Skocz do zawartości

BMW F20 LCI CityBreak Edition


mtothaj

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=QCqEergkeFQ

 

Ktos wie cos wiecej na temat tej edycji - jakie wyposazenie jest seryjnie w tej wersji oraz informacje n.t cen?

W internecie oraz na stronie BMW sporo reklam ale brak jakichkolwiek konkretnych informacji :duh:

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Wyskakują tez reklamy na FB, zadałem pytanie w komentarzu o cechy tego CityBreak ale przez 2 tyg. nie raczyli odpowiedziec :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj w salonie na jeździe próbnej bo jestem właśnie zainteresowany tą opcją. Wygląda to tak:

 

- Konfigurujemy 118i

- Musimy wybrać następujące elementy: kierownica multifunkcyjna, alufelgi, alarm

- Dostajemy rabat w wysokości 10.900 zł

- Można skorzystać z MPakietu który zawiera od razu alufelgi i sportową kierownicę multifunkcyjną

 

Dodam jeszcze od siebie, że jechałem właśnie wersją z MPakietem i automatem i silnik mimo swoich 136KM jest wyjątkowo dynamiczny i mimo, że jeździłem prawie cały czas z butem w podłodze, co chwile hamowanie i znów przyspieszenie na trybie SPORT, spalanie wyszło 9,4 litra na odcinku testowym.

 

Jeszcze jedna ważna informacja, osoby, które teraz zdecydują się zamówić samochód na 95% otrzymają go w wersji z silnikiem 3 cylindrowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna ważna informacja, osoby, które teraz zdecydują się zamówić samochód na 95% otrzymają go w wersji z silnikiem 3 cylindrowym.

 

Rozumiem ze masz na myśli 116i bo 118i pozostaje z 4-cylindrowym 1.6T.

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich informacji wynika że moj egzemplarz był jednym z ostatnich 118i z 4 cylindrowym silnikiem. Kolejne zamówienia miały być realizowane z 3 cylindrowym.

 

Faktycznie masz racje - 118i jednak tez jest 3 cylindrowy :?

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Moje 118i też jest 4cylindrowe jeszcze, może ktoś się podzieli wrażeniami z 3c.?:)

Nie oczekiwałbym zbyt wiele;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 118i też jest 4cylindrowe jeszcze, może ktoś się podzieli wrażeniami z 3c.?:)

 

Brzmienie ciekawsze niz 1.6 4 cylindry. Problem jedynie z dynamiką. W 2 Active Tourer nie ma 8-biegowego automatu, więc jest słabo.

 

tu jest soundtrack:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 118i też jest 4cylindrowe jeszcze, może ktoś się podzieli wrażeniami z 3c.?:)

 

Brzmienie ciekawsze niz 1.6 4 cylindry. Problem jedynie z dynamiką. W 2 Active Tourer nie ma 8-biegowego automatu, więc jest słabo.

 

tu jest soundtrack:

 

 

Na wolnych obrotach nie brzmi zbyt ciekawie - troche jak Fabia 1.2 MPI :lol:

Zastanawiam sie co z kultura pracy - kwestia ew. wibracji itp.

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.