Skocz do zawartości

Nowy, szczęsliwy właściciel Z3 - pisać opinie :) !


Fifior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was :) od paru dni jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie bo w końcu dostałem to o czym marzyłem od dziecka :) BMW Z3, a pisze to żeby się wam nią pochwalić :) !

 

http://wrzucaj.net/images/2015/06/10/114015829069236693678721786192071242548855n.jpg

 

oto ona :) na razie jeszcze czekam na zarejestrowanie itp wiec raczej do konca tygodnia będzie stała na osiedlu pod blokiem, ale później... nie wyjde z niej ;)

Na początek planuje zmienić/okleić klamki i wloty powietrza na srebrny, wsadzić ledy RGB o różnych kolorach do wnętrza auta, tam gdzie trzyma się nogi, tak aby świeciły przy otwieraniu drzwi. Inwestycje o których myślę na przyszłość: dolot, rozpórka itp :) co o tym sądzicie ?

 

 

P.S. Jeśli w złym miejscu to piszę to proszę o przeniesienie

 

Pozdrawiam ;) !

Edytowane przez Fifior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Na początek planuje zmienić/okleić klamki i wloty powietrza na srebrny, wsadzić ledy RGB o różnych kolorach do wnętrza auta,

 

Fajnie że spełniłeś marzenie ale po co teraz od razu je okaleczać takimi agro tuningami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam,pozdrawiam wszystkich właścicieli Zetki. Szczególnie właściciela czarnej zetki z Wodzisławia -patrz proszę co się wokół Ciebie dzieje :). Migam, macham - zero reakcji. Skupiony na swoim pięknym autku :) a przecież nie jest nas tak dużo aby nie zauważyć tego cuda na kółkach. Cuda - nie przesadzam. Z racji swojego wieku ,miałem już "parę" samochodów, w tym i dziwnego Cx-a, i TT-tkę ,Fiata Coupe a nawet roboczego woła jakim jest ....Multipla hahaha . Zetka została taką wisienką na torcie z okazji 60 -lecia. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich właścicieli pięknego roadstera i .....migajmy sobie światłami,pozdrawiajmy się... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.