic się nie spali, a jeśli zrobi to franek w garażu to jest możliwość zapalenia się instalki... mój kolega ma już kilka ładnych lat to autko i ringi dokładał i nic się nie spaliło... kwestia jak ktoś to zrobi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesteśmy ... wszystko inne ale nerka czarna, jak kiedyś znaczek Kamei ... albo grill celar look a reszta seria.

Kupuje bmw, zderzak przód mPak, zaślepki z tuning siatki, czarne nery, ringi i jest git a lachony albo żeby poświrować, ale to wtedy trzeba jeszcze ori przeciwmgielne dla pełnego efektu ... albo jeszcze w nie wsadzić xenon żeby piz.da na całego była jak choinka w święta albo armeniec na weselu ...

Zgadzam się z przedmówcą o agro.

 

Poza tym czarna nerka do chrom lini pasuje jak świni siodło i jest znakiem wyjątkowego bezguścia.

Albo chrom linia albo shadow albo guma i czerń.

Tu titan silber na chromie - tak jak u mnie - z wiele się tu z zewnątrz nie zrobi.

Daj zdjęcia środka, założę się że znajdzie się z 10-15 elementów które należałoby zmienić.

 

I z emblematem słuszna uwaga, od ori a nie podróby albo używki powinno się zaczać a nie blingu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zacznę z innej beczki - światła, nerki, gryle, czy inne badziewia - spoko, kwestia gustu.

 

Ale, że tak zapytam - mechanicznie rozumiem już nic a nic nie ma do zrobienia, co wymagałoby uwagi, pochylenia się nad tym?

 

Mówiąc inaczej - chcesz robić wiochę czarną nerką, czy łysymi oponami?

 

Coś do myślenia na weekend ;)

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi , i piszę tylko dla sprostowania. Nigdzie, ale to nigdzie nie pisałem o żadnych czarnych nerkach, ani o okleinie, ani o robieniu z puszki po groszku wydechu itp :mrgreen: pisałem o m pakiecie, i jeden mój grzech o którym wspomniałem, że podobają mi się ringi . W następnym komentarzu napisałem że nic nie będę ruszał wizualnie przy niej, a jedynie zastanowię się nad ringami :) co do wnętrza to fakt, mam w kilku miejscach popękane "drewno" , i niestety nie mam skóry tylko zwykłe fotele sportsitze . A tak z innej beczki, żeby nie zakładać kolejnego tematu, boje się o ich zabrudzenie, da rade kupić jakieś dobrze dopasowane pokrowce na sportsitze? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.